Det er 5 måter å komme seg fra Dallas til Phoenix med fly, buss, tog, taxi eller bil
Velg et av alternativene nedenfor for å se trinnvise veibeskrivelser og sammenligne billettpriser og reisetider i Rome2Rios reiseplanlegger.
Fly fra Dallas
best- Fly fra Dallas (DAL) til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn (PHX)plane DAL - PHX
4t 11m81–406 $Buss
- Ta bus fra Dallas Bus Station til Phoenix Bus Stationbus Greyhound US1000
22t 35m183–283 $Tog, taxi
- Ta train fra Dallas til Maricopa Amtraktrain Texas Eagle
- Ta taxi fra Maricopa Amtrak til Baseline/Central Avetaxi
34t 59m804–1 207 $Kjør 1 035,2 miles
- Kjøre fra Dallas til Phoenixcar 1 035,2 miles
16t 37m189–273 $Fly fra Dallas-Fort Worth Internasjonale Lufthavn
- Fly fra Dallas-Fort Worth Internasjonale Lufthavn (DFW) til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn (PHX)plane DFW - PHX
4t 59m103–333 $
Dallas til Phoenix med trikk og buss
Spørsmål og svar
Den billigste måten å komme seg fra Dallas til Phoenix på er å ta fly, som koster $100 - $340 og tar 4 t 59 m.
Den raskeste måten å komme seg fra Dallas til Phoenix på er å ta fly som koster $80 - $410 og tar 4 t 11 m.
Nei, det går ingen direkte buss fra Dallas til Phoenix. Det finnes imidlertid tjenester som reiser fra Dallas Bus Station og ankommer Phoenix Bus Station via . Reisen, inkludert overføringer, tar omtrent 22 t 35 m.
Avstanden mellom Dallas og Phoenix er 889 mil. Veiavstanden er 1041.2 mil.
Den beste måten å komme seg fra Dallas til Phoenix uten bil er med buss som tar 22 t 35 m og koster $180 - $290.
Det tar omtrent 4 t 11 m å komme seg fra Dallas til Phoenix, inkludert overganger.
Dallas til Phoenix busstjenester, som drives av Greyhound USA, har avgang fra Dallas Bus Station stasjon.
Den beste måten å komme seg fra Dallas til Phoenix er med fly, som tar 4 t 11 m og koster $80 - $410. Alternativt kan du ta buss, som vil koste deg $180 - $290 og tar 22 t 35 m.
Tjenester fraDallas til Phoenix buss drives av Greyhound USA, og ankommer Phoenix Bus Station-stasjon.
Phoenix er 2 t bak Dallas. Det er for øyeblikket 2:56 AM i Dallas og 12:56 AM i Phoenix.
Hvilke selskaper tilbyr tjenester mellom Dallas, TX, Amerikas forente stater og Phoenix, AZ, Amerikas forente stater?
- Nettsted
- southwest.com
Fly fra Dallas til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn
- Gj.snittlig varighet
- 2t 36m
- Når
- Hver dag
- Estimert pris
- 75–400 $
Fly fra Dallas til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn via Albuquerque
- Gj.snittlig varighet
- 4t
- Når
- Tirsdag og Onsdag
- Estimert pris
- 80–410 $
Fly fra Dallas til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn via El Paso
- Gj.snittlig varighet
- 4t
- Når
- Søndag
- Estimert pris
- 80–410 $
- Nettsted
- aa.com
Fly fra Dallas-Fort Worth Internasjonale Lufthavn til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn
- Gj.snittlig varighet
- 2t 38m
- Når
- Hver dag
- Estimert pris
- 70–360 $
Fly fra Dallas-Fort Worth Internasjonale Lufthavn til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn via Midland/Odessa
- Gj.snittlig varighet
- 4t 9m
- Når
- Hver dag
- Estimert pris
- 70–370 $
Fly fra Dallas-Fort Worth Internasjonale Lufthavn til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn via El Paso
- Gj.snittlig varighet
- 4t 12m
- Når
- Hver dag
- Estimert pris
- 70–370 $
Fly fra Dallas-Fort Worth Internasjonale Lufthavn til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn via Albuquerque
- Gj.snittlig varighet
- 4t 29m
- Når
- Hver dag
- Estimert pris
- 70–370 $
- Nettsted
- flyfrontier.com
Fly fra Dallas-Fort Worth Internasjonale Lufthavn til Phoenix Sky Harbor Internasjonale Lufthavn
- Gj.snittlig varighet
- 2t 46m
- Når
- Hver dag
- Estimert pris
- 100–330 $
KontaktopplysningerKontaktopplysninger
- Telefonnummer
- +1 800-872-7245
- Nettsted
- amtrak.com
Tog fra Dallas til Maricopa Amtrak
- Gj.snittlig varighet
- 33t 54m
- Frekvens
- 3 ganger i uken
- Estimert pris
- 700–1 200 $
- Tidsplaner på
- amtrak.com
KontaktopplysningerKontaktopplysninger
- Telefonnummer
- +1 214-849-8100
- E-postadresse
- ifsr@greyhound.com
- Nettsted
- greyhound.com
Buss fra Dallas Bus Station til Phoenix Bus Station
- Gj.snittlig varighet
- 21t 15m
- Frekvens
- To ganger om dagen
- Estimert pris
- 180–280 $
- Tidsplaner på
- greyhound.com
- Bestill på
- greyhound.com
- Gj.snittlig varighet
- 40 min
- Estimert pris
- 75–90 $
Flere spørsmål og svar
Ja, kjøreavstanden mellom Dallas og Phoenix er 1041 mil. Det tar omtrent 16 t 37 m å kjøre fra Dallas til Phoenix.
Bestill dine Dallas til Phoenix buss billetter på nettet med Omio.








