Er zijn 8 manieren om van Piazza Navona naar Near Termini station, Rome te gaan met taxi, trein, bus, auto of vliegtuig
Selecteer hieronder een optie om stap-voor-stap aanwijzingen te bekijken en om ticketprijzen en reistijden te vergelijken in de reisplanner van Rome2Rio.
Taxi, trein
Beste- Neem een taxi van Piazza Navona naar Mediopadana R.Emiliataxi
- Neem een train van Mediopadana R.Emilia naar Roma Terminitrain 8111 / ...
3 u 43 m€ 145–192Rijden 442 km
Goedkoopste- Rijd van Piazza Navona naar Near Termini station, Romecar 442 km
4 u 16 m€ 72–104Bus
- Neem een bus van Punto Blu di Reggio Emilia naar Roma Prenestina A1bus
4 u 55 m€ 99–143Taxi, trein naar Luchthaven Bologna, vliegen
- Neem een taxi van Piazza Navona naar Reggio Emilia Avtaxi
- Neem een train van Reggio Emilia Av naar Bologna Centraletrain
- Vliegen van Luchthaven Bologna (BLQ) naar Rome (FCO)plane BLQ - FCO
4 u 11 m€ 155–313Taxi, trein via Piazza Navona
- Neem een taxi van Piazza Navona naar Reggio Emilia Avtaxi
- Neem een train van Reggio Emilia Av naar Roma Terminitrain Fr
3 u 48 m€ 145–212Taxi, trein naar Florence, vliegen
- Neem een taxi van Piazza Navona naar Reggio Emilia Avtaxi
- Neem een train van Reggio Emilia Av naar Firenze S.M.N.train
- Vliegen van Florence (FLR) naar Rome (FCO)plane FLR - FCO
4 u 59 m€ 178–360Taxi, trein naar Luchthaven Milaan-Linate, vliegen
- Neem een taxi van Piazza Navona naar Reggio Emilia Avtaxi
- Neem een train van Reggio Emilia Av naar Milano Rogoredotrain
- Vliegen van Luchthaven Milaan-Linate (LIN) naar Rome (FCO)plane LIN - FCO
4 u 53 m€ 174–338Taxi, trein, trein naar Verona, vliegen
- Neem een taxi van Piazza Navona naar Reggio Emilia Avtaxi
- Neem een train van Reggio Emilia Av naar Bologna Centraletrain
- Neem een train van Bologna Centrale naar Verona Porta Nuovatrain
- Vliegen van Verona (VRN) naar Rome (FCO)plane VRN - FCO
5 u 46 m€ 188–367
Vluchten van Luchthaven Bologna (BLQ) naar Rome (FCO)
Je reisopties vergelijken
De goedkoopste manier om van Piazza Navona naar Near Termini station, Rome te gaan is als volgt: rijden. Dit kost €70 - €110 en duurt 4u. 16m..
De snelste manier om van Piazza Navona naar Near Termini station, Rome te gaan is als volgt: taxi en trein. Dit kost €140 - €200 en duurt 3u. 43m..
Nee, er is geen rechtstreekse bus van Piazza Navona naar Near Termini station, Rome. Er zijn echter diensten die vertrekken van Punto Blu di Reggio Emilia en aankomen op P.Za Vittorio Emanuele via L.Go Preneste. De reis, inclusief transfers, duurt ongeveer 4u. 55m..
De afstand tussen Piazza Navona en Near Termini station, Rome is 471 km. De afstand over de weg is 442 km.
De beste manier om van Piazza Navona naar Near Termini station, Rome te gaan zonder auto is met een taxi en trein. Dit duurt 3u. 43m. en kost €140 - €200.
Het duurt ongeveer 3u. 43m. om van Piazza Navona naar Near Termini station, Rome te gaan, inclusief transfers.
Piazza Navonadiensten van Near Termini station, Rome naar bus, uitgevoerd door Onebus, vertrekken vanaf Punto Blu di Reggio Emilia.
Piazza Navonadiensten van Near Termini station, Rome naar bus, uitgevoerd door Onebus, komen aan in Roma Prenestina A1.
Ja, de rijafstand tussen Piazza Navona en Near Termini station, Rome is 442 km. Het duurt ongeveer 4u. 16m. om van Piazza Navona naar Near Termini station, Rome te rijden.
Welke bedrijven bieden diensten aan tussen Piazza Navona, Emilia-Romagna, Italië en Near Termini station, Rome, Italië?
- Website
- ita-airways.com
Vluchten van Luchthaven Bologna naar Rome
- Gemiddelde duur
- 1 u
- Wanneer
- Elke dag
- Geschatte prijs
- € 55–140
Vluchten van Florence naar Rome
- Gemiddelde duur
- 55 min
- Wanneer
- Elke dag
- Geschatte prijs
- € 60–150
Vluchten van Luchthaven Milaan-Linate naar Rome
- Gemiddelde duur
- 1 u 10 m
- Wanneer
- Elke dag
- Geschatte prijs
- € 55–180
Vluchten van Luchthaven Milaan-Linate naar Rome via Naples
- Gemiddelde duur
- 3 u 15 m
- Wanneer
- maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zondag
- Geschatte prijs
- € 55–180
Vluchten van Verona naar Rome
- Gemiddelde duur
- 1 u 10 m
- Wanneer
- dinsdag, woensdag, donderdag, zaterdag en zondag
- Geschatte prijs
- € 55–210
- Website
- neosair.it
Vluchten van Verona naar Rome
- Gemiddelde duur
- 1 u 13 m
- Wanneer
- vrijdag, zaterdag en maandag
- Geschatte prijs
- € 130–430
- Website
- aeroitalia.com
Vluchten van Luchthaven Milaan-Linate naar Rome via Olbia
- Gemiddelde duur
- 3 u 5 m
- Wanneer
- Elke dag
- Geschatte prijs
- € 130–220
- Telefoon
- +39 06 8937 1892
- Website
- ItaloTreno
Trein van Mediopadana R.Emilia naar Roma Termini
- Gemiddelde duur
- 2 u 51 m
- Frequentie
- per uur
- Geschatte prijs
- € 50–80
- Reisschema op
- ItaloTreno
Trein van Reggio Emilia Av naar Bologna Centrale
- Gemiddelde duur
- 26 min
- Frequentie
- per uur
- Geschatte prijs
- € 7–13
- Reisschema op
- ItaloTreno
Trein van Reggio Emilia Av naar Roma Termini
- Gemiddelde duur
- 2 u 51 m
- Frequentie
- Eén keer per dag
- Geschatte prijs
- € 50–80
- Reisschema op
- italotreno.com
Trein van Reggio Emilia Av naar Firenze S.M.N.
- Gemiddelde duur
- 1 u 4 m
- Frequentie
- 3 keer per dag
- Geschatte prijs
- € 18–30
- Reisschema op
- italotreno.com
Trein van Reggio Emilia Av naar Bologna Centrale
- Gemiddelde duur
- 26 min
- Frequentie
- per uur
- Geschatte prijs
- € 7–13
- Reisschema op
- ItaloTreno
Trein van Bologna Centrale naar Verona Porta Nuova
- Gemiddelde duur
- 52 min
- Frequentie
- Elke 4 uur
- Geschatte prijs
- € 13–23
- Reisschema op
- ItaloTreno
- Telefoon
- +39 06 5210550
- Website
- trenitalia.com
Trein van Reggio Emilia Av naar Bologna Centrale
- Gemiddelde duur
- 30 min
- Frequentie
- Elke 30 minuten
- Geschatte prijs
- € 8–15
- Reisschema op
- trenitalia.com
- Boeken op
- trenitalia.com
Trein van Reggio Emilia Av naar Roma Termini
- Gemiddelde duur
- 2 u 56 m
- Frequentie
- per uur
- Geschatte prijs
- € 55–100
- Reisschema op
- trenitalia.com
- Boeken op
- trenitalia.com
Trein van Reggio Emilia Av naar Firenze S.M.N.
- Gemiddelde duur
- 1 u 11 m
- Frequentie
- per uur
- Geschatte prijs
- € 21–40
- Reisschema op
- trenitalia.com
- Boeken op
- trenitalia.com
Trein van Reggio Emilia Av naar Milano Rogoredo
- Gemiddelde duur
- 39 min
- Frequentie
- Elke 30 minuten
- Geschatte prijs
- € 19–35
- Reisschema op
- trenitalia.com
- Boeken op
- trenitalia.com
Trein van Reggio Emilia Av naar Bologna Centrale
- Gemiddelde duur
- 30 min
- Frequentie
- Elke 30 minuten
- Geschatte prijs
- € 8–15
- Reisschema op
- trenitalia.com
- Boeken op
- trenitalia.com
Trein van Bologna Centrale naar Verona Porta Nuova
- Gemiddelde duur
- 52 min
- Frequentie
- Elke 2 uur
- Geschatte prijs
- € 16–27
- Reisschema op
- trenitalia.com
- Boeken op
- trenitalia.com
- Telefoon
- +39.06.5210550
- Website
- trenitalia.com
Trein van Bologna Centrale naar Verona Porta Nuova
- Gemiddelde duur
- 1 u 38 m
- Frequentie
- per uur
- Geschatte prijs
- € 13–19
- Reisschema op
- trenitalia.com
- Boeken op
- trenitalia.com
- Telefoon
- +39 06 68475475
- Website
- Trenitalia Intercity
Trein van Bologna Centrale naar Verona Porta Nuova
- Gemiddelde duur
- 1 u 32 m
- Frequentie
- Twee keer per dag
- Geschatte prijs
- € 12–23
- Reisschema op
- Trenitalia Intercity
- Telefoon
- +39 0362 185 0590
- info@onebus.it
- Website
- onebus.it
Bus van Punto Blu di Reggio Emilia naar Roma Prenestina A1
- Gemiddelde duur
- 3 u 36 m
- Frequentie
- Eén keer per week
- Geschatte prijs
- € 65–95
- Reisschema op
- onebus.it
- Gemiddelde duur
- 45 min
- Geschatte prijs
- € 95–120
Borghi Viaggi
- Telefoon
- +39 0522 612502
Ferzini
- Telefoon
- +39 389 885 0763
- Website
- ferzini.business.site
Piero Donnini
- Telefoon
- +39 0522 610111
Consorzio Taxisti Reggiani
- Telefoon
- +39 0522 452545
- Website
- radiotaxireggioemilia.it
Con. Ta. P.
- Telefoon
- +39 521 25 25 62
- Website
- radiotaxiparma.com
Ncc Parma
- Telefoon
- +39 3356601148
- Website
- autoblubologna.com
Borghi Viaggi
- Telefoon
- +39 0522 612502
Ferzini
- Telefoon
- +39 389 885 0763
- Website
- ferzini.business.site
Piero Donnini
- Telefoon
- +39 0522 610111
Consorzio Taxisti Reggiani
- Telefoon
- +39 0522 452545
- Website
- radiotaxireggioemilia.it
Con. Ta. P.
- Telefoon
- +39 521 25 25 62
- Website
- radiotaxiparma.com
Ncc Parma
- Telefoon
- +39 3356601148
- Website
- autoblubologna.com
Borghi Viaggi
- Telefoon
- +39 0522 612502
Ferzini
- Telefoon
- +39 389 885 0763
- Website
- ferzini.business.site
Piero Donnini
- Telefoon
- +39 0522 610111
Consorzio Taxisti Reggiani
- Telefoon
- +39 0522 452545
- Website
- radiotaxireggioemilia.it
Con. Ta. P.
- Telefoon
- +39 521 25 25 62
- Website
- radiotaxiparma.com
Ncc Parma
- Telefoon
- +39 3356601148
- Website
- autoblubologna.com
Borghi Viaggi
- Telefoon
- +39 0522 612502
Ferzini
- Telefoon
- +39 389 885 0763
- Website
- ferzini.business.site
Piero Donnini
- Telefoon
- +39 0522 610111
Consorzio Taxisti Reggiani
- Telefoon
- +39 0522 452545
- Website
- radiotaxireggioemilia.it
Con. Ta. P.
- Telefoon
- +39 521 25 25 62
- Website
- radiotaxiparma.com
Ncc Parma
- Telefoon
- +39 3356601148
- Website
- autoblubologna.com
Borghi Viaggi
- Telefoon
- +39 0522 612502
Ferzini
- Telefoon
- +39 389 885 0763
- Website
- ferzini.business.site
Piero Donnini
- Telefoon
- +39 0522 610111
Consorzio Taxisti Reggiani
- Telefoon
- +39 0522 452545
- Website
- radiotaxireggioemilia.it
Con. Ta. P.
- Telefoon
- +39 521 25 25 62
- Website
- radiotaxiparma.com
Ncc Parma
- Telefoon
- +39 3356601148
- Website
- autoblubologna.com
Borghi Viaggi
- Telefoon
- +39 0522 612502
Ferzini
- Telefoon
- +39 389 885 0763
- Website
- ferzini.business.site
Piero Donnini
- Telefoon
- +39 0522 610111
Consorzio Taxisti Reggiani
- Telefoon
- +39 0522 452545
- Website
- radiotaxireggioemilia.it
Con. Ta. P.
- Telefoon
- +39 521 25 25 62
- Website
- radiotaxiparma.com
Ncc Parma
- Telefoon
- +39 3356601148
- Website
- autoblubologna.com
















