Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Wolverhampton ke Basel dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Wolverhampton ke London Eustontrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki train dari Paris Gare De Lyon ke Basel Sbbtrain Tgv
9 j 12 minCHF 293–485Bas
Paling murah- Naiki bus dari Birmingham - Jennens Road ke London Victoriabus
- Naiki bus dari London Victoria Green Line Station ke Luxembourg P+R Bouillonbus
- Naiki bus dari Luxembourg ke Basel, Meret Oppenheim-Strasse (Bahnhof SBB)bus
21 j 2 minCHF 70–125Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Wolverhampton ke Folkestonecar
- Naiki cartrain dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Baselcar
11 j 27 minCHF 284–368Terbang Lapangan Terbang Birmingham ke Basel
- Terbang dari Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Basel (BSL)plane BHX - BSL
6 j 11 minCHF 80–192Bas melalui Gent
- Naiki bus dari Birmingham - Jennens Road ke London Victoriabus
- Naiki bus dari London Victoria ke Ghent Dampoortbus
- Naiki bus dari Gent ke Basel, Meret Oppenheim-Strassebus
24 j 46 minPandu, feri kereta
- Pandu dari Wolverhampton ke Port of Dovercar
- Naiki carferry dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Baselcar
12 j 27 minCHF 185–323Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Basel
- Naiki train dari Wolverhampton ke Manchester Piccadillytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Basel (BSL)plane MAN - BSL
5 j 46 minCHF 92–260Terbang Lapangan Terbang Birmingham ke Zurich, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Zurich (ZRH)plane BHX - ZRH
- Naiki train dari Zürich HB ke Basel SBBtrain
6 j 5 minCHF 117–266Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang ke Basel
- Naiki train dari Wolverhampton ke London Eustontrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Basel (BSL)plane LHR - BSL
6 j 38 minCHF 130–356Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Zurich, kereta api
- Naiki train dari Wolverhampton ke Manchester Piccadillytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Zurich (ZRH)plane MAN - ZRH
- Naiki train dari Zürich HB ke Basel SBBtrain
7 j 9 minCHF 109–304Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Basel
- Naiki train dari Wolverhampton ke London Eustontrain
- Naiki train dari London Victoria ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Basel (BSL)plane LGW - BSL
6 j 36 minCHF 120–326
Wolverhampton ke Basel dengan kereta api dan jalan kaki
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Wolverhampton ke Basel adalah bas yang berharga SFr 70 - SFr 130 dan mengambil masa 21j 2m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Wolverhampton ke Basel adalah kereta api dan terbang yang berharga SFr 90 - SFr 260 dan mengambil masa 5j 46m.
Tidak, tiada bas terus dari Wolverhampton ke Basel. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Ward Street dan tiba di Basel, Meret Oppenheim-Strasse (Bahnhof SBB) melalui Walsall Bus Station, Birmingham - Jennens Road, London Victoria Green Line Station dan Luxembourg. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 21j 2m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Wolverhampton ke Basel. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Wolverhampton dan tiba di Basel Sbb melalui London St Pancras Intl, Paris Nord dan Paris Gare De Lyon. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 12m.
Jarak antara Wolverhampton dan Basel adalah 1179 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Wolverhampton ke Basel tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 12m dan berharga SFr 290 - SFr 490.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 12m untuk bertolak dari Wolverhampton ke Basel, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Wolverhampton Basel ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Birmingham - Jennens Road.
Perkhidmatan Wolverhampton Basel ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, berlepas dari stesen Wolverhampton.
Cara terbaik untuk bertolak dari Wolverhampton ke Basel adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 12m dan berharga SFr 290 - SFr 490. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga SFr 70 - SFr 130 dan mengambil masa 21j 2m, anda juga boleh terbang, yang berharga SFr 80 - SFr 200 dan mengambil masa 6j 11m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Wolverhampton, England dan Basel, Switzerland?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Basel melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 52 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 85–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Basel melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- CHF 90–330
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Basel melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 55–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Basel melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 65–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Zurich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 80–290
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Zurich melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Selasa dan Isnin
- Anggaran harga
- CHF 85–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 85–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 85–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Zurich melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 42 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 50–280
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Basel melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 5 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 50–290
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Basel melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 50–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Zurich melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 51 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 50–270
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 55–330
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Zurich melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 4 j 6 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 50–280
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Basel melalui Edinburgh
- Tempoh Purata
- 6 j 5 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- CHF 70–260
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Basel
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 50–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Zurich
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 40–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Basel
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 45–170
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Basel melalui Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Masa
- Jumaat, Ahad, Isnin dan Selasa
- Anggaran harga
- CHF 75–250
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 60–230
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Jumaat, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 70–280
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Zurich
- Tempoh Purata
- 2 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 60–170
- Tapak web
- brusselsairlines.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Zurich melalui Brussels
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- CHF 60–230
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Basel melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 6 j 45 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 45–280
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Basel melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- CHF 50–320
- Telefon
- +44 (0)345 528 0253
- Tapak web
- Avanti West Coast
Kereta api dari Wolverhampton ke London Euston
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 45–75
- Jadual di
- Avanti West Coast
Kereta api dari Wolverhampton ke London Euston
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 45–75
- Jadual di
- Avanti West Coast
Kereta api dari Wolverhampton ke London Euston
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 45–75
- Jadual di
- Avanti West Coast
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 150–260
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Basel Sbb
- Tempoh Purata
- 3 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- CHF 95–150
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- E-mel
- customer.support@eurotunnel.com
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 129
- Jadual di
- leshuttle.com
- Standard fare
- CHF 129
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Wolverhampton ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 30–50
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Wolverhampton ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 30–50
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- 03333 211 202
- Tapak web
- tfw.wales
Kereta api dari Wolverhampton ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 25–45
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Wolverhampton ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 25–45
- Jadual di
- tfw.wales
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Zürich HB ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- CHF 27–40
- Jadual di
- sbb.ch
- Tempah di
- sbb.ch
Kereta api dari Zürich HB ke Basel SBB
- Telefon
- +44 (0)3457 282930
- Tapak web
- Southern
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- CHF 13–22
- Jadual di
- Southern
- Telefon
- +44 345 850 1530
- Tapak web
- gatwickexpress.com
Kereta api dari London Victoria ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- CHF 19–27
- Jadual di
- gatwickexpress.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Birmingham - Jennens Road ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 15–23
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Birmingham - Jennens Road ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- CHF 15–23
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari London Victoria ke Ghent Dampoort
- Tempoh Purata
- 7 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 29–45
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +420 222 222 221
- E-mel
- info@regiojet.com
- Tapak web
- regiojet.com
Bas dari London Victoria Green Line Station ke Luxembourg P+R Bouillon
- Tempoh Purata
- 9 j 30 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 30–55
- Jadual di
- regiojet.com
- Tempah di
- regiojet.com
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Luxembourg ke Basel, Meret Oppenheim-Strasse (Bahnhof SBB)
- Tempoh Purata
- 4 j 40 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 21–40
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +393293958604
- E-mel
- info@pistoiaviaggi.com
- Tapak web
- pistoia-viaggi.it
Bas dari Gent ke Basel, Meret Oppenheim-Strasse
- Tempoh Purata
- 10 j 34 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Jadual di
- pistoia-viaggi.it
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- CHF 28–80
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Wolverhampton Basel ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen London Victoria.
Basel adalah 1j lebih awal daripada Wolverhampton. Ia kini 12:00 AM di Wolverhampton dan 1:00 AM di Basel.
Perkhidmatan Wolverhampton Basel ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, tiba di stesen London Euston.
Tempah tiket Wolverhampton Basel ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Wolverhampton Basel ke bas anda dalam talian dengan Omio.





















































