Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Wernigerode ke Paris dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Wernigerode Hbf ke Halle(Saale)Hbftrain Re
- Naiki kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke Strasbourg Bahnhoftrain 82
- Naiki kereta api dari Strasbourg Bahnhof ke Paris l'Esttrain 83 / ...
9 j 50 min€196–579Bas
Paling murah- Naiki bas dari Magdeburg central bus station ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)bus N300
16 j€80–143Pandu 834.4 km
- Pandu dari Wernigerode ke Pariscar 834.4 km
8 j 45 min€132–190Kereta api ke Hannover, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki kereta api dari Goslar ke Hannover Hbftrain
- Terbang dari Hannover (HAJ) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane HAJ - CDG
7 j 17 min€196–464Kereta api melalui Cologne
- Naiki kereta api dari Goslar ke Hannover Hbftrain Re
- Naiki kereta api dari Hannover Hauptbahnhof ke Köln Hbftrain 10 / ...
- Naiki kereta api dari Koeln Hbf ke Paris Nordtrain
9 j 58 min€279–662Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Goslar ke Hannover Hbftrain Re
- Naiki bas dari Hannover Hbf ke Essen Hbfbus
- Naiki bas dari Essen - Bus Station ke Paris - CDG Roissypole Bus Stationbus
17 j 4 min€132–300Kereta api, kereta api ke Berlin Brandenburg, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki kereta api dari Wernigerode Hbf ke Halle(Saale)Hbftrain
- Naiki kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke S Südkreuz Bhftrain
- Terbang dari Berlin Brandenburg (BER) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane BER - CDG
7 j 57 min€131–366Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Hamburg, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki kereta api dari Goslar ke Hannover Hbftrain
- Naiki kereta api dari Hannover Hauptbahnhof ke Hamburg Hbftrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Hamburg (HAM) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane HAM - CDG
8 j 46 min€174–568Kereta api, kereta api ke Berlin Brandenburg, terbang ke Paris Orly
- Naiki kereta api dari Wernigerode Hbf ke Halle(Saale)Hbftrain
- Naiki kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke S Südkreuz Bhftrain
- Terbang dari Berlin Brandenburg (BER) ke Paris Orly (ORY)plane BER - ORY
7 j 51 min€154–424Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki kereta api dari Goslar ke Hildesheim Hbftrain
- Naiki kereta api dari Hildesheim Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane FRA - CDG
9 j 23 min€175–544Kereta api ke Dusseldorf, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki kereta api dari Braunschweig, Hauptbahnhof ke D-Flughafen Bftrain
- Terbang dari Dusseldorf (DUS) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane DUS - CDG
9 j 33 min€220–599
Wernigerode ke Paris dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Wernigerode ke Paris adalah bas yang berharga €75 - €150 dan mengambil masa 16j.
Cara terpantas untuk bergerak dari Wernigerode ke Paris adalah kereta api dan terbang yang berharga €190 - €470 dan mengambil masa 7j 17m.
Tidak, tiada bas terus dari Wernigerode ke Paris. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Wernigerode, Hauptbahnhof dan tiba di Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) melalui Oschersleben dan Magdeburg central bus station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 16j.
Tidak, tiada kereta api terus dari Wernigerode ke Paris. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Wernigerode Hbf dan tiba di Paris l'Est melalui Halle(Saale)Hbf dan Strasbourg Bahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 50m.
Jarak antara Wernigerode dan Paris adalah 1117 km. Jarak jalan raya ialah 834.4 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Wernigerode ke Paris tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 50m dan berharga €190 - €600.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 50m untuk bertolak dari Wernigerode ke Paris, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Wernigerode Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Magdeburg central bus station.
Perkhidmatan Wernigerode Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Regionalverkehre Start Deutschland GmbH, berlepas dari stesen Wernigerode Hbf.
Cara terbaik untuk bertolak dari Wernigerode ke Paris adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 50m dan berharga €190 - €600. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €75 - €150 dan mengambil masa 16j.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Wernigerode, Jerman dan Paris, Perancis?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Hannover ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–290
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–250
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 38 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–600
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–260
Penerbangan dari Dusseldorf ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €45–290
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Hannover ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Jumaat, Selasa dan Ahad
- Anggaran harga
- €55–360
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–320
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–260
Penerbangan dari Dusseldorf ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Hannover ke Paris Charles de Gaulle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 32 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–370
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–320
Penerbangan dari Dusseldorf ke Paris Charles de Gaulle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–170
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–210
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–170
- Tapak web
- transavia.com
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–340
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €65–340
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €60–330
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–260
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Hannover ke Paris Charles de Gaulle melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 57 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €130–450
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Berlin Brandenburg ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–200
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €70–190
- Tapak web
- airbus.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis dan Jumaat
- Anggaran harga
- €70–210
- Telefon
- +49 69 9999 3640
- E-mel
- info@startgmbh.com
- Tapak web
- startgmbh.com
Kereta api dari Wernigerode Hbf ke Halle(Saale)Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €21–29
- Jadual di
- startgmbh.com
Kereta api dari Wernigerode Hbf ke Halle(Saale)Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €21–29
- Jadual di
- startgmbh.com
Kereta api dari Wernigerode Hbf ke Halle(Saale)Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €21–29
- Jadual di
- startgmbh.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke Strasbourg Bahnhof
- Tempoh Purata
- 4 j 33 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €100–400
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hannover Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €55–210
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke S Südkreuz Bhf
- Tempoh Purata
- 1 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €29–110
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hannover Hauptbahnhof ke Hamburg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €30–130
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke S Südkreuz Bhf
- Tempoh Purata
- 1 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €29–110
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hildesheim Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 31 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €60–230
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Braunschweig, Hauptbahnhof ke D-Flughafen Bf
- Tempoh Purata
- 3 j 7 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €60–240
- Jadual di
- bahn.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg Bahnhof ke Paris l'Est
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €75–150
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +49 581 97164183
- E-mel
- info@erixx.de
- Tapak web
- erixx.de
Kereta api dari Goslar ke Hannover Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–150
- Jadual di
- erixx.de
Kereta api dari Goslar ke Hannover Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–150
- Jadual di
- erixx.de
Kereta api dari Goslar ke Hannover Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–150
- Jadual di
- erixx.de
Kereta api dari Goslar ke Hannover Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–150
- Jadual di
- erixx.de
Kereta api dari Goslar ke Hildesheim Hbf
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €29–90
- Jadual di
- erixx.de
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Koeln Hbf ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €170–290
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke S Südkreuz Bhf
- Tempoh Purata
- 2 j 23 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Halle(Saale)Hbf ke S Südkreuz Bhf
- Telefon
- +43 5 1717
- Tapak web
- konzern.oebb.at
Kereta api dari Hannover Hauptbahnhof ke Hamburg Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 21 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €40–60
- Jadual di
- konzern.oebb.at
- Telefon
- +49 581 97164164
- E-mel
- info@der-metronom.de
- Tapak web
- der-metronom.de
Kereta api dari Hannover Hauptbahnhof ke Hamburg Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 17 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €55–170
- Jadual di
- der-metronom.de
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Magdeburg central bus station ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
- Tempoh Purata
- 11 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €70–130
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +380 98 815 4444
- E-mel
- support@ewe.ua
- Tapak web
- ewe.ua
Bas dari Hannover Hbf ke Essen Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €16–26
- Tapak web
- https://ewe.ua/
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Essen - Bus Station ke Paris - CDG Roissypole Bus Station
- Tempoh Purata
- 10 j 10 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €50–100
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Wernigerode Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).
Perkhidmatan Wernigerode Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Regionalverkehre Start Deutschland GmbH, tiba di stesen Halle(Saale)Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Wernigerode ke Paris adalah 834 km. Ia mengambil masa lebih kurang 8j 45m untuk memandu dari Wernigerode ke Paris.
Tempah tiket Wernigerode Paris ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.

































