Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Wakefield ke Driffield dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Doncaster ke Driffieldtrain Sheffield - Scarborough / ...
2 j 30 min£29–60Barisan 843 bas, bas
Paling murah- Naiki bas dari Leeds City Bus Station ke Rail Stationbus 843 / ...
- Naiki bas dari Rail Station ke Driffield George Streetbus X45
4 j 27 min£7–9Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Wakefield Kirkgate ke Yorktrain Manchester Piccadilly - York / ...
- Naiki bas dari Rail Station ke Driffield George Streetbus X45
3 j£12–20Pandu 58.7 bt
- Pandu dari Wakefield ke Driffieldcar 58.7 bt
1 j 16 min£15–21Kereta api, bas melalui Wakefield Westgate
- Naiki kereta api dari Wakefield Westgate ke Yorktrain Plymouth - Edinburgh / ...
- Naiki bas dari Rail Station ke Driffield George Streetbus X45
3 j 5 min£21–30
Wakefield ke Driffield dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Wakefield ke Driffield adalah barisan 843 bas dan bas yang berharga £6 - £9 dan mengambil masa 4j 27m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Wakefield ke Driffield adalah pandu yang berharga £14 - £21 dan mengambil masa 1j 16m.
Tidak, tiada bas terus dari Wakefield ke Driffield. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Wakefield Bus Station dan tiba di Driffield George Street melalui Leeds City Bus Station dan Rail Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 27m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Wakefield ke Driffield. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Wakefield Westgate dan tiba di Driffield melalui Doncaster. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 2j 30m.
Jarak antara Wakefield dan Driffield adalah 80 batu. Jarak jalan raya ialah 59 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Wakefield ke Driffield tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 2j 30m dan berharga £29 - £60.
Ia mengambil masa lebih kurang 2j 30m untuk bertolak dari Wakefield ke Driffield, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Wakefield Driffield ke bas, dikendalikan oleh Yorkshire Coastliner, berlepas dari stesen Leeds City Bus Station.
Perkhidmatan Wakefield Driffield ke kereta api, dikendalikan oleh Northern Trains Limited, berlepas dari stesen Doncaster.
Cara terbaik untuk bertolak dari Wakefield ke Driffield adalah dengan kereta api yang mengambil masa 2j 30m dan berharga £29 - £60. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki barisan 843 bas dan bas, yang berharga £6 - £9 dan mengambil masa 4j 27m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Wakefield, England dan Driffield, East Riding of Yorkshire, England?
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Doncaster ke Driffield
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £24–45
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Wakefield Kirkgate ke York
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £10–17
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Wakefield Westgate ke York
- Tempoh Purata
- 44 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £19–27
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
- Telefon
- +44 1482 592929
- E-mel
- busline@eastyorkshirebuses.co.uk
- Tapak web
- eastyorkshirebuses.co.uk
Bas dari Rail Station ke Driffield George Street
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £2–3
- Jadual di
- eastyorkshirebuses.co.uk
Bas dari Rail Station ke Driffield George Street
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £2–3
- Jadual di
- eastyorkshirebuses.co.uk
Bas dari Rail Station ke Driffield George Street
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £2–3
- Jadual di
- eastyorkshirebuses.co.uk
- Telefon
- 01653 692556
- E-mel
- customer.services@transdevbus.co.uk
- Tapak web
- transdevbus.co.uk
Bas dari Leeds City Bus Station ke Rail Station
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £3
- Jadual di
- transdevbus.co.uk
- Standard Adult Single
- £3
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Wakefield Driffield ke bas, dikendalikan oleh Yorkshire Coastliner, tiba di stesen Rail Station.
Perkhidmatan Wakefield Driffield ke kereta api, dikendalikan oleh Northern Trains Limited, tiba di stesen Driffield.
Ya, jarak pemanduan antara Wakefield ke Driffield adalah 59 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 1j 16m untuk memandu dari Wakefield ke Driffield.
Tempah tiket Wakefield Driffield ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Wakefield Driffield ke bas anda dalam talian dengan Omio.















