Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Visp ke Menton dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Domodossola ke Milano Centraletrain Ec
- Naiki train dari Milano Centrale ke Ventimigliatrain Ic
9 j 28 min€71–158Kereta api melalui Gallarate
Paling murah- Naiki train dari Domodossola ke Gallaratetrain Re
- Naiki train dari Gallarate ke Ventimigliatrain 3085
10 j 57 min€56–99Bas
- Naiki bus dari Domodossola ke Rho Fiera Milanobus Re4
- Naiki bus dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Nice - Airport Bus Station Terminal 1bus
- Naiki bus dari Aéroport Terminal 1 ke Gare Routièrebus 80
12 j 37 minPandu 445.2 km
- Pandu dari Visp ke Mentoncar 445.2 km
4 j 51 min€79–114Kereta api ke Lapangan Terbang Geneva, terbang
- Naiki train dari Visp ke Genève-Aéroporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Geneva (GVA) ke Nice (NCE)plane GVA - NCE
7 j 13 min€120–364Kereta api, bas
- Naiki train dari Leuk ke Martignytrain R91 / ...
- Naiki bus dari Martigny, gare ke Aosta, Autostazionebus 211
- Naiki bus dari Aosta ke Nice Airportbus
13 j 31 min€66–115Kereta api ke Basel, terbang
- Naiki train dari Visp ke Basel SBBtrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Nice (NCE)plane BSL - NCE
7 j 3 min€70–397Kereta api, kereta api ke Zurich, terbang
- Naiki train dari Visp ke Berntrain
- Naiki train dari Bern ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Nice (NCE)plane ZRH - NCE
7 j 3 min€177–503
Visp ke Menton dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Visp ke Menton adalah kereta api melalui Gallarate yang berharga €55 - €100 dan mengambil masa 10j 57m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Visp ke Menton adalah pandu yang berharga €75 - €120 dan mengambil masa 4j 51m.
Tidak, tiada bas terus dari Visp ke Menton. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Visp, Bahnhof Süd dan tiba di Gare Routière melalui Domodossola, Milano, Autostazione Lampugnano dan Aéroport Terminal 1. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 12j 37m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Visp ke Menton. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Visp dan tiba di Menton melalui Brig, Domodossola, Milano Centrale dan Ventimiglia. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 28m.
Jarak antara Visp dan Menton adalah 458 km. Jarak jalan raya ialah 445.2 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Visp ke Menton tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 28m dan berharga €70 - €160.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 28m untuk bertolak dari Visp ke Menton, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Visp Menton ke bas, dikendalikan oleh Trenord, berlepas dari stesen Domodossola.
Perkhidmatan Visp Menton ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia EuroCity, berlepas dari stesen Domodossola.
Cara terbaik untuk bertolak dari Visp ke Menton adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 28m dan berharga €70 - €160. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 12j 37m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Visp, Switzerland dan Menton, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Geneva ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–130
Penerbangan dari Basel ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–160
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Domodossola ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–75
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €50–75
- 2nd Class
- €30–45
Kereta api dari Visp ke Basel SBB
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–95
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €65–95
- 2nd Class
- €45–65
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Bas dari Domodossola ke Rho Fiera Milano
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Jadual di
- trenord.it
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Visp Menton ke bas, dikendalikan oleh Trenord, tiba di stesen Rho Fiera Milano.
Perkhidmatan Visp Menton ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia EuroCity, tiba di stesen Milano Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Visp ke Menton adalah 445 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 51m untuk memandu dari Visp ke Menton.
Tempah tiket Visp Menton ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.







