Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Ulverston ke Exeter dengan kereta api, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Ulverston ke Manchester Piccadillytrain Corkickle - Manchester Airport / ...
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Exeter St Davidstrain Manchester Piccadilly - Paignton
6 j 54 min£149–231Pandu 315.6 bt
Paling murah- Pandu dari Ulverston ke Exetercar 315.6 bt
5 j 13 min£78–112Kereta api, terbang
- Naiki train dari Ulverston ke Manchester Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Exeter (EXT)plane MAN - EXT
4 j 34 min£110–250Kereta api melalui Birmingham
- Naiki train dari Ulverston ke Lancastertrain
- Naiki train dari Lancaster ke Birmingham New Streettrain
- Naiki train dari Birmingham New Street ke Exeter St Davidstrain
7 j 11 min£134–212Kereta api melalui Cardiff
- Naiki train dari Ulverston ke Manchester Piccadillytrain
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Cardiff Centraltrain
- Naiki train dari Cardiff Central ke Exeter St Davidstrain
9 j 19 min£144–256
Ulverston ke Exeter dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Ulverston ke Exeter adalah pandu yang berharga £75 - £120 dan mengambil masa 5j 13m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Ulverston ke Exeter adalah kereta api dan terbang yang berharga £110 - £250 dan mengambil masa 4j 34m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Ulverston ke Exeter. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Ulverston dan tiba di Exeter St Davids melalui Manchester Piccadilly. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 54m.
Jarak antara Ulverston dan Exeter adalah 325 batu. Jarak jalan raya ialah 317.4 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Ulverston ke Exeter tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 54m dan berharga £140 - £240.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 54m untuk bertolak dari Ulverston ke Exeter, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Ulverston Exeter ke kereta api, dikendalikan oleh Northern Trains Limited, berlepas dari stesen Ulverston.
Perkhidmatan Ulverston Exeter ke kereta api, dikendalikan oleh Northern Trains Limited, tiba di stesen Manchester Piccadilly.
Ya, jarak pemanduan antara Ulverston ke Exeter adalah 317 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 13m untuk memandu dari Ulverston ke Exeter.
Tempah tiket Ulverston Exeter ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Ulverston, England dan Exeter, England?
- Tapak web
- loganair.co.uk
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Exeter
- Tempoh Purata
- 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £100–340
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Ulverston ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 48 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £29–55
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Ulverston ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £30–60
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Ulverston ke Lancaster
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £9–17
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Ulverston ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 48 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £29–55
- Jadual di
- northernrailway.co.uk



