Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Ulm ke Lingen dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau Kereta api pengangkutan
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Münster Hauptbahnhoftrain 42 / ...
- Naiki train dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhoftrain 35
6 j 50 min€119–241Bas, kereta api
Paling murah- Naiki bus dari Ulm ke Stuttgart Airport Busterminalbus 091 / ...
- Naiki bus dari Stuttgart Airport Busterminal ke Münster bus stopbus
- Naiki train dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhoftrain 35
13 j 49 min€63–111Pandu 618.7 km
- Pandu dari Ulm ke Lingencar 618.7 km
5 j 23 min€91–131Kereta api, kereta api ke Munich, terbang ke Muenster
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasingtrain
- Naiki train dari Pasing ke Flughafen Münchentrain
- Terbang dari Munich (MUC) ke Muenster (FMO)plane MUC - FMO
- Naiki train dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhoftrain
7 j€174–396Pandu, kereta api pengangkutan
- Pandu dari Ulm ke Würzburg Hbfcar
- Naiki cartrain dari Würzburg Hbf ke Hannover Hbfcartrain
- Pandu dari Hannover Hbf ke Lingencar
8 j 3 min€153–195Kereta api melalui Frankfurt
- Naiki train dari Ulm Hbf ke Frankfurt(Main)Hbftrain Ice
- Naiki train dari Frankfurt(Main)Hbf ke Muenster(Westf)Hbftrain Ice
- Naiki train dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhoftrain 35
9 j 36 min€125–264Kereta api, kereta api ke Munich, terbang ke Dusseldorf
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasingtrain
- Naiki train dari Pasing ke Flughafen Münchentrain
- Terbang dari Munich (MUC) ke Dusseldorf (DUS)plane MUC - DUS
- Naiki train dari D-Flughafen Bf ke Lingen, Bahnhoftrain
7 j 19 min€145–364Kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang ke Dusseldorf, kereta api
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Dusseldorf (DUS)plane FRA - DUS
- Naiki train dari D-Flughafen Bf ke Lingen, Bahnhoftrain
6 j 52 min€156–299Kereta api ke Stuttgart, terbang ke Lapangan Terbang Bremen, kereta api
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Wendlingentrain
- Terbang dari Stuttgart (STR) ke Lapangan Terbang Bremen (BRE)plane STR - BRE
- Naiki train dari Bremen Hbf ke Münster Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhoftrain
7 j 15 min€119–499
Ulm ke Lingen dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Ulm ke Lingen adalah bas dan kereta api yang berharga €60 - €120 dan mengambil masa 13j 49m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Ulm ke Lingen adalah pandu yang berharga €90 - €140 dan mengambil masa 5j 23m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Ulm ke Lingen. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Ulm Hauptbahnhof dan tiba di Lingen, Bahnhof melalui Münster Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 50m.
Jarak antara Ulm dan Lingen adalah 655 km. Jarak jalan raya ialah 618.7 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Ulm ke Lingen tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 50m dan berharga €110 - €250.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 50m untuk bertolak dari Ulm ke Lingen, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Ulm Lingen ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Ulm Hauptbahnhof.
Perkhidmatan Ulm Lingen ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Münster Hauptbahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Ulm ke Lingen adalah 619 km. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 23m untuk memandu dari Ulm ke Lingen.
Tempah tiket Ulm Lingen ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Ulm, Jerman dan Lingen, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Munich ke Muenster
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–420
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–280
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €30–240
Penerbangan dari Stuttgart ke Lapangan Terbang Bremen melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–470
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Munich ke Muenster
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–420
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Hari Sabtu, Isnin, Jumaat, Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- €40–280
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €30–240
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €65–210
Penerbangan dari Stuttgart ke Lapangan Terbang Bremen
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €70–320
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Münster Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 5 j 7 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €100–220
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €12–26
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €12–26
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €12–26
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hbf ke Frankfurt(Main)Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 41 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–100
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt(Main)Hbf ke Muenster(Westf)Hbf
- Tempoh Purata
- 4 j 12 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €65–140
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €12–26
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari D-Flughafen Bf ke Lingen, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €45–100
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari D-Flughafen Bf ke Lingen, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Bremen Hbf ke Münster Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Münster Hauptbahnhof ke Lingen, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €12–26
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 821 899 825 44
- E-mel
- servus@arverio.de
- Tapak web
- Arverio Bayern GmbH
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- Arverio Bayern GmbH
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- Arverio Bayern GmbH
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Pasing ke Flughafen München
Kereta api dari Pasing ke Flughafen München
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Wendlingen
- Telefon
- +49 (0) 221 800 20 820
- E-mel
- info@urlaubs-express.de
- Tapak web
- urlaubs-express.de
Kereta api pengangkutan dari Würzburg Hbf ke Hannover Hbf
- Tempoh Purata
- 4 j 19 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €95–110
- Jadual di
- urlaubs-express.de
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €28–60
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- info@flixbus.de
- Tapak web
- flixtrain.de
Kereta api dari Bremen Hbf ke Münster Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 19 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €13–19
- Jadual di
- flixtrain.de
- Tempah di
- flixtrain.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Ulm ke Stuttgart Airport Busterminal
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–11
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Stuttgart Airport Busterminal ke Münster bus stop
- Tempoh Purata
- 10 j
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Ulm ke Stuttgart Airport Busterminal
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €5–10
- Jadual di
- blablacar.co.uk































