Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Ulm ke Hanau dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurttrain 11 / ...
2 j 42 min€55–210Bas
Paling murah- Naiki bas dari Ulm ke Frankfurt central train stationbus N422 / ...
4 j 45 min€28–56Pandu 286.6 km
- Pandu dari Ulm ke Hanaucar 286.6 km
2 j 35 min€42–60Kereta api ke Munich, terbang
- Naiki kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke München Hbftrain
- Terbang dari Munich (MUC) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane MUC - FRA
4 j 49 min€104–305Kereta api melalui Mannheim
- Naiki kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain 47 / ...
- Naiki kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Hanau Hauptbahnhoftrain 12 / ...
3 j 25 min€40–213Kereta api melalui Frankfurt
- Naiki kereta api dari Ulm Hbf ke Frankfurt(Main)Hbftrain Ice
3 j 56 min€51–187Kereta api ke Stuttgart, terbang
- Naiki kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhoftrain
- Terbang dari Stuttgart (STR) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane STR - FRA
6 j 5 min€139–309
Ulm ke Hanau dengan kereta api dan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Ulm ke Hanau adalah bas yang berharga €27 - €60 dan mengambil masa 4j 45m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Ulm ke Hanau adalah pandu yang berharga €40 - €60 dan mengambil masa 2j 35m.
Tidak, tiada bas terus dari Ulm ke Hanau. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Ulm dan tiba di Hanau Marktplatz melalui Hanau Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 45m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Ulm ke Hanau. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Ulm Hauptbahnhof dan tiba di Hanau Hauptbahnhof melalui Frankfurt. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 2j 42m.
Jarak antara Ulm dan Hanau adalah 299 km. Jarak jalan raya ialah 286.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Ulm ke Hanau tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 2j 42m dan berharga €50 - €210.
Ia mengambil masa lebih kurang 2j 42m untuk bertolak dari Ulm ke Hanau, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Ulm Hanau ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Ulm.
Perkhidmatan Ulm Hanau ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Ulm Hauptbahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Ulm ke Hanau adalah dengan kereta api yang mengambil masa 2j 42m dan berharga €50 - €210. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €27 - €60 dan mengambil masa 4j 45m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Ulm, Jerman dan Hanau, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–270
Penerbangan dari Stuttgart ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 58 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–190
Penerbangan dari Stuttgart ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–310
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–180
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Lapangan Terbang Frankfurt melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–310
- Tapak web
- airbus.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €65–220
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 8 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €50–200
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke München Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €27–110
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €35–140
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Hanau Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €18–75
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hbf ke Frankfurt(Main)Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 41 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–190
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €16–65
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke München Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €9–20
- Jadual di
- ns.nl
- Telefon
- +49 821 899 825 44
- E-mel
- servus@arverio.de
- Tapak web
- arverio-by.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke München Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- arverio-by.de
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke München Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhof
- Telefon
- +49 711 400 534 44
- E-mel
- stuttgart@arverio.de
- Tapak web
- arverio-bw.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–29
- Jadual di
- arverio-bw.de
- 2nd Class Ticket
- €15–19
- 1st Class Ticket
- €20–29
- Telefon
- +49 711 400 534 44
- E-mel
- stuttgart@arverio.de
- Tapak web
- arverio-by.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–21
- Jadual di
- arverio-by.de
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–29
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- +49 731 1550-0
- E-mel
- servicecenter@dbregiobus-rab.de
- Tapak web
- meine-rab.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €12–16
- Jadual di
- meine-rab.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Ulm ke Frankfurt central train station
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- flixbus.fr
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Ulm Hanau ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Frankfurt central train station.
Perkhidmatan Ulm Hanau ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Mannheim, Hauptbahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Ulm ke Hanau adalah 287 km. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 35m untuk memandu dari Ulm ke Hanau.
Tempah tiket Ulm Hanau ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.






























