Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Treviso ke Como dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Treviso C.le ke Milano Centraletrain 8971
- Naiki train dari Milano Centrale ke Como S. Giovannitrain Re80
4 j 10 min€48–75Bas
Paling murah- Naiki bus dari Treviso ke Milano, Autostazione Lampugnanobus 416
- Naiki bus dari Milan ke Comobus FlixBus 1524 / ...
6 j 25 min€29–44Pandu 282.7 km
- Pandu dari Treviso ke Comocar 282.7 km
3 j 39 min€46–66Bas ke Venice, terbang ke Milan Malpensa
- Naiki bus dari Stazione FS ke Venezia, Aeroporto Marco Polo di Veneziabus
- Terbang dari Venice (VCE) ke Milan Malpensa (MXP)plane VCE - MXP
6 j 17 min€105–287Kereta api melalui Venezia Mestre
- Naiki train dari Venezia Mestre ke Milano Centraletrain Fr
- Naiki train dari Milano Centrale ke Como S.Giovannitrain Ec
4 j 20 min€43–185Kereta api #2
- Naiki train dari Venezia Mestre ke Como S.Giovannitrain Ec
4 j 48 min€68–135Bas ke Venice, terbang ke Lapangan Terbang Linate
- Naiki bus dari Stazione FS ke Venezia, Aeroporto Marco Polo di Veneziabus
- Terbang dari Venice (VCE) ke Lapangan Terbang Linate (LIN)plane VCE - LIN
6 j 33 min€159–317Kereta api, kereta api ke Trieste, terbang ke Lapangan Terbang Linate
- Naiki train dari Treviso Centrale ke Portogruaro-Caorletrain
- Naiki train dari Portogruaro-Caorle ke Trieste Airporttrain
- Terbang dari Trieste (TRS) ke Lapangan Terbang Linate (LIN)plane TRS - LIN
5 j 46 min€76–240Bas ke Venice, terbang ke Lapangan Terbang Orio Al Serio, bas, kereta api
- Naiki bus dari Stazione FS ke Venezia, Aeroporto Marco Polo di Veneziabus
- Terbang dari Venice (VCE) ke Lapangan Terbang Orio Al Serio (BGY)plane VCE - BGY
- Naiki bus dari Milan Bergamo Orio al Serio Airport ke Piazza Luigi di Savoiabus
- Naiki train dari Milano Centrale ke Como S.Giovannitrain
7 j 21 min€124–402
Treviso ke Como dengan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Treviso ke Como adalah bas yang berharga €28 - €45 dan mengambil masa 6j 25m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Treviso ke Como adalah pandu yang berharga €45 - €70 dan mengambil masa 3j 39m.
Tidak, tiada bas terus dari Treviso ke Como. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Treviso dan tiba di Como melalui Milan. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 25m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Treviso ke Como. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Treviso C.le dan tiba di Como S. Giovanni melalui Milano Centrale. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 10m.
Jarak antara Treviso dan Como adalah 325 km. Jarak jalan raya ialah 282.7 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Treviso ke Como tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 10m dan berharga €45 - €75.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 10m untuk bertolak dari Treviso ke Como, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Treviso Como ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Treviso.
Perkhidmatan Treviso Como ke kereta api, dikendalikan oleh ItaloTreno, berlepas dari stesen Treviso C.le.
Cara terbaik untuk bertolak dari Treviso ke Como adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 10m dan berharga €45 - €75. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €28 - €45 dan mengambil masa 6j 25m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Treviso, Itali dan Como, Itali?
- Tapak web
- ita-airways.com
Penerbangan dari Venice ke Milan Malpensa melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 8 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–380
Penerbangan dari Venice ke Milan Malpensa melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–250
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–440
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 48 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–220
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–320
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 5 j 2 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–310
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Venice ke Milan Malpensa melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 8 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–380
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–440
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–320
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–220
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Venice ke Milan Malpensa melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €55–160
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Orio Al Serio melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Isnin ke Rabu
- Anggaran harga
- €70–180
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Orio Al Serio melalui Naples
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Masa
- Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €70–180
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Orio Al Serio melalui Bari
- Tempoh Purata
- 4 j 51 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €70–180
- Tapak web
- austrian.com
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 57 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–220
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 5 j 2 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–310
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Venice ke Milan Malpensa melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–250
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Venice ke Milan Malpensa melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–380
Penerbangan dari Venice ke Lapangan Terbang Linate melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €140–440
- Tapak web
- aeroitalia.com
Penerbangan dari Trieste ke Lapangan Terbang Linate
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €45–150
- Telefon
- +39 06 8937 1892
- Tapak web
- ItaloTreno
Kereta api dari Treviso C.le ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 54 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Portogruaro-Caorle ke Trieste Airport
- Tempoh Purata
- 33 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €6–11
- Jadual di
- ItaloTreno
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Milano Centrale ke Como S. Giovanni
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €35–60
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Portogruaro-Caorle ke Trieste Airport
- Tempoh Purata
- 36 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €7–13
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Venezia Mestre ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 25 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €55–110
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €75–110
- 2nd Class
- €55–80
Kereta api dari Milano Centrale ke Como S.Giovanni
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–60
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €40–60
- 2nd Class
- €17–24
Kereta api dari Venezia Mestre ke Como S.Giovanni
- Tempoh Purata
- 3 j 19 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €65–120
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €80–120
- 2nd Class
- €65–90
Kereta api dari Milano Centrale ke Como S.Giovanni
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–60
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- €40–60
- 2nd Class
- €17–24
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Como S.Giovanni
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €5–7
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Treviso Centrale ke Portogruaro-Caorle
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Portogruaro-Caorle ke Trieste Airport
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €6–9
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Como S.Giovanni
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €5–7
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Portogruaro-Caorle ke Trieste Airport
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Treviso ke Milano, Autostazione Lampugnano
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Milan ke Como
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €3–6
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +386 1 320 4530
- E-mel
- info@goopti.com
- Tapak web
- goopti.com
Bas dari Stazione FS ke Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- atas permintaan
- Anggaran harga
- €50–90
- Jadual di
- goopti.com
Bas dari Stazione FS ke Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- atas permintaan
- Anggaran harga
- €50–90
- Jadual di
- goopti.com
Bas dari Stazione FS ke Venezia, Aeroporto Marco Polo di Venezia
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- atas permintaan
- Anggaran harga
- €50–90
- Jadual di
- goopti.com
- E-mel
- customerservices@terravision.eu
- Tapak web
- terravision.eu
Bas dari Milan Bergamo Orio al Serio Airport ke Piazza Luigi di Savoia
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–23
- Jadual di
- terravision.eu
- Telefon
- 035.319366
- E-mel
- ticket@orioshuttle.com
- Tapak web
- orioshuttle.com
Bas dari Milan Bergamo Orio al Serio Airport ke Piazza Luigi di Savoia
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €11–14
- Jadual di
- orioshuttle.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Treviso Como ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Milano, Autostazione Lampugnano.
Perkhidmatan Treviso Como ke kereta api, dikendalikan oleh ItaloTreno, tiba di stesen Milano Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Treviso ke Como adalah 283 km. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 39m untuk memandu dari Treviso ke Como.
Tempah tiket Treviso Como ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Treviso ke Comobas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.











































