Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Trebur ke Colmar dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Frankfurt ke Strasbourg Bahnhoftrain 82 / ...
- Naiki train dari Strasbourg ke Colmartrain Ter / ...
4 j 15 min€51–126Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Groß-Gerau Dornberg Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain Re70
- Naiki bus dari Mannheim central bus station ke Colmarbus FlixBus 108
6 j 42 min€27–69Pandu 258.2 km
- Pandu dari Trebur ke Colmarcar 258.2 km
2 j 43 min€42–60Terbang, kereta api
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Basel (BSL)plane FRA - BSL
- Naiki train dari St Louis ke Colmartrain
4 j 24 min€137–395Kereta api melalui Mannheim
- Naiki train dari Groß-Gerau Dornberg Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Strasbourg Bahnhoftrain 82 / ...
- Naiki train dari Strasbourg ke Colmartrain Ter
4 j 30 min€46–114
Trebur ke Colmar dengan bas dan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Trebur ke Colmar adalah kereta api dan bas yang berharga €26 - €70 dan mengambil masa 6j 42m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Trebur ke Colmar adalah pandu yang berharga €40 - €60 dan mengambil masa 2j 43m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Trebur ke Colmar. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Rüsselsheim Bahnhof dan tiba di Colmar melalui Frankfurt dan Strasbourg. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 15m.
Jarak antara Trebur dan Colmar adalah 320 km. Jarak jalan raya ialah 258.2 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Trebur ke Colmar tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 15m dan berharga €50 - €130.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 15m untuk bertolak dari Trebur ke Colmar, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Trebur Colmar ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Frankfurt.
Perkhidmatan Trebur Colmar ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Strasbourg Bahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Trebur ke Colmar adalah 258 km. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 43m untuk memandu dari Trebur ke Colmar.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Trebur, Jerman dan Colmar, Perancis?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Basel
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–450
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Basel melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Masa
- Selasa, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €80–450
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Basel
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €150–410
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Frankfurt ke Strasbourg Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–85
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Strasbourg Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Strasbourg ke Colmar
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €11–20
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari St Louis ke Colmar
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €12–21
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Colmar
- Tempoh Purata
- 30 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €11–20
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Colmar
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €13–20
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Colmar
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €13–20
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Groß-Gerau Dornberg Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
Kereta api dari Groß-Gerau Dornberg Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Mannheim central bus station ke Colmar
- Tempoh Purata
- 4 j
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €20–30
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Mannheim central bus station ke Colmar
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €17–28
- Jadual di
- blablacar.co.uk





























