Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Trans ke Paris dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Chur ke Basel SBBtrain Ic3 / ...
- Naiki train dari Basel SBB ke Offenburg Bahnhoftrain 12 / ...
- Naiki train dari Offenburg ke Paris Esttrain Tgv
9 j 8 min€130–428Bas
Paling murah- Naiki bus dari Splügen ke Milanbus FlixBus 076
- Naiki bus dari Milan ke Parisbus FlixBus N1529 / ...
18 j 15 min€61–138Kereta api, bas
- Naiki train dari Chur ke Basel SBBtrain Ic3 / ...
- Naiki bus dari Basel SBB ke Parisbus FlixBus N199
13 j 21 min€63–288Pandu 707.6 km
- Pandu dari Trans ke Pariscar 707.6 km
8 j 16 min€126–182Kereta api ke Zurich, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki train dari Chur ke Zürich HBtrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane ZRH - CDG
6 j 49 min€142–361Bas, kereta api
- Naiki bus dari Thusis, Bahnhof ke Bellinzona, Stazionebus 171
- Naiki train dari Bellinzona ke Freiburg(Breisgau) Hbftrain Ec
- Naiki train dari Freiburg(Breisgau) Hbf ke Paris Esttrain Tgv
11 j 27 min€173–292Kereta api ke Basel, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki train dari Chur ke Basel SBBtrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane BSL - CDG
8 j 28 min€131–516Bas, kereta api ke Milan Malpensa, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki bus dari Thusis, Bahnhof ke Bellinzona, Stazionebus
- Naiki train dari Bellinzona ke Malpensa Aeroporto T1train
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane MXP - CDG
9 j 41 min€67–214Bas, kereta api ke Milan Malpensa, terbang ke Paris Orly
- Naiki bus dari Thusis, Bahnhof ke Bellinzona, Stazionebus
- Naiki train dari Bellinzona ke Malpensa Aeroporto T1train
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Paris Orly (ORY)plane MXP - ORY
9 j 40 min€68–230Bas, kereta api ke Lapangan Terbang Linate, terbang ke Paris Charles de Gaulle
- Naiki bus dari Thusis, Bahnhof ke Bellinzona, Stazionebus
- Naiki train dari Lugano ke Monzatrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Linate (LIN) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane LIN - CDG
10 j 5 min€85–300Bas, kereta api ke Lapangan Terbang Linate, terbang ke Paris Orly
- Naiki bus dari Thusis, Bahnhof ke Bellinzona, Stazionebus
- Naiki train dari Lugano ke Monzatrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Linate (LIN) ke Paris Orly (ORY)plane LIN - ORY
9 j 54 min€76–246
Trans ke Paris dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Trans ke Paris adalah bas yang berharga €60 - €140 dan mengambil masa 18j 15m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Trans ke Paris adalah kereta api dan terbang yang berharga €140 - €370 dan mengambil masa 6j 49m.
Tidak, tiada bas terus dari Trans ke Paris. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Tumegl/Tomils, Curschiglias dan tiba di Paris melalui Thusis, Bahnhof, Splügen dan Milan. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 18j 15m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Trans ke Paris. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Rothenbrunnen dan tiba di Paris Est melalui Chur, Basel SBB dan Offenburg. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 8m.
Jarak antara Trans dan Paris adalah 816 km. Jarak jalan raya ialah 707.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Trans ke Paris tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 8m dan berharga €130 - €430.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 8m untuk bertolak dari Trans ke Paris, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Trans Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Splügen.
Perkhidmatan Trans Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), berlepas dari stesen Chur.
Cara terbaik untuk bertolak dari Trans ke Paris adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 8m dan berharga €130 - €430. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €60 - €140 dan mengambil masa 18j 15m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Trans, Switzerland dan Paris, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–160
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €40–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–220
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Paris Orly
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–180
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Chur ke Basel SBB
Kereta api dari Chur ke Basel SBB
Kereta api dari Chur ke Zürich HB
Kereta api dari Chur ke Basel SBB
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Basel SBB ke Paris
- Tempoh Purata
- 8 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Splügen ke Milan
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €13–22
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Milan ke Paris
- Tempoh Purata
- 12 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €65–110
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Trans Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Milan.
Perkhidmatan Trans Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), tiba di stesen Basel SBB.
Ya, jarak pemanduan antara Trans ke Paris adalah 708 km. Ia mengambil masa lebih kurang 8j 16m untuk memandu dari Trans ke Paris.







