Terdapat 4 cara untuk bertolak dari Stuttgart ke Hanau dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Hauptbahnhof ke Frankfurttrain 22 / ...
1 j 36 min€38–148Kereta api, bas melalui Mannheim
Paling murah- Naiki kereta api dari Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain 47 / ...
- Naiki bas dari Mannheim central bus station ke Frankfurt central train stationbus FlixBus 108 / ...
3 j 11 min€23–107Pandu 184 km
- Pandu dari Stuttgart ke Hanaucar 184 km
2 j 15 min€27–39Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Stuttgart Hbf ke Frankfurt(Main)Hbftrain Ice
- Naiki bas dari Frankfurt ke Hanau Freiheitsplatzbus X57
2 j 54 min
Stuttgart ke Hanau dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Stuttgart ke Hanau adalah pandu yang berharga €26 - €40 dan mengambil masa 2j 15m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Stuttgart ke Hanau adalah kereta api yang berharga €35 - €150 dan mengambil masa 1j 36m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Stuttgart ke Hanau. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Hauptbahnhof dan tiba di Hanau Hauptbahnhof melalui Frankfurt. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 1j 36m.
Jarak antara Stuttgart dan Hanau adalah 206 km. Jarak jalan raya ialah 184 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Stuttgart ke Hanau tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 1j 36m dan berharga €35 - €150.
Ia mengambil masa lebih kurang 1j 36m untuk bertolak dari Stuttgart ke Hanau, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Stuttgart Hanau ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Hauptbahnhof.
Perkhidmatan Stuttgart Hanau ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Frankfurt.
Ya, jarak pemanduan antara Stuttgart ke Hanau adalah 184 km. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 15m untuk memandu dari Stuttgart ke Hanau.
Tempah tiket Stuttgart Hanau ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Stuttgart, Jerman dan Hanau, Jerman?
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–140
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €19–80
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Stuttgart Hbf ke Frankfurt(Main)Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 39 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–130
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €11–24
- Jadual di
- ns.nl
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Mannheim central bus station ke Frankfurt central train station
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–12
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Mannheim central bus station ke Frankfurt central train station
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €7–14
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- 0 60 47 - 56 21
- Tapak web
- stroh-bus.com
Bas dari Frankfurt ke Hanau Freiheitsplatz
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- https://www.stroh-bus.com/
- Telefon
- +49 6181 400374
- Tapak web
- delfi.de
Bas dari Frankfurt ke Hanau Freiheitsplatz
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- https://www.maintal.de/seite/332606/bus.html
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de


























