Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Stuttgart ke Dorsten dengan kereta api, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Hauptbahnhof ke Köln Hbftrain 42 / ...
- Naiki train dari Koeln Hbf ke Essen Hbftrain Ice / ...
4 j 6 min€69–177Pandu 434.5 km
Paling murah- Pandu dari Stuttgart ke Dorstencar 434.5 km
4 j 16 min€64–93Terbang dari Stuttgart
- Terbang dari Stuttgart (STR) ke Dusseldorf (DUS)plane STR - DUS
5 j 45 min€130–357Kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang
- Naiki train dari Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Dusseldorf (DUS)plane FRA - DUS
4 j 32 min€122–220Kereta api, kereta api ke Munich, terbang
- Naiki train dari Hauptbahnhof ke Pasingtrain
- Naiki train dari Pasing ke Flughafen Münchentrain
- Terbang dari Munich (MUC) ke Dusseldorf (DUS)plane MUC - DUS
6 j 29 min€136–348
Stuttgart ke Dorsten dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Stuttgart ke Dorsten adalah pandu yang berharga €60 - €95 dan mengambil masa 4j 16m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Stuttgart ke Dorsten adalah kereta api yang berharga €65 - €180 dan mengambil masa 4j 6m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Stuttgart ke Dorsten. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Hauptbahnhof dan tiba di Dorsten Bf melalui Koeln Hbf dan Essen Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 6m.
Jarak antara Stuttgart dan Dorsten adalah 458 km. Jarak jalan raya ialah 434.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Stuttgart ke Dorsten tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 6m dan berharga €65 - €180.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 6m untuk bertolak dari Stuttgart ke Dorsten, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Stuttgart Dorsten ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Hauptbahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Stuttgart ke Dorsten adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 6m dan berharga €65 - €180. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki terbang, yang berharga €130 - €360 dan mengambil masa 5j 45m.
Perkhidmatan Stuttgart Dorsten ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Köln Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Stuttgart ke Dorsten adalah 435 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 16m untuk memandu dari Stuttgart ke Dorsten.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Stuttgart, Jerman dan Dorsten, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Dusseldorf melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 8 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–350
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €30–240
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–280
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Dusseldorf melalui Hamburg
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Isnin, Selasa dan Khamis
- Anggaran harga
- €120–320
Penerbangan dari Stuttgart ke Dusseldorf melalui Berlin Brandenburg
- Tempoh Purata
- 3 j 18 min
- Masa
- Khamis, Selasa, Ahad dan Rabu
- Anggaran harga
- €120–320
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €65–210
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Dusseldorf melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Rabu dan Jumaat
- Anggaran harga
- €50–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €30–240
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin, Jumaat, Hari Sabtu, Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- €40–280
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 4 j 1 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–310
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Dusseldorf melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 12 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–350
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 16 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–130
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Koeln Hbf ke Essen Hbf
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–30
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 19 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–85
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Koeln Hbf ke Essen Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Koeln Hbf ke Essen Hbf
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- info@flixbus.de
- Tapak web
- flixtrain.de
Kereta api dari Koeln Hbf ke Essen Hbf
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €6–10
- Jadual di
- flixtrain.de
- Tempah di
- flixtrain.de
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 2 j 12 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Pasing ke Flughafen München
Lagi Soalan dan Jawapan
Tempah tiket Stuttgart Dorsten ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.






























