Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Stroud ke Middlesbrough dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Cheltenham Spa ke Darlingtontrain Plymouth - Edinburgh / ...
6 j 13 min£133–206Bas
Paling murah- Naiki bus dari Arle Court Transport Hub ke Birmingham Coach Stationbus 100 / ...
- Naiki bus dari Birmingham Coach Station ke Meadowhall Interchange/A2bus 131 / ...
- Naiki bus dari Meadowhall Interchange/B1 ke Bus Station Stand 11bus
9 j 37 min£38–88Pandu 229.6 bt
- Pandu dari Stroud ke Middlesbroughcar 229.6 bt
4 j 1 min£56–80Kereta api ke Lapangan Terbang Bristol, terbang, kereta api
- Naiki train dari Swindon ke Bristol Temple Meadstrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Bristol (BRS) ke Newcastle (NCL)plane BRS - NCL
- Naiki train dari Newcastle ke Middlesbroughtrain
6 j 5 min£76–177Kereta api melalui Leeds
- Naiki train dari Cheltenham Spa ke Leedstrain Plymouth - Edinburgh / ...
- Naiki train dari Leeds ke Middlesbroughtrain Manchester Victoria - Redcar Central / ...
6 j 15 min£119–185Kereta api ke Lapangan Terbang Heathrow London, terbang, kereta api
- Naiki train dari Stroud (Glos) ke London Paddingtontrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Heathrow London (LHR) ke Newcastle (NCL)plane LHR - NCL
- Naiki train dari Newcastle ke Middlesbroughtrain
5 j 55 min£121–388
Stroud ke Middlesbrough dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Stroud ke Middlesbrough adalah bas yang berharga £35 - £90 dan mengambil masa 9j 37m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Stroud ke Middlesbrough adalah pandu yang berharga £55 - £80 dan mengambil masa 4j 1m.
Tidak, tiada bas terus dari Stroud ke Middlesbrough. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Merrywalks dan tiba di Bus Station Stand 11 melalui Transport Hub, Arle Court Transport Hub, Birmingham Coach Station dan Meadowhall Interchange/B1. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 37m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Stroud ke Middlesbrough. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Stroud (Glos) dan tiba di Middlesbrough melalui Cheltenham Spa dan Darlington. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 13m.
Jarak antara Stroud dan Middlesbrough adalah 261 batu. Jarak jalan raya ialah 230.9 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Stroud ke Middlesbrough tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 13m dan berharga £130 - £210.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 13m untuk bertolak dari Stroud ke Middlesbrough, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Stroud Middlesbrough ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Arle Court Transport Hub.
Perkhidmatan Stroud Middlesbrough ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, berlepas dari stesen Cheltenham Spa.
Cara terbaik untuk bertolak dari Stroud ke Middlesbrough adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 13m dan berharga £130 - £210. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £35 - £90 dan mengambil masa 9j 37m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Stroud, England dan Middlesbrough, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Heathrow London ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–230
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Bristol ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £25–75
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Cheltenham Spa ke Darlington
- Tempoh Purata
- 3 j 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £120–180
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Cheltenham Spa ke Leeds
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £85–120
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Swindon ke Bristol Temple Meads
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £18–35
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Stroud (Glos) ke London Paddington
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £45–85
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Newcastle ke Middlesbrough
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £18–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Newcastle ke Middlesbrough
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £18–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Leeds ke Middlesbrough
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £26–50
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Arle Court Transport Hub ke Birmingham Coach Station
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £9–24
- Jadual di
- National Express
Bas dari Birmingham Coach Station ke Meadowhall Interchange/A2
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £15–40
- Jadual di
- National Express
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Meadowhall Interchange/B1 ke Bus Station Stand 11
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £10–18
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Stroud Middlesbrough ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen Birmingham Coach Station.
Perkhidmatan Stroud Middlesbrough ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, tiba di stesen Darlington.
Ya, jarak pemanduan antara Stroud ke Middlesbrough adalah 231 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 1m untuk memandu dari Stroud ke Middlesbrough.
Tempah tiket Stroud Middlesbrough ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Stroud Middlesbrough ke bas anda dalam talian dengan Omio.




























