Terdapat 12 cara untuk bertolak dari Strasbourg ke Moulin Rouge dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau teksi
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Strasbourg ke Nantestrain Tgv
- Naiki train dari Nantes ke Luçontrain 591A / ...
8 j 5 min€205–338Terbang Strasbourg ke Nantes, kereta api
Paling murah- Terbang dari Strasbourg (SXB) ke Nantes (NTE)plane SXB - NTE
- Naiki train dari Nantes ke Luçontrain
5 j 41 min€97–350Bas
- Naiki bus dari Strasbourg ke Nantesbus 1923
- Naiki bus dari Nantes ke La Roche sur Yonbus N723
16 j 40 min€106–165Pandu 843.4 km
- Pandu dari Strasbourg ke Moulin Rougecar 843.4 km
9 j 27 min€135–195Kereta api melalui Lapangan Terbang Paris Charles de Gaulle (CDG)
- Naiki train dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissytrain Tgv
- Naiki train dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Le Manstrain Tgv
- Naiki train dari Le Mans ke La Roche Sur Yontrain Tgv
9 j€183–311Kereta api melalui Pont-à-Mousson
- Naiki train dari Strasbourg ke Lorraine TGVtrain
- Naiki train dari Lorraine TGV ke Nantestrain
- Naiki train dari Nantes ke La Roche Sur Yontrain Ter
9 j 52 min€187–320Terbang Strasbourg ke Lapangan Terbang Merignac, kereta api
- Terbang dari Strasbourg (SXB) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane SXB - BOD
- Naiki train dari Bordeaux Saint-Jean ke Luçontrain
7 j 59 min€129–395Terbang Strasbourg ke Lapangan Terbang Ile De Re, teksi
- Terbang dari Strasbourg (SXB) ke Lapangan Terbang Ile De Re (LRH)plane SXB - LRH
- Naiki taxi dari Lapangan Terbang Ile De Re (LRH) ke Moulin Rougetaxi
13 j 1 min€232–583Kereta api ke Basel, terbang ke Nantes, kereta api
- Naiki train dari Strasbourg ke St Louistrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Nantes (NTE)plane BSL - NTE
- Naiki train dari Nantes ke Luçontrain
7 j 59 min€145–348Kereta api ke Paris Charles de Gaulle, terbang ke Nantes, kereta api
- Naiki train dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissytrain
- Terbang dari Paris Charles de Gaulle (CDG) ke Nantes (NTE)plane CDG - NTE
- Naiki train dari Nantes ke Luçontrain
6 j 57 min€217–480Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang ke Nantes
- Naiki train dari Strasbourg ke Mannheim Hbftrain
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Nantes (NTE)plane FRA - NTE
- Naiki train dari Nantes ke Luçontrain
8 j 45 min€183–415Kereta api ke Basel, terbang ke Lapangan Terbang Merignac, kereta api
- Naiki train dari Strasbourg ke St Louistrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane BSL - BOD
- Naiki train dari Bordeaux Saint-Jean ke Luçontrain
10 j 12 min€157–373
penerbangan Strasbourg (SXB) ke Nantes (NTE)
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Strasbourg ke Moulin Rouge adalah bas yang berharga €100 - €170 dan mengambil masa 16j 40m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Strasbourg ke Moulin Rouge adalah terbang dan kereta api yang berharga €95 - €350 dan mengambil masa 5j 41m.
Tidak, tiada bas terus dari Strasbourg ke Moulin Rouge. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Strasbourg dan tiba di Route de La Roche melalui Nantes dan Pem-Sncf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 16j 40m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Strasbourg ke Moulin Rouge. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Strasbourg dan tiba di Luçon melalui Nantes. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 5m.
Jarak antara Strasbourg dan Moulin Rouge adalah 1023 km. Jarak jalan raya ialah 843.4 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Strasbourg ke Moulin Rouge tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 5m dan berharga €200 - €340.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 5m untuk bertolak dari Strasbourg ke Moulin Rouge, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Strasbourg Moulin Rouge ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Strasbourg.
Perkhidmatan Strasbourg Moulin Rouge ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, berlepas dari stesen Strasbourg.
Cara terbaik untuk bertolak dari Strasbourg ke Moulin Rouge adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 5m dan berharga €200 - €340. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €100 - €170 dan mengambil masa 16j 40m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Strasbourg, Perancis dan Moulin Rouge, Pays de la Loire, Perancis?
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Basel ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Ahad, Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €60–360
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €55–330
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Merignac melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Ahad, Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €60–350
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Basel ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Ahad, Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €60–360
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Nantes melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–360
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Strasbourg ke Lapangan Terbang Ile De Re melalui Lyon
- Tempoh Purata
- 13 j 55 min
- Masa
- Selasa dan Khamis
- Anggaran harga
- €210–460
Penerbangan dari Strasbourg ke Lapangan Terbang Ile De Re melalui Lapangan Terbang Frankfurt, Lyon
- Tempoh Purata
- 18 j 10 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €160–600
Penerbangan dari Basel ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €75–230
Penerbangan dari Basel ke Nantes melalui Toulouse
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €75–230
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Masa
- Isnin, Jumaat, Rabu, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €45–210
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Strasbourg ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €40–250
Penerbangan dari Strasbourg ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Ahad, Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Jumaat
- Anggaran harga
- €40–260
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Strasbourg ke Nantes melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €120–440
Penerbangan dari Basel ke Nantes melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Selasa, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €140–470
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €160–250
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Strasbourg ke Lapangan Terbang Ile De Re melalui Marseille
- Tempoh Purata
- 11 j 7 min
- Masa
- Rabu, Isnin, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €120–2,000
Penerbangan dari Strasbourg ke Lapangan Terbang Ile De Re melalui London Stansted
- Tempoh Purata
- 22 j 55 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €85–380
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Nantes
- Tempoh Purata
- 5 j 48 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €180–270
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €80–130
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Le Mans
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €50–80
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Le Mans ke La Roche Sur Yon
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €50–80
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Nantes ke La Roche Sur Yon
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €15–23
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €80–130
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €27–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Strasbourg ke Nantes
- Tempoh Purata
- 5 j 48 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €150–270
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke Luçon
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke Luçon
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 58 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €70–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Le Mans
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Le Mans ke La Roche Sur Yon
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Lorraine TGV
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lorraine TGV ke Nantes
- Tempoh Purata
- 5 j 9 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €130–230
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke La Roche Sur Yon
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–23
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux Saint-Jean ke Luçon
- Tempoh Purata
- 3 j 3 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke St Louis
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke Luçon
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 58 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €70–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke Luçon
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke Luçon
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke St Louis
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux Saint-Jean ke Luçon
- Tempoh Purata
- 3 j 3 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €70–120
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Le Mans
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Strasbourg ke Lorraine TGV
- Tempoh Purata
- 36 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €24–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Strasbourg ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 57 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €70–120
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Strasbourg ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–27
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €8–16
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Strasbourg ke Nantes
- Tempoh Purata
- 13 j 15 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €80–120
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Nantes ke La Roche sur Yon
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €5–9
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Nantes ke La Roche sur Yon
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €13–18
- Jadual di
- SNCF Bus
- Tempoh Purata
- 45 min
- Anggaran harga
- €110–140
Abeilles Taxi La Rochelle
- Telefon
- +33 5 46 41 22 22
- Tapak web
- taxi-la-rochelle.com
Anthony Taxi
- Telefon
- +33 6 71 49 30 98
- Tapak web
- taxi-ile-de-re.com
Ask Taxi La Rochelle
- Telefon
- +33 6 29 64 00 74
- Tapak web
- ask-taxi-larochelle.fr
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Strasbourg Moulin Rouge ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Nantes.
Perkhidmatan Strasbourg Moulin Rouge ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, tiba di stesen Nantes.
Ya, jarak pemanduan antara Strasbourg ke Moulin Rouge adalah 843 km. Ia mengambil masa lebih kurang 9j 27m untuk memandu dari Strasbourg ke Moulin Rouge.
































