Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Stralsund ke Gdynia dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhoftrain Re3
- Naiki train dari Pasewalk Bahnhof ke Szczecin Glownytrain Re4
- Naiki train dari Szczecin Glowny ke Gdynia Glownatrain Ic
9 j 7 minzł 250–738Bas, kereta api
Paling murah- Naiki bus dari Greifswald central bus station ke Slupsk, Bus Station Towarowabus N1386
- Naiki train dari Slupsk ke Gdynia Chyloniatrain R
10 j 13 minzł 182–338Pandu 438.1 km
- Pandu dari Stralsund ke Gdyniacar 438.1 km
5 j 34 minzł 282–407Kereta api ke Lapangan Terbang Hamburg, terbang
- Naiki train dari Stralsund Hauptbahnhof ke Hamburg Hbftrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Hamburg (HAM) ke Gdansk (GDN)plane HAM - GDN
6 j 56 minzł 406–1,440Bas
- Naiki bus dari Greifswald central bus station ke Koszalin, Bus Stationbus N1386
- Naiki bus dari Koszalin ke Gdyniabus Kherson
10 j 31 minKereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Goleniow, terbang
- Naiki train dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhoftrain
- Naiki train dari Pasewalk Bahnhof ke Szczecin Glownytrain
- Naiki train dari Szczecin Glowny ke Port Lotniczy Szczecin Goleniowtrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Goleniow (SZZ) ke Gdansk (GDN)plane SZZ - GDN
10 j 4 minzł 534–1,363
Stralsund ke Gdynia dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Stralsund ke Gdynia adalah bas dan kereta api yang berharga 180 zł - 340 zł dan mengambil masa 10j 13m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Stralsund ke Gdynia adalah pandu yang berharga 280 zł - 410 zł dan mengambil masa 5j 34m.
Tidak, tiada bas terus dari Stralsund ke Gdynia. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Stralsund dan tiba di Gdynia melalui Greifswald central bus station dan Koszalin. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 31m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Stralsund ke Gdynia. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Stralsund Hauptbahnhof dan tiba di Gdynia Glowna melalui Pasewalk Bahnhof dan Szczecin Glowny. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 7m.
Jarak antara Stralsund dan Gdynia adalah 498 km. Jarak jalan raya ialah 438.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Stralsund ke Gdynia tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 7m dan berharga 250 zł - 750 zł.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 7m untuk bertolak dari Stralsund ke Gdynia, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Stralsund Gdynia ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Greifswald central bus station.
Perkhidmatan Stralsund Gdynia ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), berlepas dari stesen Stralsund Hauptbahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Stralsund ke Gdynia adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 7m dan berharga 250 zł - 750 zł. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 10j 31m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Stralsund, Jerman dan Gdynia, Poland?
- Tapak web
- lot.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Goleniow ke Gdansk melalui Warsaw Chopin
- Tempoh Purata
- 4 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 420–850
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Gdansk
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- zł 100–850
Penerbangan dari Lapangan Terbang Goleniow ke Gdansk melalui London Stansted
- Tempoh Purata
- 5 j 45 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- zł 360–1,400
- Tapak web
- wizzair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Gdansk
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 100–800
- Tapak web
- flysas.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Hamburg ke Gdansk melalui Copenhagen
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 440–750
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhof
Kereta api dari Pasewalk Bahnhof ke Szczecin Glowny
Kereta api dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhof
Kereta api dari Pasewalk Bahnhof ke Szczecin Glowny
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- zł 85–180
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Stralsund Hauptbahnhof ke Hamburg Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- zł 220–450
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- zł 85–180
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 30 514 88 88 88
- E-mel
- info@odeg.de
- Tapak web
- ODEG
Kereta api dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- zł 50–70
- Jadual di
- ODEG
Kereta api dari Stralsund Hauptbahnhof ke Pasewalk Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- zł 50–70
- Jadual di
- ODEG
- Telefon
- +48 22 322 22 22
- E-mel
- sekretariat@intercity.pl
- Tapak web
- intercity.pl
Kereta api dari Szczecin Glowny ke Gdynia Glowna
- Tempoh Purata
- 5 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- zł 170–320
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
- Telefon
- +48 22 474 00 44
- E-mel
- bilety@polregio.pl
- Tapak web
- Polregio
Kereta api dari Slupsk ke Gdynia Chylonia
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 22–30
- Tapak web
- Polregio
Kereta api dari Szczecin Glowny ke Port Lotniczy Szczecin Goleniow
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- zł 14–20
- Tapak web
- Polregio
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Greifswald central bus station ke Slupsk, Bus Station Towarowa
- Tempoh Purata
- 6 j 15 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- zł 140–210
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Greifswald central bus station ke Koszalin, Bus Station
- Tempoh Purata
- 5 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- zł 110–170
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +38 (050) 010-01-04
- E-mel
- orionbilet@gmail.com
- Tapak web
- orionbus.net
Bas dari Koszalin ke Gdynia
- Tempoh Purata
- 2 j 38 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- orionbus.net
- Tempah di
- orionbus.net
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Stralsund Gdynia ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Koszalin, Bus Station.
Perkhidmatan Stralsund Gdynia ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), tiba di stesen Pasewalk Bahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Stralsund ke Gdynia adalah 438 km. Ia mengambil masa lebih kurang 5j 34m untuk memandu dari Stralsund ke Gdynia.
Tempah tiket Stralsund Gdynia ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Stralsund Gdynia ke bas anda dalam talian dengan Omio.
























