Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Silver Spring ke Long Island dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau kereta api bawah tanah
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Washington Union Station ke Ny Moynihan Train Hall At Penn Stationtrain Acela
3 j 57 min$70–155Pandu 219.2 bt
Paling murah- Pandu dari Silver Spring ke Brooklyncar 219.2 bt
4 j 5 min$40–58Bas melalui Union Station
- Naiki bus dari Union Station ke Port Authority Bus Terminalbus Washington
5 j 17 min$45–85Terbang Reagan Washington ke New York La Guardia
- Terbang dari Reagan Washington (DCA) ke New York La Guardia (LGA)plane DCA - LGA
2 j 45 min$99–706Bas
- Naiki bus dari Bethesda, MD ke Penn Station 7th Ave. Corner of W 30th Streetbus
5 j 38 min$50–75Terbang Reagan Washington ke New York JFK
- Terbang dari Reagan Washington (DCA) ke New York JFK (JFK)plane DCA - JFK
2 j 45 min$904–1,806Kereta api ke Baltimore, terbang ke Islip
- Naiki train dari Washington Union Station ke BWI Thurgood Marshalltrain
- Terbang dari Baltimore (BWI) ke Islip (ISP)plane BWI - ISP
3 j 18 min$54–922Kereta api bawah tanah ke Washington Dulles, terbang ke New York La Guardia
- Naiki subway dari Farragut West, Blue/Orange/Silver Line Track 2 Platform ke Washington Dulles International Airport, Silver Line Center Platformsubway
- Terbang dari Washington Dulles (IAD) ke New York La Guardia (LGA)plane IAD - LGA
3 j 36 min$59–416Kereta api bawah tanah ke Reagan Washington, terbang ke Newark, kereta api, kereta api bawah tanah
- Naiki subway dari Silver Spring, Red Line Center Platform ke Gallery Place, Red Line Track 2 Platformsubway
- Terbang dari Reagan Washington (DCA) ke Newark (EWR)plane DCA - EWR
- Naiki train dari Newark Airport Railroad Station ke New York Penn Stationtrain
- Naiki subway dari 34 St-Herald Sq ke Roosevelt Islandsubway
4 j 1 min$928–1,737Kereta api bawah tanah ke Washington Dulles, terbang ke Newark
- Naiki subway dari Farragut West, Blue/Orange/Silver Line Track 2 Platform ke Washington Dulles International Airport, Silver Line Center Platformsubway
- Terbang dari Washington Dulles (IAD) ke Newark (EWR)plane IAD - EWR
4 j 38 min$468–1,537
Silver Spring ke Long Island dengan kereta api bawah tanah dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Silver Spring ke Long Island adalah pandu yang berharga $40 - $60 dan mengambil masa 4j 5m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Silver Spring ke Long Island adalah terbang yang berharga $95 - $750 dan mengambil masa 2j 45m.
Tidak, tiada bas terus dari Silver Spring ke Long Island. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Union Station dan tiba di Port Authority Bus Terminal melalui . Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 17m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Silver Spring ke Long Island. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Silver Spring, Red Line Center Platform dan tiba di Atlantic Av-Barclays Ctr melalui Washington Union Station dan 34 St-Penn Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 57m.
Jarak antara Silver Spring dan Long Island adalah 237 batu. Jarak jalan raya ialah 220.5 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Silver Spring ke Long Island tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 57m dan berharga $70 - $160.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 57m untuk bertolak dari Silver Spring ke Long Island, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Silver Spring Long Island ke bas, dikendalikan oleh Peter Pan Bus Lines, berlepas dari stesen Union Station.
Perkhidmatan Silver Spring Long Island ke kereta api, dikendalikan oleh Amtrak Acela, berlepas dari stesen Washington Union Station.
Cara terbaik untuk bertolak dari Silver Spring ke Long Island adalah dengan kereta api yang mengambil masa 3j 57m dan berharga $70 - $160. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas melalui Union Station, yang berharga $45 - $90 dan mengambil masa 5j 17m, anda juga boleh terbang, yang berharga $95 - $750 dan mengambil masa 2j 45m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Silver Spring, MD, Amerika Syarikat dan Long Island, Suffolk County, NY, Amerika Syarikat?
- Tapak web
- united.com
Penerbangan dari Washington Dulles ke New York La Guardia
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $55–410
Penerbangan dari Reagan Washington ke Newark
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $55–400
Penerbangan dari Washington Dulles ke Newark
- Tempoh Purata
- 1 j 24 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $30–240
- Tapak web
- southwest.com
Penerbangan dari Baltimore ke Islip
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $50–370
- Tapak web
- aa.com
Penerbangan dari Reagan Washington ke New York La Guardia
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $95–700
Penerbangan dari Reagan Washington ke New York JFK
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $55–400
- Tapak web
- delta.com
Penerbangan dari Reagan Washington ke New York La Guardia
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $95–700
Penerbangan dari Reagan Washington ke New York JFK
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $55–400
- Tapak web
- jetblue.com
Penerbangan dari Reagan Washington ke New York JFK
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $55–400
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +1 800-872-7245
- Tapak web
- amtrak.com
Kereta api dari Washington Union Station ke Ny Moynihan Train Hall At Penn Station
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $50–750
- Jadual di
- amtrak.com
- Business Class
- $50–490
- First Class
- $200–750
Kereta api dari Washington Union Station ke BWI Thurgood Marshall
- Tempoh Purata
- 20 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- $6–550
- Jadual di
- amtrak.com
- Business Class
- $6–440
- First Class
- $100–550
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +1 800-872-7245
- Tapak web
- amtrak.com
Kereta api dari Washington Union Station ke Ny Moynihan Train Hall At Penn Station
- Tempoh Purata
- 4 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $65–150
- Jadual di
- amtrak.com
Kereta api dari Washington Union Station ke BWI Thurgood Marshall
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- $9–19
- Jadual di
- amtrak.com
- Telefon
- 1-866-743-3682
- Tapak web
- Maryland Transit
Kereta api dari Washington Union Station ke BWI Thurgood Marshall
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $2–9
- Jadual di
- Maryland Transit
- Standard Fare
- $2–9
- Telefon
- +1 202 466 3876
- Tapak web
- Washington Metropolitan Area Transit Authority
Kereta api bawah tanah dari Farragut West, Blue/Orange/Silver Line Track 2 Platform ke Washington Dulles International Airport, Silver Line Center Platform
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- $2–3
- Jadual di
- Washington Metropolitan Area Transit Authority
- standard fare after 9:30 p.m
- $2–3
Kereta api bawah tanah dari Silver Spring, Red Line Center Platform ke Gallery Place, Red Line Track 2 Platform
- Tempoh Purata
- 18 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- $2–3
- Jadual di
- Washington Metropolitan Area Transit Authority
- standard fare after 9:30 p.m
- $2–3
Kereta api bawah tanah dari Farragut West, Blue/Orange/Silver Line Track 2 Platform ke Washington Dulles International Airport, Silver Line Center Platform
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- $2–3
- Jadual di
- Washington Metropolitan Area Transit Authority
- standard fare after 9:30 p.m
- $2–3
- Telefon
- +1 973-275-5555
- Tapak web
- njtransit.com
Kereta api dari Newark Airport Railroad Station ke New York Penn Station
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- $15–19
- Jadual di
- njtransit.com
- Adult Airport
- $15–19
- Telefon
- 877-690-5116
- Tapak web
- mta.info
Kereta api bawah tanah dari 34 St-Herald Sq ke Roosevelt Island
- Tempoh Purata
- 10 min
- Kekerapan
- setiap 10 minit
- Anggaran harga
- $3
- Jadual di
- mta.info
- Adult
- $3
- Telefon
- 1-800-343-9999
- Tapak web
- peterpanbus.com
Bas dari Union Station ke Port Authority Bus Terminal
- Tempoh Purata
- 4 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $45–140
- Jadual di
- peterpanbus.com
- Tempah di
- peterpanbus.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +1 214-849-8100
- E-mel
- ifsr@greyhound.com
- Tapak web
- greyhound.com
Bas dari Union Station ke Port Authority Bus Terminal
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- $40–80
- Jadual di
- greyhound.com
- Tempah di
- greyhound.com
- Telefon
- +1 212-695-6766
- Tapak web
- vamoosebus.com
Bas dari Bethesda, MD ke Penn Station 7th Ave. Corner of W 30th Street
- Tempoh Purata
- 4 j
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- $45–70
- Jadual di
- vamoosebus.com
- Economy
- $45–70
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Silver Spring Long Island ke bas, dikendalikan oleh Peter Pan Bus Lines, tiba di stesen Port Authority Bus Terminal.
Perkhidmatan Silver Spring Long Island ke kereta api, dikendalikan oleh Amtrak Acela, tiba di stesen Ny Moynihan Train Hall At Penn Station.
Ya, jarak pemanduan antara Silver Spring ke Long Island adalah 221 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 5m untuk memandu dari Silver Spring ke Long Island.





























