Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Sikandra Rao ke Ballia dengan kereta api, kereta, teksi, kapal terbang, atau bas
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Sikandra Rao ke Lucknowtrain 19409
- Naiki train dari Lucknow ke Balliatrain 20504 / ...
15 j 2 min₹496–3,784Pandu 660 km
- Pandu dari Sikandra Rao ke Balliacar 660 km
8 j 32 min₹7,469–10,788Teksi
- Naiki taxi dari Sikandra Rao ke Balliataxi 660 km
8 j 32 min₹13,000–16,000Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi, terbang ke Patna
- Naiki train dari Sikandra Rao ke Mathura Jntrain
- Naiki train dari Mathura Jn ke New Delhitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi (DEL) ke Patna (PAT)plane DEL - PAT
- Naiki train dari Patliputra ke Balliatrain
11 j 38 min₹7,180–15,842Kereta api, bas
- Naiki train dari Sikandra Rao ke Lucknowtrain
- Naiki bus dari Alambagh ke Varanasibus
- Naiki train dari Varanasi Jn ke Balliatrain
19 j 18 min₹815–3,857Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi, terbang ke Lapangan Terbang Varanasi
- Naiki train dari Sikandra Rao ke Mathura Jntrain
- Naiki train dari Mathura Jn ke New Delhitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi (DEL) ke Lapangan Terbang Varanasi (VNS)plane DEL - VNS
- Naiki train dari Varanasi Jn ke Balliatrain
11 j 4 min₹5,970–11,332Kereta api, kereta api ke Hindon, terbang ke Lapangan Terbang Varanasi
- Naiki train dari Sikandra Rao ke Mathura Jntrain
- Naiki train dari Mathura Jn ke New Delhitrain
- Terbang dari Hindon (HDO) ke Lapangan Terbang Varanasi (VNS)plane HDO - VNS
- Naiki train dari Varanasi Jn ke Balliatrain
11 j 3 min₹6,434–22,923Kereta api, kereta api ke Lucknow, terbang ke Patna
- Naiki train dari Sikandra Rao ke Bareillytrain
- Naiki train dari Bareilly ke Lucknowtrain
- Terbang dari Lucknow (LKO) ke Patna (PAT)plane LKO - PAT
- Naiki train dari Patliputra ke Balliatrain
13 j 18 min₹7,735–15,187Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi, terbang ke Lapangan Terbang Gorakhpur Ab
- Naiki train dari Sikandra Rao ke Mathura Jntrain
- Naiki train dari Mathura Jn ke New Delhitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi (DEL) ke Lapangan Terbang Gorakhpur Ab (GOP)plane DEL - GOP
- Naiki train dari Kusmhi ke Chhapratrain
- Naiki train dari Chhapra ke Balliatrain
13 j 57 min₹6,620–18,682
Sikandra Rao ke Ballia dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Sikandra Rao ke Ballia adalah kereta api yang berharga ₹490 - ₹3,800 dan mengambil masa 15j 2m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Sikandra Rao ke Ballia adalah pandu yang berharga ₹7,000 - ₹11,000 dan mengambil masa 8j 32m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Sikandra Rao ke Ballia. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Sikandra Rao dan tiba di Ballia melalui Lucknow. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 15j 2m.
Jarak antara Sikandra Rao dan Ballia adalah 771 km. Jarak jalan raya ialah 660 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Sikandra Rao ke Ballia tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 15j 2m dan berharga ₹490 - ₹3,800.
Ia mengambil masa lebih kurang 15j 2m untuk bertolak dari Sikandra Rao ke Ballia, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Sikandra Rao Ballia ke kereta api, dikendalikan oleh Indian Railways, berlepas dari stesen Sikandra Rao.
Perkhidmatan Sikandra Rao Ballia ke kereta api, dikendalikan oleh Indian Railways, tiba di stesen Lucknow.
Ya, jarak pemanduan antara Sikandra Rao ke Ballia adalah 660 km. Ia mengambil masa lebih kurang 8j 32m untuk memandu dari Sikandra Rao ke Ballia.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Sikandra Rao, India dan Ballia, India?
- Tapak web
- goindigo.in
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi ke Patna
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- ₹6,500–12,000
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi ke Lapangan Terbang Varanasi
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- ₹4,900–7,000
Penerbangan dari Hindon ke Lapangan Terbang Varanasi
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- ₹5,000–17,000
Penerbangan dari Lucknow ke Patna
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- ₹7,000–8,500
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi ke Lapangan Terbang Gorakhpur Ab
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- ₹8,000–17,000
- Telefon
- 14646
- E-mel
- care@irctc.co.in
- Tapak web
- Indian Railways
Kereta api dari Sikandra Rao ke Lucknow
- Tempoh Purata
- 8 j 2 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- ₹230–1,800
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹230–280
- Third AC (3A)
- ₹600–800
- Second AC (2A)
- ₹850–1,100
- First Class (1A)
- ₹1,400–1,800
Kereta api dari Lucknow ke Ballia
- Tempoh Purata
- 6 j
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- ₹260–2,000
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹260–310
- Third AC (3A)
- ₹650–850
- Second AC (2A)
- ₹950–1,200
- First Class (1A)
- ₹1,600–2,000
Kereta api dari Sikandra Rao ke Mathura Jn
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- ₹130–1,100
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹130–160
- Third AC (3A)
- ₹380–470
- Second AC (2A)
- ₹500–650
- First Class (1A)
- ₹800–1,100
Kereta api dari Mathura Jn ke New Delhi
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹150–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹600–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Patliputra ke Ballia
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- ₹150–1,200
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹430–550
- Second AC (2A)
- ₹550–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,200
Kereta api dari Sikandra Rao ke Lucknow
- Tempoh Purata
- 8 j 2 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- ₹230–1,800
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹230–280
- Third AC (3A)
- ₹600–800
- Second AC (2A)
- ₹850–1,100
- First Class (1A)
- ₹1,400–1,800
Kereta api dari Varanasi Jn ke Ballia
- Tempoh Purata
- 2 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- ₹150–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹550–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Sikandra Rao ke Mathura Jn
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- ₹130–1,100
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹130–160
- Third AC (3A)
- ₹380–470
- Second AC (2A)
- ₹500–650
- First Class (1A)
- ₹800–1,100
Kereta api dari Mathura Jn ke New Delhi
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹150–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹600–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Varanasi Jn ke Ballia
- Tempoh Purata
- 2 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- ₹150–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹550–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Sikandra Rao ke Mathura Jn
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- ₹130–1,100
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹130–160
- Third AC (3A)
- ₹380–470
- Second AC (2A)
- ₹500–650
- First Class (1A)
- ₹800–1,100
Kereta api dari Mathura Jn ke New Delhi
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹150–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹600–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Varanasi Jn ke Ballia
- Tempoh Purata
- 2 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- ₹150–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹550–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Sikandra Rao ke Bareilly
- Tempoh Purata
- 2 j 36 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- ₹150–1,200
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹430–550
- Second AC (2A)
- ₹550–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,200
Kereta api dari Bareilly ke Lucknow
- Tempoh Purata
- 3 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹190–1,500
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹190–230
- Third AC (3A)
- ₹500–650
- Second AC (2A)
- ₹700–900
- First Class (1A)
- ₹1,100–1,500
Kereta api dari Patliputra ke Ballia
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- ₹150–1,200
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹430–550
- Second AC (2A)
- ₹550–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,200
Kereta api dari Sikandra Rao ke Mathura Jn
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- ₹130–1,100
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹130–160
- Third AC (3A)
- ₹380–470
- Second AC (2A)
- ₹500–650
- First Class (1A)
- ₹800–1,100
Kereta api dari Mathura Jn ke New Delhi
- Tempoh Purata
- 1 j 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹150–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹150–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹600–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Kusmhi ke Chhapra
- Tempoh Purata
- 3 j 51 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- ₹170–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹170–200
- Third AC (3A)
- ₹460–600
- Second AC (2A)
- ₹600–800
- First Class (1A)
- ₹1,000–1,300
Kereta api dari Chhapra ke Ballia
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹130–1,000
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹130–160
- Third AC (3A)
- ₹370–460
- Second AC (2A)
- ₹500–650
- First Class (1A)
- ₹800–1,000
- Telefon
- +91-522-2623578
- E-mel
- info@upsrtc.com
- Tapak web
- UPSRTC
Bas dari Alambagh ke Varanasi
- Tempoh Purata
- 7 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹410–750
- Jadual di
- UPSRTC
- Ordinary
- ₹410–550
- AC
- ₹550–750
- Adult
- ₹490–750
- Tempoh Purata
- 8 j 32 min
- Anggaran harga
- ₹13,000–16,000








