Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Sibari ke Valmontone dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau perkhidmatan ulang-alik
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Sibari ke Roma Terminitrain Fr
- Naiki train dari Roma Termini ke Valmontonetrain Re
5 j 14 min€81–135Bas melalui Napoli
Paling murah- Naiki bus dari Sibari Via della Ferrovia ke Naples Metropark Central Parkingbus Itabus
- Naiki bus dari Naples Metropark Central Parking ke Frosinone Piazza Sandro Pertinibus Itabus
7 j 48 min€26–47Bas
- Naiki bus dari Sibari ke Fiscianobus 589
- Naiki bus dari Fisciano ke Valmontonebus
6 j 24 minPandu 426.5 km
- Pandu dari Sibari ke Valmontonecar 426.5 km
4 j 14 min€69–100Kereta api ke Lapangan Terbang Casale Mil, terbang, kereta api
- Naiki train dari Sibari ke Brindisitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Casale Mil (BDS) ke Lapangan Terbang Antarabangsa Leonardo Da Vinci-Fiumicino (FCO)plane BDS - FCO
- Naiki train dari Roma Termini ke Valmontonetrain
6 j 59 min€60–232Kereta api melalui Casoria
- Naiki train dari Sibari ke Napoli Afragolatrain Fr
- Naiki train dari Napoli Afragola ke Cassinotrain Re
- Naiki train dari Cassino ke Valmontonetrain Re
7 j 49 min€70–111Kereta api, perkhidmatan ulang-alik ke Lapangan Terbang Terme, terbang
- Naiki train dari Sibari ke Lamezia Terme C.train
- Naik bas ulang-alik dari S. Eufemia Lamezia Terme - Stazione FS ke 2º Reggimento Aves Sirio
- Terbang dari Lapangan Terbang Terme (SUF) ke Lapangan Terbang Antarabangsa Leonardo Da Vinci-Fiumicino (FCO)plane SUF - FCO
- Naiki train dari Roma Termini ke Valmontonetrain
8 j 46 min€75–262
Sibari ke Valmontone dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Sibari ke Valmontone adalah bas melalui Napoli yang berharga €26 - €50 dan mengambil masa 7j 48m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Sibari ke Valmontone adalah pandu yang berharga €65 - €100 dan mengambil masa 4j 14m.
Tidak, tiada bas terus dari Sibari ke Valmontone. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Sibari dan tiba di Valmontone melalui Fisciano. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 24m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Sibari ke Valmontone. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Sibari dan tiba di Valmontone melalui Roma Termini. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 14m.
Jarak antara Sibari dan Valmontone adalah 591 km. Jarak jalan raya ialah 426.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Sibari ke Valmontone tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 5j 14m dan berharga €80 - €140.
Ia mengambil masa lebih kurang 5j 14m untuk bertolak dari Sibari ke Valmontone, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Sibari Valmontone ke bas, dikendalikan oleh Itabus S.p.A., berlepas dari stesen Sibari Via della Ferrovia.
Perkhidmatan Sibari Valmontone ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, berlepas dari stesen Sibari.
Cara terbaik untuk bertolak dari Sibari ke Valmontone adalah dengan kereta api yang mengambil masa 5j 14m dan berharga €80 - €140. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 6j 24m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Sibari, Itali dan Valmontone, Latium, Itali?
- Tapak web
- ita-airways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Antarabangsa Leonardo Da Vinci-Fiumicino
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Terme ke Lapangan Terbang Antarabangsa Leonardo Da Vinci-Fiumicino
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–170
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Casale Mil ke Lapangan Terbang Antarabangsa Leonardo Da Vinci-Fiumicino
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €28–160
- Tapak web
- flyulendo.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Terme ke Lapangan Terbang Antarabangsa Leonardo Da Vinci-Fiumicino
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €20–120
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Sibari ke Roma Termini
- Tempoh Purata
- 4 j 16 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €75–130
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Sibari ke Napoli Afragola
- Tempoh Purata
- 3 j 14 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Roma Termini ke Valmontone
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–8
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Roma Termini ke Valmontone
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–8
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Napoli Afragola ke Cassino
- Tempoh Purata
- 1 j 51 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €12–17
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Cassino ke Valmontone
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Roma Termini ke Valmontone
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €5–8
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Sibari ke Brindisi
- Tempoh Purata
- 2 j 43 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €20–40
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Sibari ke Lamezia Terme C.
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €14–26
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Sibari ke Fisciano
- Tempoh Purata
- 3 j 4 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +39 089 825765
- E-mel
- vali.leonetti@expressbus.it
- Tapak web
- expressbus.it
Bas dari Fisciano ke Valmontone
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Jadual di
- expressbus.it
- Telefon
- +39 06 88 93 82 32
- Tapak web
- Itabus S.p.A.
Bas dari Sibari Via della Ferrovia ke Naples Metropark Central Parking
- Tempoh Purata
- 3 j 44 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- Itabus S.p.A.
Bas dari Naples Metropark Central Parking ke Frosinone Piazza Sandro Pertini
- Tempoh Purata
- 2 j 4 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €7–14
- Jadual di
- Itabus S.p.A.
- Telefon
- +39 (0) 0968 441 812
- E-mel
- info@lameziamultiservizi.it
- Tapak web
- lameziamultiservizi.it
Perkhidmatan ulang-alik dari S. Eufemia Lamezia Terme - Stazione FS ke 2º Reggimento Aves Sirio
- Tempoh Purata
- 2 j 23 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €3
- Jadual di
- lameziamultiservizi.it
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Sibari Valmontone ke bas, dikendalikan oleh Itabus S.p.A., tiba di stesen Naples Metropark Central Parking.
Perkhidmatan Sibari Valmontone ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, tiba di stesen Roma Termini.
Ya, jarak pemanduan antara Sibari ke Valmontone adalah 427 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 14m untuk memandu dari Sibari ke Valmontone.
Tempah tiket Sibari Valmontone ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Sibari Valmontone ke bas anda dalam talian dengan Omio.















