Terdapat 12 cara untuk bertolak dari Sheffield ke Assen dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Sheffield ke London St Pancras Intltrain
- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Amsterdam Centraaltrain Eil
- Naiki kereta api dari Amsterdam Centraal ke Assentrain
10 j 12 min€298–503Bas
Paling murah- Naiki bas dari Meadowhall Interchange/B1 ke London Victoriabus
- Naiki bas dari London Victoria ke Amsterdam Sloterdijkbus
- Naiki bas dari Amsterdam Sloterdijk ke Groningen central stationbus N44 / ...
20 j 27 min€85–153Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Sheffield ke Folkestonecar
- Naiki Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke Assencar
9 j 49 min€288–363Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadillytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane MAN - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assentrain
7 j 3 min€103–281Kereta api melalui Brussel
- Naiki kereta api dari Sheffield ke London St Pancras Intltrain
- Naiki kereta api dari London St Pancras Intl ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Miditrain Eil
- Naiki kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Rotterdam Centraaltrain
- Naiki kereta api dari Gouda ke Assentrain
10 j 13 min€281–479Bas, kereta api
- Naiki bas dari Sheffield Interchange/E2 ke Marble Archbus 560 / ...
- Naiki kereta api dari London St. Pancras Int. ke Amsterdam Centraaltrain
- Naiki kereta api dari Amsterdam Centraal ke Assentrain
13 j 21 min€117–256Pandu, feri kereta
- Pandu dari Sheffield ke Port of Dovercar
- Naiki feri kereta dari Port of Dover ke Calaiscarferry
- Pandu dari Calais ke Assencar
10 j 56 min€164–285Kereta api ke Lapangan Terbang Leeds Bradford, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki kereta api dari Sheffield ke Leedstrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Leeds Bradford (LBA) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane LBA - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assentrain
7 j 25 min€108–318Kereta api ke Lapangan Terbang Birmingham, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki kereta api dari Sheffield ke Birmingham New Streettrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane BHX - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assentrain
7 j 7 min€132–290Kereta api ke Lapangan Terbang Humberside, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki kereta api dari Sheffield ke Barnetbytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Humberside (HUY) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane HUY - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assentrain
7 j 52 min€128–688Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Dusseldorf, kereta api
- Naiki kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadillytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Dusseldorf (DUS)plane MAN - DUS
- Naiki kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Arnhem Centraaltrain
- Naiki kereta api dari Arnhem Centraal ke Zwolletrain
- Naiki kereta api dari Zwolle ke Assentrain
8 j 45 min€132–355Kereta api ke Lapangan Terbang Durham Tees Valley, terbang ke Amsterdam Schiphol, kereta api
- Naiki kereta api dari Sheffield ke Darlingtontrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Durham Tees Valley (MME) ke Amsterdam Schiphol (AMS)plane MME - AMS
- Naiki kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assentrain
8 j 27 min€237–560
Sheffield ke Assen dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Sheffield ke Assen adalah bas yang berharga €80 - €160 dan mengambil masa 20j 27m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Sheffield ke Assen adalah kereta api dan terbang yang berharga €100 - €290 dan mengambil masa 7j 3m.
Tidak, tiada bas terus dari Sheffield ke Assen. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Castle Street/CG22 dan tiba di Assen, Maasstraat melalui Meadowhall Interchange/B1, London Victoria, Amsterdam Sloterdijk dan Groningen, Hoofdstation. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 20j 27m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Sheffield ke Assen. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Sheffield dan tiba di Assen melalui London St Pancras Intl dan Amsterdam Centraal. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 12m.
Jarak antara Sheffield dan Assen adalah 1019 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Sheffield ke Assen tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 10j 12m dan berharga €290 - €550.
Ia mengambil masa lebih kurang 10j 12m untuk bertolak dari Sheffield ke Assen, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Sheffield Assen ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Meadowhall Interchange/B1.
Perkhidmatan Sheffield Assen ke kereta api, dikendalikan oleh East Midlands Railways, berlepas dari stesen Sheffield.
Cara terbaik untuk bertolak dari Sheffield ke Assen adalah dengan kereta api yang mengambil masa 10j 12m dan berharga €290 - €550. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €80 - €160 dan mengambil masa 20j 27m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Sheffield, England dan Assen, Belanda?
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–240
Penerbangan dari Lapangan Terbang Leeds Bradford ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–280
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–230
Penerbangan dari Lapangan Terbang Humberside ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–600
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Dusseldorf melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 2 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–250
Penerbangan dari Lapangan Terbang Durham Tees Valley ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–470
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–180
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Hari Sabtu, Isnin, Ahad, Rabu, Jumaat dan Khamis
- Anggaran harga
- €60–170
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Amsterdam Schiphol melalui London Heathrow
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Selasa, Rabu, Ahad dan Jumaat
- Anggaran harga
- €70–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Dusseldorf melalui London Heathrow
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin, Selasa dan Khamis
- Anggaran harga
- €65–310
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–180
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 2 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €95–150
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke London St Pancras Intl
- Tempoh Purata
- 2 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €95–150
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Amsterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 4 j 16 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €180–320
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 2 j 4 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €120–210
- Jadual di
- eurostar.com
Kereta api dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke Rotterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–75
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari Amsterdam Centraal ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 47 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €20–40
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Gouda ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari London St. Pancras Int. ke Amsterdam Centraal
- Tempoh Purata
- 4 j 46 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €60–130
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Amsterdam Centraal ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 47 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €20–40
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Arnhem Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €13–28
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Arnhem Centraal ke Zwolle
- Tempoh Purata
- 59 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €8–17
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Zwolle ke Assen
- Tempoh Purata
- 44 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €8–18
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–45
- Jadual di
- ns.nl
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €137
- Jadual di
- leshuttle.com
- Tempah di
- leshuttle.com
- Standard fare
- €137
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Barnetby
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–40
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Leeds
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Barnetby
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €24–45
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €19–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- 0800-0232 545
- Tapak web
- arriva.nl
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- arriva.nl
- Second Class Single
- €26–40
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- arriva.nl
- Second Class Single
- €26–40
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- arriva.nl
- Second Class Single
- €26–40
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- arriva.nl
- Second Class Single
- €26–40
Kereta api dari Zwolle ke Assen
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €12–19
- Jadual di
- arriva.nl
- Second Class Single
- €12–19
Kereta api dari Schiphol Airport Train Station ke Assen
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- arriva.nl
- Second Class Single
- €26–40
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Leeds
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €23–35
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Birmingham New Street
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–70
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Darlington
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–85
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Arnhem Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €22–90
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 6078 966930
- E-mel
- service@vias-online.eu
- Tapak web
- vias-online.de
Kereta api dari Düsseldorf Hbf ke Arnhem Centraal
- Tempoh Purata
- 1 j 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €45–70
- Jadual di
- vias-online.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Meadowhall Interchange/B1 ke London Victoria
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari London Victoria ke Amsterdam Sloterdijk
- Tempoh Purata
- 11 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €40–75
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Amsterdam Sloterdijk ke Groningen central station
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €14–25
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Amsterdam Sloterdijk ke Groningen central station
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–29
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- nationalexpress.com
Bas dari Sheffield Interchange/E2 ke Marble Arch
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–85
- Jadual di
- nationalexpress.com
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Port of Dover ke Calais
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €10–55
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Sheffield Assen ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen London Victoria.
Assen adalah 1j lebih awal daripada Sheffield. Ia kini 12:43 AM di Sheffield dan 1:43 AM di Assen.
Perkhidmatan Sheffield Assen ke kereta api, dikendalikan oleh East Midlands Railways, tiba di stesen London St Pancras Intl.
Tempah tiket Sheffield Assen ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.


























































