Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Samer ke Lyon dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Etaples Le Touquet ke Paris Nordtrain Ter
- Naiki train dari Paris Gare De Lyon ke Lyon Perrachetrain Tgv
6 j 19 min€88–229Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Etaples Le Touquet ke Paris Nordtrain Ter
- Naiki bus dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Lyonbus 709 / ...
11 j 28 min€73–139Pandu 706.8 km
- Pandu dari Samer ke Lyoncar 706.8 km
6 j 51 min€110–158Kereta api, kereta api ke Paris Charles de Gaulle, terbang
- Naiki train dari Calais Frethun ke Lille Europetrain
- Naiki train dari Lille Europe ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissytrain
- Terbang dari Paris Charles de Gaulle (CDG) ke Lyon (LYS)plane CDG - LYS
7 j 18 min€164–414Barisan 4715 bas, kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Brussels National, terbang
- Naiki bus dari SAMER - Mairie - Abri ke BOULOGNE-SUR-MER - Saint Michel - N°85bus
- Naiki train dari Boulogne Tintelleries ke Calais Frethuntrain
- Naiki train dari Calais Frethun ke Lille Europetrain
- Naiki train dari Lille Europe ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Miditrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Brussels National (BRU) ke Lyon (LYS)plane BRU - LYS
8 j 45 min€138–355
Samer ke Lyon dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Samer ke Lyon adalah kereta api dan bas yang berharga €70 - €140 dan mengambil masa 11j 28m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Samer ke Lyon adalah kereta api yang berharga €85 - €230 dan mengambil masa 6j 19m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Samer ke Lyon. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Etaples Le Touquet dan tiba di Lyon Perrache melalui Paris Nord dan Paris Gare De Lyon. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 19m.
Jarak antara Samer dan Lyon adalah 683 km. Jarak jalan raya ialah 706.8 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Samer ke Lyon tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 19m dan berharga €85 - €230.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 19m untuk bertolak dari Samer ke Lyon, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Samer Lyon ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Etaples Le Touquet.
Perkhidmatan Samer Lyon ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Paris Nord.
Ya, jarak pemanduan antara Samer ke Lyon adalah 707 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j 51m untuk memandu dari Samer ke Lyon.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Samer, Perancis dan Lyon, Perancis?
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–300
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Brussels National ke Lyon melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–600
- Tapak web
- brusselsairlines.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Brussels National ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–230
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Etaples Le Touquet ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €35–75
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Lyon Perrache
- Tempoh Purata
- 2 j 14 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €70–150
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Etaples Le Touquet ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €35–75
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Calais Frethun ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 28 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lille Europe ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Boulogne Tintelleries ke Calais Frethun
- Tempoh Purata
- 21 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Calais Frethun ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 28 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Etaples Le Touquet ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 57 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Lyon Perrache
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €85–140
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Etaples Le Touquet ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 57 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €45–75
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Calais Frethun ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lille Europe ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €40–65
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Calais Frethun ke Lille Europe
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Lille Europe ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Lyon Perrache
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €50–90
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Lille Europe ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 59 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–70
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Lille Europe ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €17–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari Lille Europe ke Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- eurostar.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) ke Lyon
- Tempoh Purata
- 6 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €35–60
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- 0 800 026 080
- Tapak web
- Hauts-de-France Mobilites
Bas dari SAMER - Mairie - Abri ke BOULOGNE-SUR-MER - Saint Michel - N°85
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €2
- Jadual di
- Hauts-de-France Mobilites


























