Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Saint-Brieuc ke Modane dengan kereta api, kereta, kapal terbang, atau bas
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari St Brieuc ke Modanetrain Tgv
7 j 53 min€210–320Kereta api, kereta api ke Nantes, terbang ke Lyon, bas
Paling murah- Naiki train dari St Brieuc ke Rennestrain
- Naiki train dari Rennes ke Redontrain
- Naiki train dari Redon ke Nantestrain
- Terbang dari Nantes (NTE) ke Lyon (LYS)plane NTE - LYS
- Naiki bus dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambérybus
- Naiki train dari Chambery Challes Les Eaux ke Modanetrain
9 j 52 min€102–308Pandu 974.7 km
- Pandu dari Saint-Brieuc ke Modanecar 974.7 km
10 j 5 min€156–226Kereta api ke Rennes, terbang ke Lyon, bas, kereta api
- Naiki train dari St Brieuc ke Rennestrain
- Terbang dari Rennes (RNS) ke Lyon (LYS)plane RNS - LYS
- Naiki bus dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambérybus
- Naiki train dari Chambery Challes Les Eaux ke Modanetrain
7 j 36 min€159–455Kereta api ke Brest, terbang ke Lyon, bas, kereta api
- Naiki train dari St Brieuc ke Bresttrain
- Terbang dari Brest (BES) ke Lyon (LYS)plane BES - LYS
- Naiki bus dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambérybus
- Naiki train dari Chambery Challes Les Eaux ke Modanetrain
8 j 24 min€157–409Kereta api ke Rennes, terbang ke Lapangan Terbang Geneva, bas, kereta api
- Naiki train dari St Brieuc ke Rennestrain
- Terbang dari Rennes (RNS) ke Lapangan Terbang Geneva (GVA)plane RNS - GVA
- Naiki bus dari Geneva - Airport Bus Station ke Chambéry - Bus Stationbus
- Naiki train dari Chambery Challes Les Eaux ke Modanetrain
8 j 48 min€149–385Kereta api, kereta api ke Nantes, terbang ke Lapangan Terbang Geneva, bas
- Naiki train dari St Brieuc ke Rennestrain
- Naiki train dari Rennes ke Redontrain
- Naiki train dari Redon ke Nantestrain
- Terbang dari Nantes (NTE) ke Lapangan Terbang Geneva (GVA)plane NTE - GVA
- Naiki bus dari Geneva - Airport Bus Station ke Chambéry - Bus Stationbus
- Naiki train dari Chambery Challes Les Eaux ke Modanetrain
11 j 4 min€102–338
Saint-Brieuc ke Modane dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Saint-Brieuc ke Modane adalah kereta api dan terbang dan bas yang berharga €100 - €310 dan mengambil masa 9j 52m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Saint-Brieuc ke Modane adalah kereta api dan terbang dan bas yang berharga €150 - €460 dan mengambil masa 7j 36m.
Ya, terdapat perkhidmatan kereta api terus yang berlepas dari St Brieuc dan tiba di Modane. Perkhidmatan berlepas dua kali seminggu, dan beroperasi Hari Sabtu. Perjalanan ini mengambil masa lebih kurang 7j 53m.
Jarak antara Saint-Brieuc dan Modane adalah 1071 km. Jarak jalan raya ialah 974.7 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Saint-Brieuc ke Modane tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 53m dan berharga €210 - €320.
kereta api dari St Brieuc ke Modane mengambil masa 7j 53m termasuk pertukaran dan berlepas dua kali seminggu.
Perkhidmatan Saint-Brieuc Modane ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, berlepas dari stesen St Brieuc.
Perkhidmatan Saint-Brieuc Modane ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, tiba di stesen Modane.
Ya, jarak pemanduan antara Saint-Brieuc ke Modane adalah 975 km. Ia mengambil masa lebih kurang 10j 5m untuk memandu dari Saint-Brieuc ke Modane.
Tempah tiket Saint-Brieuc Modane ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Saint-Brieuc, Perancis dan Modane, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Rennes ke Lapangan Terbang Geneva
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €110–310
Penerbangan dari Nantes ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–180
Penerbangan dari Nantes ke Lapangan Terbang Geneva
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–210
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Rennes ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €80–550
Penerbangan dari Rennes ke Lyon melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €90–600
Penerbangan dari Brest ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €90–550
Penerbangan dari Brest ke Lyon melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 31 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–600
Penerbangan dari Rennes ke Lapangan Terbang Geneva melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–500
Penerbangan dari Nantes ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 13 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €50–330
Penerbangan dari Nantes ke Lapangan Terbang Geneva melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–320
- Tapak web
- volotea.com
Penerbangan dari Nantes ke Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- €30–220
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari St Brieuc ke Modane
- Tempoh Purata
- 7 j 53 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €210–320
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–30
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €19–29
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari St Brieuc ke Brest
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €29–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €19–29
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–30
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €19–29
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–30
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Rennes ke Redon
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €14–21
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Redon ke Nantes
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €16–24
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €19–29
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–30
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Rennes ke Redon
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €14–21
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Redon ke Nantes
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €16–24
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €19–29
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €17–30
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari St Brieuc ke Brest
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €26–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €17–30
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €17–30
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Rennes ke Redon
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–21
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Redon ke Nantes
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €14–24
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari St Brieuc ke Rennes
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €17–30
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Rennes ke Redon
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–21
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Redon ke Nantes
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €14–24
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Chambery Challes Les Eaux ke Modane
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €11–16
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambéry
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €7–12
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambéry
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €7–12
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Geneva - Airport Bus Station ke Chambéry - Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €8–12
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambéry
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €7–12
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Geneva - Airport Bus Station ke Chambéry - Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €8–12
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambéry
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €6–11
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambéry
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €6–11
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Geneva - Airport Bus Station ke Chambéry - Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–12
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Lyon Saint-Exupéry Airport ke Chambéry
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €6–11
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Geneva - Airport Bus Station ke Chambéry - Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–12
- Jadual di
- blablacar.co.uk





















