Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Reus ke Cazorla dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Camp De Tarragona ke Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandestrain 6012 / ...
- Naiki train dari Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes ke Jodartrain Ic
9 j 11 min€138–264Bas
Paling murah- Naiki bus dari Reus ke Estació d'Autobusos de Valènciabus
- Naiki bus dari Estació d'Autobusos de València ke Ubedabus
- Naiki bus dari Ubeda ke Cazorlabus
14 j 35 min€56–111Bas melalui Tarragona
- Naiki bus dari Tarragona ke Estació d'Autobusos de Valènciabus
- Naiki bus dari Estació d'Autobusos de València ke Ubedabus
- Naiki bus dari Ubeda ke Cazorlabus
13 j 50 min€58–101Pandu 611.5 km
- Pandu dari Reus ke Cazorlacar 611.5 km
7 j 29 min€96–139Kereta api, terbang ke Granada-Jaén, bas
- Naiki train dari Reus ke Barcelona-Santstrain
- Terbang dari Barcelona (BCN) ke Granada-Jaén (GRX)plane BCN - GRX
- Naiki bus dari Granada Estación de Autobuses ke Cazorlabus
10 j 37 min€66–184Kereta api, bas melalui Córdoba
- Naiki train dari Camp De Tarragona ke Lleidatrain Ave
- Naiki train dari Lleida ke Cordoba-Centraltrain Ave
- Naiki bus dari Cordoba ke Ubedabus
- Naiki bus dari Ubeda ke Cazorlabus
11 j 21 min€139–263Kereta api, bas
- Naiki train dari Camp De Tarragona ke Linares-Baezatrain Alv
- Naiki bus dari Ubeda ke Cazorlabus ALSA - Jaen-Cazor / ...
13 j 25 min€104–165Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Almeria
- Naiki train dari Reus ke Barcelona-Santstrain
- Terbang dari Barcelona (BCN) ke Lapangan Terbang Almeria (LEI)plane BCN - LEI
- Naiki train dari Almeria ke Jodartrain
10 j 19 min€130–287
Reus ke Cazorla dengan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Reus ke Cazorla adalah bas melalui Tarragona yang berharga €55 - €110 dan mengambil masa 13j 50m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Reus ke Cazorla adalah pandu yang berharga €95 - €140 dan mengambil masa 7j 29m.
Tidak, tiada bas terus dari Reus ke Cazorla. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Reus dan tiba di Cazorla melalui Tarragona, Estació d'Autobusos de València dan Ubeda. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 13j 50m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Reus ke Cazorla. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Camp De Tarragona dan tiba di Jodar melalui Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 11m.
Jarak antara Reus dan Cazorla adalah 931 km. Jarak jalan raya ialah 611.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Reus ke Cazorla tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 11m dan berharga €130 - €270.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 11m untuk bertolak dari Reus ke Cazorla, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Reus Cazorla ke bas, dikendalikan oleh HIFE S.A., berlepas dari stesen Reus.
Perkhidmatan Reus Cazorla ke kereta api, dikendalikan oleh iryo, berlepas dari stesen Camp De Tarragona.
Cara terbaik untuk bertolak dari Reus ke Cazorla adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 11m dan berharga €130 - €270. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas melalui Tarragona, yang berharga €55 - €110 dan mengambil masa 13j 50m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Reus, Sepanyol dan Cazorla, Andalusia, Sepanyol?
- Tapak web
- vueling.com
Penerbangan dari Barcelona ke Granada-Jaén
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–120
Penerbangan dari Barcelona ke Granada-Jaén melalui Madrid
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–130
Penerbangan dari Barcelona ke Granada-Jaén melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 3 j 52 min
- Masa
- Isnin dan Ahad
- Anggaran harga
- €35–120
Penerbangan dari Barcelona ke Lapangan Terbang Almeria
- Tempoh Purata
- 1 j 34 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–150
Penerbangan dari Barcelona ke Lapangan Terbang Almeria melalui Madrid
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Hari Sabtu, Ahad dan Selasa
- Anggaran harga
- €100–600
Penerbangan dari Barcelona ke Lapangan Terbang Almeria melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €100–600
- Tapak web
- iberia.com
Penerbangan dari Barcelona ke Granada-Jaén
- Tempoh Purata
- 1 j 33 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–120
Penerbangan dari Barcelona ke Granada-Jaén melalui Madrid
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–130
Penerbangan dari Barcelona ke Granada-Jaén melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 3 j 52 min
- Masa
- Isnin dan Ahad
- Anggaran harga
- €35–120
Penerbangan dari Barcelona ke Lapangan Terbang Almeria
- Tempoh Purata
- 1 j 34 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–150
Penerbangan dari Barcelona ke Lapangan Terbang Almeria melalui Madrid
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Hari Sabtu, Ahad dan Selasa
- Anggaran harga
- €100–600
Penerbangan dari Barcelona ke Lapangan Terbang Almeria melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €100–600
- Tapak web
- aireuropa.com
Penerbangan dari Barcelona ke Granada-Jaén melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Selasa, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €65–170
- Telefon
- +34 900 926 851
- E-mel
- atencion.cliente@iryo.eu
- Tapak web
- iryo.eu
Kereta api dari Camp De Tarragona ke Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
- Telefon
- +34 91 232 03 20
- Tapak web
- renfe.com
Kereta api dari Camp De Tarragona ke Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
Kereta api dari Camp De Tarragona ke Lleida
Kereta api dari Lleida ke Cordoba-Central
- Telefon
- +34 91 232 03 20
- Tapak web
- renfe.com
Kereta api dari Camp De Tarragona ke Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
- Tempoh Purata
- 2 j 29 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €65–110
- Jadual di
- renfe.com
- Tempah di
- renfe.com
Kereta api dari Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes ke Jodar
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €45–70
- Jadual di
- renfe.com
- Tempah di
- renfe.com
Kereta api dari Reus ke Barcelona-Sants
Kereta api dari Camp De Tarragona ke Lleida
Kereta api dari Camp De Tarragona ke Linares-Baeza
- Tempoh Purata
- 8 j 44 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €95–150
- Jadual di
- renfe.com
- Tempah di
- renfe.com
Kereta api dari Reus ke Barcelona-Sants
Kereta api dari Almeria ke Jodar
- Telefon
- +34 900 759 781
- Tapak web
- ouigo.com
Kereta api dari Camp De Tarragona ke Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes
- Telefon
- +34 910 207 007
- Tapak web
- alsa.com
Bas dari Tarragona ke Estació d'Autobusos de València
Bas dari Estació d'Autobusos de València ke Ubeda
- Tempoh Purata
- 6 j 40 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- alsa.com
- Tempah di
- alsa.com
Bas dari Ubeda ke Cazorla
Bas dari Granada Estación de Autobuses ke Cazorla
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €16–26
- Jadual di
- alsa.com
- Tempah di
- alsa.com
Bas dari Cordoba ke Ubeda
Bas dari Ubeda ke Cazorla
Bas dari Ubeda ke Cazorla
Bas dari Estació d'Autobusos de València ke Ubeda
- Tempoh Purata
- 6 j 40 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- alsa.com
- Tempah di
- alsa.com
Bas dari Ubeda ke Cazorla
- Telefon
- +34 977 44 03 00
- E-mel
- hife@hife.es
- Tapak web
- hife.es
Bas dari Reus ke Estació d'Autobusos de València
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Reus Cazorla ke bas, dikendalikan oleh HIFE S.A., tiba di stesen Estació d'Autobusos de València.
Perkhidmatan Reus Cazorla ke kereta api, dikendalikan oleh iryo, tiba di stesen Madrid-Puerta de Atocha-Almudena Grandes.
Ya, jarak pemanduan antara Reus ke Cazorla adalah 611 km. Ia mengambil masa lebih kurang 7j 29m untuk memandu dari Reus ke Cazorla.
Tempah tiket Reus Cazorla ke bas anda dalam talian dengan Omio.





















