Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Reims ke Manosque dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Reims ke Paris Gare De Lyontrain Tgv
- Naiki kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Marseille St Charlestrain Tgv
- Naiki kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bainstrain Ter
7 j 18 min€138–345Pandu 756.4 km
Paling murah- Pandu dari Reims ke Manosquecar 756.4 km
8 j 19 min€119–171Bas
- Naiki bas dari Reims - Champagne Ardenne TGV ke Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charlesbus N845
- Naiki bas dari Gare Routière Saint-Charles ke Halte Routièrebus 69 / ...
13 j 57 minKereta api ke Paris Orly, terbang ke Lapangan Terbang Marseille/Provence, kereta api
- Naiki kereta api dari Reims ke Paris Esttrain
- Terbang dari Paris Orly (ORY) ke Lapangan Terbang Marseille/Provence (MRS)plane ORY - MRS
- Naiki kereta api dari Aix En Provence ke Manosque Greoux Les Bainstrain
6 j 36 min€129–339Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissytrain Tgv
- Naiki kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Aix En Provence Tgvtrain Tgv
- Naiki bas dari Aix En Provence Tgv ke Manosque Greoux Les Bainsbus
8 j 5 min€153–321Kereta api melalui Lyon
- Naiki kereta api dari Reims ke Dijon Villetrain Ter
- Naiki kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieutrain Ter
- Naiki kereta api dari Lyon Part Dieu ke Grenobletrain Ter
- Naiki kereta api dari Grenoble ke Veynes Devoluytrain Ter
- Naiki kereta api dari Veynes Devoluy ke Manosque Greoux Les Bainstrain Ter
13 j 38 min€140–287Bas melalui Paris
- Naiki bas dari Reims - Champagne Ardenne Train Station ke Paris - Bercy-Seine Bus Stationbus
- Naiki bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Marseille - Saint-Charles Bus Stationbus
- Naiki bas dari Gare Routière Saint-Charles ke Halte Routièrebus 69 / ...
15 j 38 minKereta api ke Paris Charles de Gaulle, terbang ke Lapangan Terbang Marseille/Provence, kereta api
- Naiki kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissytrain
- Terbang dari Paris Charles de Gaulle (CDG) ke Lapangan Terbang Marseille/Provence (MRS)plane CDG - MRS
- Naiki kereta api dari Aix En Provence ke Manosque Greoux Les Bainstrain
6 j 50 min€130–320Kereta api ke Paris Orly, terbang ke Toulon/Hyeres, kereta api
- Naiki kereta api dari Reims ke Paris Esttrain
- Terbang dari Paris Orly (ORY) ke Toulon/Hyeres (TLN)plane ORY - TLN
- Naiki kereta api dari Toulon ke Marseille Saint-Charlestrain
- Naiki kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bainstrain
9 j 18 min€562–1,215Kereta api ke Paris Orly, terbang ke Nice, kereta api
- Naiki kereta api dari Reims ke Paris Esttrain
- Terbang dari Paris Orly (ORY) ke Nice (NCE)plane ORY - NCE
- Naiki kereta api dari Nice-Saint-Augustin ke Marseille-Saint-Charlestrain
- Naiki kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bainstrain
9 j 55 min
Reims ke Manosque dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Reims ke Manosque adalah pandu yang berharga €110 - €180 dan mengambil masa 8j 19m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Reims ke Manosque adalah kereta api dan terbang yang berharga €120 - €340 dan mengambil masa 6j 36m.
Tidak, tiada bas terus dari Reims ke Manosque. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Reims - Champagne Ardenne TGV dan tiba di Halte Routière melalui Gare Routière Saint-Charles. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 13j 57m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Reims ke Manosque. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Reims dan tiba di Manosque Greoux Les Bains melalui Paris Gare De Lyon dan Marseille St Charles. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 18m.
Jarak antara Reims dan Manosque adalah 989 km. Jarak jalan raya ialah 756.4 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Reims ke Manosque tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 18m dan berharga €130 - €350.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 18m untuk bertolak dari Reims ke Manosque, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Reims Manosque ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Reims - Champagne Ardenne TGV.
Perkhidmatan Reims Manosque ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, berlepas dari stesen Reims.
Cara terbaik untuk bertolak dari Reims ke Manosque adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 18m dan berharga €130 - €350. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 13j 57m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Reims, Perancis dan Manosque, Perancis?
- Tapak web
- transavia.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Lapangan Terbang Marseille/Provence
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–300
Penerbangan dari Paris Orly ke Toulon/Hyeres
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €180–1,100
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–310
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–210
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Lapangan Terbang Marseille/Provence melalui Ajaccio
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €170–650
Penerbangan dari Paris Orly ke Lapangan Terbang Marseille/Provence melalui Bastia
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–650
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Marseille/Provence
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–290
- Tapak web
- aircorsica.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Lapangan Terbang Marseille/Provence melalui Ajaccio
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €170–650
Penerbangan dari Paris Orly ke Lapangan Terbang Marseille/Provence melalui Bastia
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–650
- Tapak web
- lacompagnie.com
Penerbangan dari Paris Orly ke Nice
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Ahad
- Anggaran harga
- €50–310
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Reims ke Paris Gare De Lyon
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Marseille St Charles
- Tempoh Purata
- 3 j 19 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €160–260
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Reims ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Aix En Provence Tgv
- Tempoh Purata
- 3 j 33 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €160–260
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Reims ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Toulon ke Marseille Saint-Charles
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €14–23
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Reims ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- track.effiliation.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Marseille St Charles
- Tempoh Purata
- 3 j 18 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €120–250
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Aix En Provence ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €10–20
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Aeroport Cdg2 Tgv Roissy ke Aix En Provence Tgv
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €120–250
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Reims ke Dijon Ville
- Tempoh Purata
- 3 j 34 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- €50–110
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Dijon Ville ke Lyon Part Dieu
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Lyon Part Dieu ke Grenoble
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Grenoble ke Veynes Devoluy
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €18–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Veynes Devoluy ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Aix En Provence ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €10–20
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Toulon ke Marseille Saint-Charles
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–23
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Paris Gare De Lyon ke Marseille St Charles
- Tempoh Purata
- 3 j 28 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €90–150
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Tapak web
- navitia.io
Kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
Kereta api dari Aix En Provence ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
Kereta api dari Grenoble ke Veynes Devoluy
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
Kereta api dari Veynes Devoluy ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
Kereta api dari Aix En Provence ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
Kereta api dari Toulon ke Marseille Saint-Charles
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- navitia.io
Kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
Kereta api dari Marseille St Charles ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Champagne-Ardenne ke Aeroport Cdg2 Tgv Roissy
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Tapak web
- transdev.com
Kereta api dari Toulon ke Marseille Saint-Charles
- Tempoh Purata
- 44 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- transdev.com
Kereta api dari Nice-Saint-Augustin ke Marseille-Saint-Charles
- Tempoh Purata
- 2 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- transdev.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Reims - Champagne Ardenne TGV ke Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles
- Tempoh Purata
- 10 j 10 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €60–110
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Reims - Champagne Ardenne Train Station ke Paris - Bercy-Seine Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 25 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €11–19
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +33 4 13 94 30 50
- Tapak web
- zou.maregionsud.fr
Bas dari Gare Routière Saint-Charles ke Halte Routière
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Jadual di
- zou.maregionsud.fr
Bas dari Aix En Provence Tgv ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- zou.maregionsud.fr
Bas dari Gare Routière Saint-Charles ke Halte Routière
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Jadual di
- zou.maregionsud.fr
- Telefon
- 3635
- Tapak web
- sncf-connect.com
Bas dari Aix En Provence Tgv ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €13–19
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tapak web
- navitia.io
Bas dari Aix En Provence Tgv ke Manosque Greoux Les Bains
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- navitia.io
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Reims - Champagne Ardenne Train Station ke Paris - Bercy-Seine Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €12–22
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke Marseille - Saint-Charles Bus Station
- Tempoh Purata
- 9 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €65–120
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Reims Manosque ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Marseille, Gare de Marseille-Saint-Charles.
Perkhidmatan Reims Manosque ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, tiba di stesen Paris Gare De Lyon.
Ya, jarak pemanduan antara Reims ke Manosque adalah 756 km. Ia mengambil masa lebih kurang 8j 19m untuk memandu dari Reims ke Manosque.
Tempah tiket Reims Manosque ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Reims Manosque ke bas anda dalam talian dengan Omio.





























