Terdapat 4 cara untuk bertolak dari Reading ke Highcliffe Castle dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Reading ke Brockenhursttrain Manchester Piccadilly - Bournemouth / ...
2 j 13 min£36–53Pandu 67.9 bt
Paling murah- Pandu dari Reading ke Highcliffe Castlecar 67.9 bt
1 j 24 min£17–24Kereta api, barisan 86 bas, barisan 82 bas
- Naiki train dari Reading ke Southampton Centraltrain
- Naiki bus dari Central Station ke Station Streetbus 86
- Naiki bus dari Station Street ke The Oaksbus 81 / ...
4 j 5 min£31–41Kereta api melalui Basingstoke
- Naiki train dari Basingstoke ke New Miltontrain London Waterloo - Weymouth / ...
2 j 34 min£30–67
Reading ke Highcliffe Castle dengan kereta api, bas dan jalan kaki
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Reading ke Highcliffe Castle adalah pandu yang berharga £16 - £24 dan mengambil masa 1j 24m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Reading ke Highcliffe Castle adalah pandu yang berharga £16 - £24 dan mengambil masa 1j 24m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Reading ke Highcliffe Castle. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Reading dan tiba di Hinton Admiral melalui Brockenhurst. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 2j 13m.
Jarak antara Reading dan Highcliffe Castle adalah 70 batu. Jarak jalan raya ialah 68.3 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Reading ke Highcliffe Castle tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 2j 13m dan berharga £35 - £55.
Ia mengambil masa lebih kurang 2j 13m untuk bertolak dari Reading ke Highcliffe Castle, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Reading Highcliffe Castle ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, berlepas dari stesen Reading.
Perkhidmatan Reading Highcliffe Castle ke kereta api, dikendalikan oleh Cross Country, tiba di stesen Brockenhurst.
Ya, jarak pemanduan antara Reading ke Highcliffe Castle adalah 68 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 1j 24m untuk memandu dari Reading ke Highcliffe Castle.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Reading, England dan Highcliffe Castle, England?
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Reading ke Brockenhurst
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £30–50
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Reading ke Southampton Central
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £25–35
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- 0345 6000 650
- Tapak web
- South Western Railway
Kereta api dari Basingstoke ke New Milton
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £21–50
- Jadual di
- South Western Railway
- Telefon
- +44 1202 338420
- E-mel
- enquiries@morebus.co.uk
- Tapak web
- More Bus
Bas dari Central Station ke Station Street
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £3
- Jadual di
- More Bus
Bas dari Station Street ke The Oaks
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £3
- Jadual di
- More Bus













