Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Ravensburg ke Paris dengan kereta api, bas, kereta, feri, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhoftrain Re5 / ...
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Strasbourg Bahnhoftrain 83
- Naiki train dari Strasbourg ke Paris Esttrain Tgv
6 j 33 min€127–313Bas
Paling murah- Naiki bus dari Ravensburg ZOB ke Parisbus FlixBus N99
12 j 40 min€70–110Pandu 644.6 km
- Pandu dari Ravensburg ke Pariscar 644.6 km
7 j 54 min€103–149Feri, kereta api ke Zurich, terbang
- Naiki ferry dari Friedrichshafen Faehre ke Romanshorn Autoquaiferry
- Naiki train dari Romanshorn ke Zürich Flughafentrain
- Terbang dari Zurich (ZRH) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane ZRH - CDG
7 j 26 min€144–358Bas, kereta api melalui Strasbourg
- Naiki bus dari RV Meersburger Brücke ke Konstanz Bahnhofbus 700
- Naiki train dari Konstanz Bahnhof ke Appenweier Bahnhoftrain Re2
- Naiki train dari Strasbourg ke Paris Esttrain Tgv
7 j 54 min€143–353Bas, kereta api
- Naiki bus dari RV Meersburger Brücke ke Konstanz Bahnhofbus 700
- Naiki train dari Konstanz ke Zürich HBtrain
- Naiki bus dari Zürich ke Paris - Bercy-Seine Bus Stationbus
15 j 6 min€89–148Kereta api, kereta api ke Munich, terbang
- Naiki train dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasingtrain
- Naiki train dari Pasing ke Flughafen Münchentrain
- Terbang dari Munich (MUC) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane MUC - CDG
7 j 29 min€146–389Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang
- Naiki train dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane FRA - CDG
7 j 44 min€123–385Kereta api, kereta api ke Nuremberg, terbang
- Naiki train dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhoftrain
- Naiki train dari Ulm Hbf ke Donauwoerthtrain
- Naiki train dari Donauwoerth ke Nuernberg Hbftrain
- Terbang dari Nuremberg (NUE) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane NUE - CDG
8 j 11 min€174–464Kereta api, kereta api ke Basel, terbang
- Naiki train dari Friedrichsh. Stadtbahnhof ke Singentrain
- Naiki train dari Singen ke Zürich HBtrain
- Naiki train dari Zürich HB ke Basel SBBtrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane BSL - CDG
9 j 26 min€177–430
Ravensburg ke Paris dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Ravensburg ke Paris adalah bas yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 12j 40m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Ravensburg ke Paris adalah kereta api yang berharga €120 - €320 dan mengambil masa 6j 33m.
Ya, terdapat perkhidmatan bas terus yang berlepas dari Ravensburg ZOB dan tiba di Paris. Perkhidmatan berlepas sekali sehari, dan beroperasi setiap hari. Perjalanan ini mengambil masa lebih kurang 12j 40m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Ravensburg ke Paris. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Ravensburg, Bahnhof dan tiba di Paris Est melalui Ulm Hauptbahnhof dan Strasbourg. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 33m.
Jarak antara Ravensburg dan Paris adalah 765 km. Jarak jalan raya ialah 644.6 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Ravensburg ke Paris tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 33m dan berharga €120 - €320.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 33m untuk bertolak dari Ravensburg ke Paris, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Ravensburg Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Ravensburg ZOB.
Perkhidmatan Ravensburg Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), berlepas dari stesen Ravensburg, Bahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Ravensburg ke Paris adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 33m dan berharga €120 - €320. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 12j 40m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Ravensburg, Jerman dan Paris, Perancis?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Zurich ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 13 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €190–390
Penerbangan dari Zurich ke Paris Charles de Gaulle melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €190–390
Penerbangan dari Munich ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–310
Penerbangan dari Munich ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 12 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–250
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–290
Penerbangan dari Nuremberg ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–310
Penerbangan dari Basel ke Paris Charles de Gaulle melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 13 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–270
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Zurich ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
Penerbangan dari Munich ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
Penerbangan dari Nuremberg ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–380
Penerbangan dari Basel ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–290
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Zurich ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–260
Penerbangan dari Munich ke Paris Charles de Gaulle melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €100–650
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Selasa ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €80–330
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–330
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Nuremberg ke Paris Charles de Gaulle melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–420
Penerbangan dari Basel ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–290
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Munich ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–310
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–190
- Tapak web
- luxair.lu
Penerbangan dari Munich ke Paris Charles de Gaulle melalui Luxembourg
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €130–390
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Nuremberg ke Paris Charles de Gaulle melalui London Heathrow
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- €110–470
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Nuremberg ke Paris Charles de Gaulle melalui Milan Malpensa
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €100–270
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
Kereta api dari Konstanz Bahnhof ke Appenweier Bahnhof
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
Kereta api dari Pasing ke Flughafen München
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
Kereta api dari Donauwoerth ke Nuernberg Hbf
Kereta api dari Friedrichsh. Stadtbahnhof ke Singen
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Strasbourg Bahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 36 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–90
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €75–170
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €75–170
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €25–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €45–100
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €15–35
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Donauwoerth ke Nuernberg Hbf
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 731 1550-0
- E-mel
- servicecenter@dbregiobus-rab.de
- Tapak web
- DB ZugBus Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €12–15
- Jadual di
- DB ZugBus Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €12–15
- Jadual di
- DB ZugBus Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €12–15
- Jadual di
- DB ZugBus Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Kereta api dari Ravensburg, Bahnhof ke Ulm Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €12–15
- Jadual di
- DB ZugBus Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Kereta api dari Friedrichsh. Stadtbahnhof ke Singen
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €10–13
- Jadual di
- DB ZugBus Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €85–130
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €85–130
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Strasbourg ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 3 j 6 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €75–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 3 j 6 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €75–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Romanshorn ke Zürich Flughafen
Kereta api dari Konstanz ke Zürich HB
Kereta api dari Singen ke Zürich HB
Kereta api dari Zürich HB ke Basel SBB
- Telefon
- +49 821 899 825 44
- E-mel
- servus@arverio.de
- Tapak web
- Arverio Bayern GmbH
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- Arverio Bayern GmbH
- Telefon
- +43 1 89900
- E-mel
- service@westbahn.at
- Tapak web
- westbahn.at
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Pasing
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €28–45
- Jadual di
- westbahn.at
- Tempah di
- westbahn.at
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Ulm Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 5 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €29–60
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +49 800 589 28 40
- E-mel
- servus@agilis.de
- Tapak web
- agilis
Kereta api dari Ulm Hbf ke Donauwoerth
- Tempoh Purata
- 1 j 2 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- agilis
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Ravensburg ZOB ke Paris
- Tempoh Purata
- 12 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €70–110
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +49 731 1550-0
- E-mel
- servicecenter@dbregiobus-rab.de
- Tapak web
- Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Bas dari RV Meersburger Brücke ke Konstanz Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–13
- Jadual di
- Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
Bas dari RV Meersburger Brücke ke Konstanz Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–13
- Jadual di
- Regionalverkehr Alb-Bodensee GmbH (RAB)
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Zürich ke Paris - Bercy-Seine Bus Station
- Tempoh Purata
- 10 j 30 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €50–90
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +49 (0) 7531 3640-0
- E-mel
- info@bsb.de
- Tapak web
- bsb.de
Feri dari Friedrichshafen Faehre ke Romanshorn Autoquai
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–12
- Jadual di
- bsb.de
- Telefon
- +41 71 466 78 88
- E-mel
- info@sbsag.ch
- Tapak web
- Schweizerische Bodensee-Schifffahrt Ag
Feri dari Friedrichshafen Faehre ke Romanshorn Autoquai
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €9–13
- Jadual di
- Schweizerische Bodensee-Schifffahrt Ag
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Ravensburg Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris.
Perkhidmatan Ravensburg Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), tiba di stesen Ulm Hauptbahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Ravensburg ke Paris adalah 645 km. Ia mengambil masa lebih kurang 7j 54m untuk memandu dari Ravensburg ke Paris.
Tempah tiket Ravensburg Paris ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Ravensburg ke Parisbas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.














































