Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Quimper ke Liverpool dengan kereta api, feri, bas, kereta, feri kereta, Kereta api pengangkutan, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Quimper ke Paris Montparnasse 1 Et 2train Tgv
- Naiki train dari Paris Nord ke London St Pancras Intltrain Eil
- Naiki train dari London Euston ke Liverpool Lime Streettrain
10 j 16 min£259–472Kereta api ke Brest, terbang ke Liverpool
Paling murah- Naiki train dari Quimper ke Bresttrain
- Terbang dari Brest (BES) ke Liverpool (LPL)plane BES - LPL
7 j 38 min£74–334Kereta api, feri
- Naiki train dari Quimper ke Rennestrain Tgv
- Naiki train dari Rennes ke St Malotrain Ter
- Naiki ferry dari Saint-Malo ke Portsmouthferry
- Naiki train dari Southampton Central ke Wolverhamptontrain
- Naiki train dari Wolverhampton ke Liverpool Lime Streettrain
21 j 1 min£206–360Bas, kereta api
- Naiki bus dari Quimper ke Lillebus
- Naiki train dari Lille Europe ke London St Pancras Intltrain Eil
- Naiki bus dari Golders Green Station ke Liverpool, Liverpool Onebus 540 / ...
21 j 10 min£163–316Pandu, feri kereta
- Pandu dari Quimper ke Port de Roscoffcar
- Naiki carferry dari Port de Roscoff ke Plymouthcarferry
- Pandu dari Plymouth ke Liverpoolcar
12 j 56 min£113–449Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Quimper ke Calais-Fréthuncar
- Naiki cartrain dari Calais-Fréthun ke Folkestonecartrain
- Pandu dari Folkestone ke Liverpoolcar
12 j 31 min£278–359Kereta api ke Brest, terbang ke Lapangan Terbang Manchester, kereta api
- Naiki train dari Quimper ke Bresttrain
- Terbang dari Brest (BES) ke Lapangan Terbang Manchester (MAN)plane BES - MAN
- Naiki train dari Manchester Airport ke Liverpool Lime Streettrain
9 j 30 min£142–269Kereta api ke Nantes, terbang ke Lapangan Terbang Manchester, kereta api
- Naiki train dari Quimper ke Nantestrain
- Terbang dari Nantes (NTE) ke Lapangan Terbang Manchester (MAN)plane NTE - MAN
- Naiki train dari Manchester Airport ke Liverpool Lime Streettrain
8 j 28 min£99–287Kereta api ke Brest, terbang ke Lapangan Terbang Birmingham, kereta api
- Naiki train dari Quimper ke Bresttrain
- Terbang dari Brest (BES) ke Lapangan Terbang Birmingham (BHX)plane BES - BHX
- Naiki train dari Birmingham New Street ke Liverpool Lime Streettrain
11 j 1 min£149–328Kereta api, feri ke Lapangan Terbang Jersey, terbang ke Liverpool
- Naiki train dari Quimper ke Rennestrain
- Naiki train dari Rennes ke Granvilletrain
- Naiki ferry dari Granville ke Jersey St Helierferry
- Terbang dari Lapangan Terbang Jersey (JER) ke Liverpool (LPL)plane JER - LPL
11 j 2 min£95–336
Quimper ke Liverpool dengan kereta api, jalan kaki dan kereta api bawah tanah
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Quimper ke Liverpool adalah kereta api dan terbang yang berharga £95 - £290 dan mengambil masa 8j 28m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Quimper ke Liverpool adalah kereta api dan terbang yang berharga £70 - £340 dan mengambil masa 7j 38m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Quimper ke Liverpool. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Quimper dan tiba di Liverpool Lime Street melalui Montparnasse Bienvenue, Paris Nord dan London Euston. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 10j 16m.
Jarak antara Quimper dan Liverpool adalah 854 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Quimper ke Liverpool tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 10j 16m dan berharga £250 - £480.
Ia mengambil masa lebih kurang 10j 16m untuk bertolak dari Quimper ke Liverpool, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Quimper Liverpool ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, berlepas dari stesen Quimper.
Liverpool 1j belakang Quimper. Ia kini 11:52 PM di Quimper dan 10:52 PM di Liverpool.
Perkhidmatan Quimper Liverpool ke kereta api, dikendalikan oleh TGV inOui, tiba di stesen Paris Montparnasse 1 Et 2.
Tempah tiket Quimper Liverpool ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Quimper, Perancis dan Liverpool, England?
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Brest ke Lapangan Terbang Manchester melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 5 j 57 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £65–360
Penerbangan dari Nantes ke Lapangan Terbang Manchester melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis, Jumaat, Ahad dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £40–240
Penerbangan dari Brest ke Lapangan Terbang Birmingham melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 6 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £65–360
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Quimper ke Paris Montparnasse 1 Et 2
- Tempoh Purata
- 3 j 39 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £100–160
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Quimper ke Rennes
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £40–65
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Rennes ke St Malo
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- £13–22
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Quimper ke Rennes
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £40–65
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Quimper ke Lille
- Tempoh Purata
- 11 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £55–90
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- 0330 159 7000
- E-mel
- reservations@brittanyferries.com
- Tapak web
- brittany-ferries.co.uk
Feri dari Saint-Malo ke Portsmouth
- Tempoh Purata
- 8 j 35 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- £55–100
- Tempah di
- brittany-ferries.co.uk
Feri kereta dari Port de Roscoff ke Plymouth
- Tempoh Purata
- 6 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £35–330
- Jadual di
- brittany-ferries.co.uk
- Tempah di
- brittany-ferries.co.uk
- Single Ticket
- £40–80
- Single Ticket Car
- £85–330








