Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Queidersbach ke Paris dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbftrain Re1
- Naiki train dari Saarbrücken Hbf ke Paris l'Esttrain 82
4 j 14 min€72–151Bas
Paling murah- Naiki bus dari Kaiserslautern central train station ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)bus N90 / ...
7 j 51 min€35–65Pandu 451.2 km
- Pandu dari Queidersbach ke Pariscar 451.2 km
4 j 8 min€70–101Kereta api, terbang
- Naiki train dari Kaiserslautern Hbf ke Mannheim Hbftrain
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Paris Charles de Gaulle (CDG)plane FRA - CDG
6 j 10 min€97–333Kereta api melalui Paris Gare de Lyon
- Naiki train dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbftrain Re1
- Naiki train dari Saarbrücken Hbf ke Paris Gare de Lyontrain 82
4 j 58 min€72–151Kereta api melalui Metz
- Naiki train dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbftrain Re1
- Naiki train dari Forbach ke Metz Villetrain Ter
- Naiki train dari Metz Ville ke Paris Esttrain Tgv
5 j 16 min€74–159
Queidersbach ke Paris dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Queidersbach ke Paris adalah bas yang berharga €35 - €65 dan mengambil masa 7j 51m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Queidersbach ke Paris adalah pandu yang berharga €65 - €100 dan mengambil masa 4j 8m.
Tidak, tiada bas terus dari Queidersbach ke Paris. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Queidersbach, Ortsmitte dan tiba di Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine) melalui Kaiserslautern central train station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 51m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Queidersbach ke Paris. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Landstuhl, Bahnhof dan tiba di Paris l'Est melalui Saarbrücken Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 14m.
Jarak antara Queidersbach dan Paris adalah 440 km. Jarak jalan raya ialah 451.2 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Queidersbach ke Paris tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 14m dan berharga €70 - €160.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 14m untuk bertolak dari Queidersbach ke Paris, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Queidersbach Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Kaiserslautern central train station.
Perkhidmatan Queidersbach Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Süwex, berlepas dari stesen Landstuhl, Bahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Queidersbach ke Paris adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 14m dan berharga €70 - €160. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €35 - €65 dan mengambil masa 7j 51m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Queidersbach, Jerman dan Paris, Perancis?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–300
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–180
- Tapak web
- airbus.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Khamis dan Jumaat
- Anggaran harga
- €65–230
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €35–260
- Telefon
- +49 621 830 1200
- Tapak web
- Süwex
Kereta api dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbf
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–17
- Jadual di
- Süwex
Kereta api dari Kaiserslautern Hbf ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–19
- Jadual di
- Süwex
Kereta api dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbf
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–17
- Jadual di
- Süwex
Kereta api dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbf
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–17
- Jadual di
- Süwex
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbf
Kereta api dari Kaiserslautern Hbf ke Mannheim Hbf
Kereta api dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbf
Kereta api dari Landstuhl, Bahnhof ke Saarbrücken Hbf
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Saarbrücken Hbf ke Paris l'Est
- Tempoh Purata
- 1 j 54 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €60–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Saarbrücken Hbf ke Paris Gare de Lyon
- Tempoh Purata
- 2 j 38 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €60–130
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Forbach ke Metz Ville
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €11–23
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Metz Ville ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €50–110
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Kaiserslautern Hbf ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €11–55
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–60
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Kaiserslautern Hbf ke Mannheim Hbf
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €13–21
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Metz Ville ke Paris Est
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–110
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €8–17
- Jadual di
- Nederlandse Spoorwegen (NS)
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Kaiserslautern central train station ke Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine)
- Tempoh Purata
- 6 j 15 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Queidersbach Paris ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Paris, Quai de Bercy (Bercy Seine).
Perkhidmatan Queidersbach Paris ke kereta api, dikendalikan oleh Süwex, tiba di stesen Saarbrücken Hbf.
Ya, jarak pemanduan antara Queidersbach ke Paris adalah 451 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 8m untuk memandu dari Queidersbach ke Paris.






























