Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Punta Ala ke Como dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Follonica ke Livorno Centraletrain Re
- Naiki train dari Livorno Centrale ke Firenze S.M.N.train Re
- Naiki train dari Firenze S.M.N. ke Milano Centraletrain Fr
- Naiki train dari Milano Centrale ke Como S. Giovannitrain
7 j 59 min€69–176Kereta api melalui La Spezia
Paling murah- Naiki train dari Follonica ke Pisa Centraletrain Re
- Naiki train dari Pisa Centrale ke La Spezia Centraletrain Re
- Naiki train dari La Spezia Centrale ke Como Camerlatatrain
9 j 36 min€38–128Bas
- Naiki bus dari Grosseto ke Florence Villa Constanza Bus Stationbus N527
- Naiki bus dari Florence Villa Constanza Bus Station ke Comobus
9 j 21 min€74–109Pandu 449.3 km
- Pandu dari Punta Ala ke Comocar 449.3 km
4 j 49 min€71–103Kereta api #2
- Naiki train dari Follonica ke Livorno Centraletrain 4138 / ...
- Naiki train dari Livorno Centrale ke Como S. Giovannitrain Ec
9 j 46 min€86–392
Punta Ala ke Como dengan bas dan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Punta Ala ke Como adalah kereta api melalui La Spezia yang berharga €35 - €130 dan mengambil masa 9j 36m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Punta Ala ke Como adalah pandu yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 4j 49m.
Tidak, tiada bas terus dari Punta Ala ke Como. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari PUNTA ALA Poggettone dan tiba di Como melalui Porto Canale, Grosseto dan Florence Villa Constanza Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 21m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Punta Ala ke Como. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Follonica dan tiba di Como S. Giovanni melalui Livorno Centrale, Firenze S.M.N. dan Milano Centrale. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 59m.
Jarak antara Punta Ala dan Como adalah 555 km. Jarak jalan raya ialah 449.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Punta Ala ke Como tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 7j 59m dan berharga €65 - €180.
Ia mengambil masa lebih kurang 7j 59m untuk bertolak dari Punta Ala ke Como, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Punta Ala Como ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Grosseto.
Perkhidmatan Punta Ala Como ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, berlepas dari stesen Follonica.
Cara terbaik untuk bertolak dari Punta Ala ke Como adalah dengan kereta api yang mengambil masa 7j 59m dan berharga €65 - €180. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 9j 21m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Punta Ala, Itali dan Como, Itali?
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Follonica ke Livorno Centrale
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–17
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Livorno Centrale ke Firenze S.M.N.
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–19
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Follonica ke Pisa Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–21
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Pisa Centrale ke La Spezia Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9–15
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Follonica ke Livorno Centrale
- Tempoh Purata
- 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €10–17
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Grosseto ke Florence Villa Constanza Bus Station
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €11–19
- Jadual di
- FlixBus
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Punta Ala Como ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Florence Villa Constanza Bus Station.
Perkhidmatan Punta Ala Como ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, tiba di stesen Livorno Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Punta Ala ke Como adalah 449 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 49m untuk memandu dari Punta Ala ke Como.





