Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Perancis ke Stralsund dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau Kereta api pengangkutan
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Paris Est ke Berlin Gesundbrunnentrain Ice
- Naiki train dari S+U Gesundbrunnen Bhf ke Stralsund Hauptbahnhoftrain 15 / ...
12 j 17 min€238–583Terbang Paris Charles de Gaulle ke Berlin Brandenburg, kereta api
Paling murah- Terbang dari Paris Charles de Gaulle (CDG) ke Berlin Brandenburg (BER)plane CDG - BER
- Naiki train dari S Südkreuz Bhf ke Stralsund Hauptbahnhoftrain
8 j 30 min€104–415Bas
- Naiki bus dari Paris ke Berlin, Zentralen Omnibusbahnhofbus
- Naiki bus dari Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof ke Rostock central bus stationbus N32 / ...
- Naiki bus dari Rostock central bus station ke Stralsundbus
19 j 48 min€111–182Pandu 1,133.5 km
- Pandu dari Paris ke Stralsundcar 1,133.5 km
10 j 23 min€181–262Kereta api ke Stuttgart, terbang ke Berlin Brandenburg, kereta api
- Naiki train dari Strasbourg ke Stuttgart Hbftrain
- Terbang dari Stuttgart (STR) ke Berlin Brandenburg (BER)plane STR - BER
- Naiki train dari S Südkreuz Bhf ke Stralsund Hauptbahnhoftrain
8 j 27 min€148–483Kereta api melalui Harburg
- Naiki train dari Paris Nord ke Hamburg-Harburgtrain Trn
- Naiki train dari Hamburg-Harburg ke Stralsund Hauptbahnhoftrain 33
18 j 21 min€213–363Pandu, kereta api pengangkutan
- Pandu dari Paris ke Frankfurtcar
- Naiki cartrain dari Frankfurt ke Lüneburgcartrain
- Pandu dari Lüneburg ke Stralsundcar
13 j 39 min€221–307Terbang Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Hamburg, kereta api
- Terbang dari Paris Charles de Gaulle (CDG) ke Lapangan Terbang Hamburg (HAM)plane CDG - HAM
- Naiki train dari Hamburg Hbf ke Stralsund Hauptbahnhoftrain
8 j 25 min€134–375
Perancis ke Stralsund dengan kereta api bawah tanah dan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Perancis ke Stralsund adalah bas yang berharga €110 - €190 dan mengambil masa 19j 48m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Perancis ke Stralsund adalah terbang dan kereta api yang berharga €130 - €380 dan mengambil masa 8j 25m.
Tidak, tiada bas terus dari Perancis ke Stralsund. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Châtelet dan tiba di Stralsund melalui Paris, Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof dan Rostock central bus station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 19j 48m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Perancis ke Stralsund. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Cité dan tiba di Stralsund Hauptbahnhof melalui Paris Est dan S+U Gesundbrunnen Bhf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 12j 17m.
Jarak antara Perancis dan Stralsund adalah 1409 km. Jarak jalan raya ialah 1133.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Perancis ke Stralsund tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 12j 17m dan berharga €230 - €600.
Ia mengambil masa lebih kurang 12j 17m untuk bertolak dari Perancis ke Stralsund, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Perancis Stralsund ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Paris.
Perkhidmatan Perancis Stralsund ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Paris Est.
Cara terbaik untuk bertolak dari Perancis ke Stralsund adalah dengan kereta api yang mengambil masa 12j 17m dan berharga €230 - €600. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €110 - €190 dan mengambil masa 19j 48m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Perancis dan Stralsund, Jerman?
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Berlin Brandenburg
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €80–230
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Hamburg
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Isnin, Jumaat, Rabu, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €65–200
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Berlin Brandenburg
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–200
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Berlin Brandenburg melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 49 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–330
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 36 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–800
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Berlin Brandenburg melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 18 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €120–250
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Hamburg
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–330
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Berlin Brandenburg
- Tempoh Purata
- 1 j 46 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–300
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–340
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Berlin Brandenburg melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–310
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Berlin Brandenburg melalui Munich
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Masa
- Khamis ke Rabu
- Anggaran harga
- €45–290
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Berlin Brandenburg melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €85–330
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Paris Charles de Gaulle ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–190
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Paris Est ke Berlin Gesundbrunnen
- Tempoh Purata
- 7 j 55 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €200–430
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari S+U Gesundbrunnen Bhf ke Stralsund Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 41 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–90
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €27–60
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari S Südkreuz Bhf ke Stralsund Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 49 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–95
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hamburg-Harburg ke Stralsund Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 3 j 6 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €50–110
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hamburg Hbf ke Stralsund Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 44 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €45–110
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari S Südkreuz Bhf ke Stralsund Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 49 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €40–95
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari S+U Gesundbrunnen Bhf ke Stralsund Hauptbahnhof
Kereta api dari S Südkreuz Bhf ke Stralsund Hauptbahnhof
Kereta api dari S Südkreuz Bhf ke Stralsund Hauptbahnhof
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari Paris Nord ke Hamburg-Harburg
- Tempoh Purata
- 12 j 57 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €160–250
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +49 (0) 221 800 20 820
- E-mel
- info@urlaubs-express.de
- Tapak web
- urlaubs-express.de
Kereta api pengangkutan dari Frankfurt ke Lüneburg
- Tempoh Purata
- 5 j 18 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €95–120
- Jadual di
- urlaubs-express.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Paris ke Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof
- Tempoh Purata
- 12 j 35 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €85–140
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof ke Rostock central bus station
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €18–29
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Rostock central bus station ke Stralsund
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- €6–10
- Jadual di
- FlixBus
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Perancis Stralsund ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof.
Perkhidmatan Perancis Stralsund ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Berlin Gesundbrunnen.
Ya, jarak pemanduan antara Perancis ke Stralsund adalah 1133 km. Ia mengambil masa lebih kurang 10j 23m untuk memandu dari Perancis ke Stralsund.





















