Terdapat 11 cara untuk bertolak dari Parma ke La Rochelle dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau perkhidmatan ulang-alik
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Parma ke Milano Centraletrain Fr
- Naiki train dari Milano Centrale ke Paris Gare De Lyontrain Fr
- Naiki train dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke La Rochelle Villetrain Tgv
13 j 6 min€186–356Kereta api, kereta api ke Milan Malpensa, terbang ke Lapangan Terbang Merignac
Paling murah- Naiki train dari Parma ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1train
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane MXP - BOD
- Naiki train dari Bordeaux Saint-Jean ke La Rochelletrain
9 j 56 min€89–241Bas
- Naiki bus dari Parma ke Milano - Autostazione Terminal Bus Di Lampugnanobus 36
- Naiki bus dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Bordeaux - Belcier Bus Stopbus
- Naiki bus dari Bordeaux - Belcier Bus Stop ke La Rochelle - Bus Stationbus
19 j 57 min€96–171Pandu 1,089.8 km
- Pandu dari Parma ke La Rochellecar 1,089.8 km
12 j 25 min€174–251Kereta api, kereta api ke Milan Malpensa, terbang ke Nantes
- Naiki train dari Parma ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Malpensa Aeroporto T1train
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Nantes (NTE)plane MXP - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
9 j 3 min€95–286Kereta api melalui Lyon
- Naiki train dari Parma ke Milano Centraletrain Fr
- Naiki train dari Milano Centrale ke Lyon Part Dieutrain Fr
- Naiki train dari Lyon Part Dieu ke St Pierre Des Corpstrain
- Naiki train dari St Pierre Des Corps ke La Rochelle Villetrain Tgv
15 j 37 min€183–343Kereta api, bas
- Naiki train dari Parma ke Bresciatrain R8
- Naiki bus dari Brescia ke Bordeauxbus
- Naiki bus dari Bordeaux ke La Rochellebus 701
27 j 48 min€121–212Kereta api, kereta api ke Florence, terbang ke Nantes
- Naiki train dari Parma ke Bologna Centraletrain
- Naiki train dari Bologna Centrale ke Firenze S.M.N.train
- Terbang dari Florence (FLR) ke Nantes (NTE)plane FLR - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
9 j 32 min€119–328Kereta api, kereta api ke Venice, terbang ke Nantes
- Naiki train dari Parma ke Bologna Centraletrain
- Naiki train dari Bologna centrale ke Venezia Mestretrain
- Terbang dari Venice (VCE) ke Nantes (NTE)plane VCE - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
10 j 32 min€100–333Perkhidmatan ulang-alik ke Lapangan Terbang Orio Al Serio, terbang ke Nantes, kereta api
- Naik bas ulang-alik dari Parma ke Orio al Serio Airport
- Terbang dari Lapangan Terbang Orio Al Serio (BGY) ke Nantes (NTE)plane BGY - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
9 j 16 min€251–695Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang San Giusto, terbang ke Nantes
- Naiki train dari Parma ke Bologna Centraletrain
- Naiki train dari Bologna Centrale ke Firenze S.M.N.train
- Naiki train dari Firenze S.M.N. ke Pisa Centraletrain
- Terbang dari Lapangan Terbang San Giusto (PSA) ke Nantes (NTE)plane PSA - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
10 j 53 min€106–368
Parma ke La Rochelle dengan kereta api, jalan kaki dan kereta api bawah tanah
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Parma ke La Rochelle adalah bas yang berharga €95 - €180 dan mengambil masa 19j 57m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Parma ke La Rochelle adalah kereta api dan terbang yang berharga €95 - €290 dan mengambil masa 9j 3m.
Tidak, tiada bas terus dari Parma ke La Rochelle. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Parma dan tiba di La Rochelle - Bus Station melalui Milano, Autostazione Lampugnano dan Bordeaux - Belcier Bus Stop. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 19j 57m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Parma ke La Rochelle. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Parma dan tiba di La Rochelle Ville melalui Milano Centrale, Quai de la Gare dan Paris Montparnasse 1 Et 2. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 13j 6m.
Jarak antara Parma dan La Rochelle adalah 1461 km. Jarak jalan raya ialah 1089.8 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Parma ke La Rochelle tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 13j 6m dan berharga €180 - €360.
Ia mengambil masa lebih kurang 13j 6m untuk bertolak dari Parma ke La Rochelle, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Parma La Rochelle ke bas, dikendalikan oleh Itabus S.p.A., berlepas dari stesen Parma.
Perkhidmatan Parma La Rochelle ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, berlepas dari stesen Parma.
Cara terbaik untuk bertolak dari Parma ke La Rochelle adalah dengan kereta api yang mengambil masa 13j 6m dan berharga €180 - €360. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €95 - €180 dan mengambil masa 19j 57m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Parma, Itali dan La Rochelle, Perancis?
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 8 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €50–300
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Lapangan Terbang Merignac melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €55–300
Penerbangan dari Florence ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €75–410
Penerbangan dari Venice ke Nantes melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 4 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–340
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Parma ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Parma ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Parma ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Parma ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 55 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €17–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Parma ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €13–24
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Firenze S.M.N.
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €13–25
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Parma ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €13–24
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna centrale ke Venezia Mestre
- Tempoh Purata
- 1 j 22 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €21–40
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Parma ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €13–24
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Firenze S.M.N.
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €13–25
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 88 93 82 32
- Tapak web
- itabus.it
Bas dari Parma ke Milano - Autostazione Terminal Bus Di Lampugnano
- Tempoh Purata
- 1 j 43 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €7–14
- Jadual di
- itabus.it
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Parma La Rochelle ke bas, dikendalikan oleh Itabus S.p.A., tiba di stesen Milano - Autostazione Terminal Bus Di Lampugnano.
Perkhidmatan Parma La Rochelle ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, tiba di stesen Milano Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Parma ke La Rochelle adalah 1090 km. Ia mengambil masa lebih kurang 12j 25m untuk memandu dari Parma ke La Rochelle.
Tempah tiket Parma La Rochelle ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Parma La Rochelle ke bas anda dalam talian dengan Omio.






