Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Paderborn ke Opole dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Paderborn, Hauptbahnhof ke Dresden Bahnhof Neustadttrain 51
- Naiki train dari Dresden Bahnhof Neustadt ke Zgorzelec Bahnhoftrain Re1
- Naiki train dari Zgorzelec ke Wroclaw Glownytrain Os
- Naiki train dari Wroclaw Glowny ke Opole Glownetrain Eic / ...
9 j 59 minzł 569–1,345Kereta api ke Lapangan Terbang Dortmund, terbang ke Lapangan Terbang Pyrzowice, kereta api
Paling murah- Naiki train dari Paderborn Hbf ke Soesttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Dortmund (DTM) ke Lapangan Terbang Pyrzowice (KTW)plane DTM - KTW
- Naiki train dari Katowice ke Opole Glownetrain
7 j 44 minzł 260–899Bas
- Naiki bus dari Paderborn ke Kasselbus N69
- Naiki bus dari Kassel ke Opole, Bus stationbus N1360b
13 j 15 minzł 340–514Pandu 758.3 km
- Pandu dari Paderborn ke Opolecar 758.3 km
7 j 8 minzł 491–709Kereta api melalui Glauchau
- Naiki train dari Paderborn, Hauptbahnhof ke Göttingentrain
- Naiki train dari Göttingen ke Glauchau, Bahnhoftrain Re1
- Naiki train dari Glauchau(Sachs) ke Dresden-Neustadttrain Re / ...
- Naiki train dari Dresden Bahnhof Neustadt ke Zgorzelec Bahnhoftrain Re1
- Naiki train dari Zgorzelec ke Opole Glownetrain Ic
13 j 44 minzł 663–1,718Kereta api ke Muenster, terbang ke Wroclaw, kereta api
- Naiki train dari Paderborn, Hauptbahnhof ke Münster Hauptbahnhoftrain
- Terbang dari Muenster (FMO) ke Wroclaw (WRO)plane FMO - WRO
- Naiki train dari Wroclaw Glowny ke Opole Glownetrain
10 j 11 minzł 613–1,282Kereta api ke Lapangan Terbang Dortmund, terbang ke Wroclaw, kereta api
- Naiki train dari Paderborn Hbf ke Soesttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Dortmund (DTM) ke Wroclaw (WRO)plane DTM - WRO
- Naiki train dari Wroclaw Glowny ke Opole Glownetrain
6 j 50 minzł 449–1,577Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang ke Wroclaw
- Naiki train dari Paderborn Hbf ke Kassel-Wilhelmshoehetrain
- Naiki train dari Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Wroclaw (WRO)plane FRA - WRO
- Naiki train dari Wroclaw Glowny ke Opole Glownetrain
8 j 36 minzł 669–1,993Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Frankfurt, terbang ke Krakow
- Naiki train dari Paderborn Hbf ke Kassel-Wilhelmshoehetrain
- Naiki train dari Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Krakow (KRK)plane FRA - KRK
- Naiki train dari Krakow Glowny ke Opole Glownetrain
10 j 42 minzł 713–2,035
Paderborn ke Opole dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Paderborn ke Opole adalah bas yang berharga 340 zł - 550 zł dan mengambil masa 13j 15m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Paderborn ke Opole adalah kereta api dan terbang yang berharga 440 zł - 1 600 zł dan mengambil masa 6j 50m.
Tidak, tiada bas terus dari Paderborn ke Opole. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Paderborn dan tiba di Opole, Bus station melalui Kassel. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 13j 15m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Paderborn ke Opole. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Paderborn, Hauptbahnhof dan tiba di Opole Glowne melalui Dresden Bahnhof Neustadt, Zgorzelec dan Wroclaw Glowny. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 59m.
Jarak antara Paderborn dan Opole adalah 838 km. Jarak jalan raya ialah 758.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Paderborn ke Opole tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 59m dan berharga 550 zł - 1 400 zł.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 59m untuk bertolak dari Paderborn ke Opole, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Paderborn Opole ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Paderborn.
Perkhidmatan Paderborn Opole ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Paderborn, Hauptbahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Paderborn ke Opole adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 59m dan berharga 550 zł - 1 400 zł. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga 340 zł - 550 zł dan mengambil masa 13j 15m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Paderborn, Jerman dan Opole, Poland?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Muenster ke Wroclaw melalui Munich
- Tempoh Purata
- 5 j 7 min
- Masa
- Selasa, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- zł 370–2,200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Wroclaw
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 430–2,100
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Wroclaw melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 27 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- zł 430–1,300
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Krakow
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 500–1,200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Krakow melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 500–2,000
- Tapak web
- lot.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Wroclaw
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 430–2,100
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Wroclaw melalui Warsaw Chopin
- Tempoh Purata
- 3 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 440–1,200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Krakow
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 500–1,200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Krakow melalui Warsaw Chopin
- Tempoh Purata
- 3 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 470–1,200
- Tapak web
- wizzair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Dortmund ke Lapangan Terbang Pyrzowice
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- zł 120–600
Penerbangan dari Lapangan Terbang Dortmund ke Wroclaw
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Rabu, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- zł 310–1,200
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Muenster ke Wroclaw melalui London Stansted
- Tempoh Purata
- 7 j 45 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- zł 400–1,600
Penerbangan dari Muenster ke Wroclaw melalui Corfu
- Tempoh Purata
- 7 j 55 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- zł 550–1,800
Penerbangan dari Muenster ke Wroclaw melalui Palma Mallorca
- Tempoh Purata
- 7 j 15 min
- Masa
- Selasa dan Rabu
- Anggaran harga
- zł 550–1,900
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Wroclaw
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- zł 650–2,100
- Tapak web
- austrian.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Krakow melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- zł 310–1,300
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Paderborn, Hauptbahnhof ke Dresden Bahnhof Neustadt
- Tempoh Purata
- 4 j 29 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- zł 380–850
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Soest
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- zł 40–90
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Soest
- Tempoh Purata
- 27 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- zł 40–90
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Kassel-Wilhelmshoehe
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- zł 80–180
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 140–320
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Kassel-Wilhelmshoehe
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- zł 80–180
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 140–320
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 89 548889725
- E-mel
- info@trilex.de
- Tapak web
- trilex - Die Länderbahn GmbH DLB
Kereta api dari Dresden Bahnhof Neustadt ke Zgorzelec Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- zł 170–230
- Jadual di
- trilex - Die Länderbahn GmbH DLB
Kereta api dari Dresden Bahnhof Neustadt ke Zgorzelec Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- zł 170–230
- Jadual di
- trilex - Die Länderbahn GmbH DLB
- Telefon
- 0 89 54 888 97 - 25
- E-mel
- info@laenderbahn.com
- Tapak web
- Die Länderbahn
Kereta api dari Dresden Bahnhof Neustadt ke Zgorzelec Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- zł 95–170
- Jadual di
- Die Länderbahn
Kereta api dari Dresden Bahnhof Neustadt ke Zgorzelec Bahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- zł 95–170
- Jadual di
- Die Länderbahn
- Telefon
- +48 76 742 11 12
- E-mel
- informacja@kolejedolnoslaskie.eu
- Tapak web
- kolejedolnoslaskie.pl
Kereta api dari Zgorzelec ke Wroclaw Glowny
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 180–280
- Jadual di
- kolejedolnoslaskie.pl
- Tempah di
- kolejedolnoslaskie.pl
- Telefon
- +48 22 322 22 22
- E-mel
- sekretariat@intercity.pl
- Tapak web
- intercity.pl
Kereta api dari Zgorzelec ke Wroclaw Glowny
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- zł 75–150
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- zł 40–75
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
Kereta api dari Katowice ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 45–90
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
Kereta api dari Zgorzelec ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 2 j 22 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- zł 120–230
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- zł 40–75
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- zł 40–75
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- zł 40–75
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
Kereta api dari Krakow Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 2 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- zł 85–160
- Jadual di
- intercity.pl
- Tempah di
- intercity.pl
- Telefon
- +48 22 474 00 44
- E-mel
- bilety@polregio.pl
- Tapak web
- Polregio
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 19–26
- Tapak web
- Polregio
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 19–26
- Tapak web
- Polregio
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 19–26
- Tapak web
- Polregio
Kereta api dari Wroclaw Glowny ke Opole Glowne
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 19–26
- Tapak web
- Polregio
- Telefon
- +49 221 13 999 444
- Tapak web
- National Express
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Soest
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Soest
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Kassel-Wilhelmshoehe
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Kassel-Wilhelmshoehe
- Tempoh Purata
- 1 j 8 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- National Express
- Telefon
- 0180 6 9 27 37 27
- E-mel
- info@eurobahn.de
- Tapak web
- Eurobahn
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Soest
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 50–75
- Jadual di
- Eurobahn
Kereta api dari Paderborn, Hauptbahnhof ke Münster Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 85–120
- Jadual di
- Eurobahn
Kereta api dari Paderborn Hbf ke Soest
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- zł 50–75
- Jadual di
- Eurobahn
- Telefon
- 01806 / 600161
- E-mel
- dialog@nordwestbahn.de
- Tapak web
- NordWestBahn
Kereta api dari Paderborn, Hauptbahnhof ke Göttingen
- Tempoh Purata
- 1 j 52 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- zł 128
- Jadual di
- NordWestBahn
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Göttingen ke Glauchau, Bahnhof
- Tempoh Purata
- 3 j 41 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- zł 230–1,000
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 47 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- zł 150–650
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe ke Frankfurt
- Telefon
- +49 30 200 73-0
- E-mel
- kommunikation@transdev.de
- Tapak web
- Transdev GmbH
Kereta api dari Glauchau(Sachs) ke Dresden-Neustadt
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- zł 90–130
- Jadual di
- Transdev GmbH
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Paderborn ke Kassel
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- zł 30–45
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Kassel ke Opole, Bus station
- Tempoh Purata
- 11 j 15 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- zł 310–470
- Jadual di
- FlixBus
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Paderborn Opole ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Kassel.
Perkhidmatan Paderborn Opole ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Dresden Bahnhof Neustadt.
Ya, jarak pemanduan antara Paderborn ke Opole adalah 758 km. Ia mengambil masa lebih kurang 7j 8m untuk memandu dari Paderborn ke Opole.
Tempah tiket Paderborn Opole ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Paderborn ke Opolebas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.



























