Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Oxford ke La Rochelle dengan kereta api, kereta, feri kereta, bas, feri, Kereta api pengangkutan, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Oxford ke London Paddingtontrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Paris Nordtrain Eil
- Naiki train dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke La Rochelle Villetrain Tgv
8 j 10 min€287–481Bas
Paling murah- Naiki bus dari Queens Lane ke Heathrow Central Bus Stationbus Lhr / ...
- Naiki bus dari London Victoria ke Paris - Bercy-Seine Bus Stationbus
- Naiki bus dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke La Rochelle - Bus Stationbus
19 j 6 min€97–165Pandu, feri kereta
- Pandu dari Oxford ke Poolecar
- Naiki carferry dari Poole ke St Malo Ferry Portcarferry
- Pandu dari St Malo Ferry Port ke La Rochellecar
12 j 12 min€128–356Kereta api, feri kereta, feri, bas
- Naiki train dari Oxford ke Southampton Centraltrain
- Naiki carferry dari Portsmouth International Port ke St Malo Ferry Portcarferry
- Naiki ferry dari St Malo Ferry Port ke Dinard Cale Corsaireferry
- Naiki bus dari Office du Tourisme ke Gare Routièrebus 507
- Naiki bus dari Rennes ke La Rochellebus
20 j 7 minPandu, Eurotunnel
- Pandu dari Oxford ke Folkestonecar
- Naiki cartrain dari Folkestone ke Calais-Fréthuncartrain
- Pandu dari Calais-Fréthun ke La Rochellecar
9 j 54 min€276–352Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Lapangan Terbang Ile De Re
- Naiki train dari Oxford ke Readingtrain
- Naiki train dari Reading ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Lapangan Terbang Ile De Re (LRH)plane LGW - LRH
6 j 21 min€107–366Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Nantes
- Naiki train dari Oxford ke Readingtrain
- Naiki train dari Reading ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Nantes (NTE)plane LGW - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
8 j 59 min€116–281Kereta api ke London Stansted, terbang ke Nantes, kereta api
- Naiki train dari Oxford ke London Paddingtontrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Nantes (NTE)plane STN - NTE
- Naiki train dari Nantes ke La Rochelletrain
8 j 56 min€117–366Kereta api, kereta api ke Lapangan Terbang Gatwick London, terbang ke Lapangan Terbang Merignac
- Naiki train dari Oxford ke Readingtrain
- Naiki train dari Reading ke Gatwick Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane LGW - BOD
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke La Rochelle Villetrain
10 j 16 min€112–266Kereta api, kereta api ke London Luton, terbang ke Lapangan Terbang Merignac
- Naiki train dari Oxford ke London Paddingtontrain
- Naiki train dari Farringdon ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Lapangan Terbang Merignac (BOD)plane LTN - BOD
- Naiki train dari Bordeaux St Jean ke La Rochelle Villetrain
10 j€127–336
penerbangan Lapangan Terbang Gatwick London (LGW) ke Lapangan Terbang Ile De Re (LRH)
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Oxford ke La Rochelle adalah bas yang berharga €95 - €170 dan mengambil masa 19j 6m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Oxford ke La Rochelle adalah kereta api dan terbang yang berharga €100 - €370 dan mengambil masa 6j 21m.
Tidak, tiada bas terus dari Oxford ke La Rochelle. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Queens Lane dan tiba di La Rochelle - Bus Station melalui Heathrow Central Bus Station, London Victoria dan Paris - Bercy-Seine Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 19j 6m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Oxford ke La Rochelle. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Oxford dan tiba di La Rochelle Ville melalui Paddington, London St Pancras Intl, Gare du Nord dan Paris Montparnasse 1 Et 2. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 10m.
Jarak antara Oxford dan La Rochelle adalah 1024 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Oxford ke La Rochelle tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 8j 10m dan berharga €280 - €490.
Ia mengambil masa lebih kurang 8j 10m untuk bertolak dari Oxford ke La Rochelle, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Oxford La Rochelle ke bas, dikendalikan oleh Oxford Bus Company, berlepas dari stesen Queens Lane.
Perkhidmatan Oxford La Rochelle ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), berlepas dari stesen Oxford.
Cara terbaik untuk bertolak dari Oxford ke La Rochelle adalah dengan kereta api yang mengambil masa 8j 10m dan berharga €280 - €490. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €95 - €170 dan mengambil masa 19j 6m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Oxford, England dan La Rochelle, Perancis?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Ile De Re
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- €60–240
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Ile De Re melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €60–240
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €45–140
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Merignac melalui Lyon
- Tempoh Purata
- 4 j 2 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €40–130
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Merignac melalui Geneva
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €40–130
Penerbangan dari London Luton ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 42 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €50–190
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Stansted ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Selasa, Khamis, Ahad, Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €30–190
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Merignac
- Tempoh Purata
- 1 j 37 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €55–110
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Stansted ke Nantes
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- €30–150
- Tapak web
- airfrance.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Gatwick London ke Lapangan Terbang Merignac melalui Paris Charles de Gaulle
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- €50–300
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Oxford ke London Paddington
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Oxford ke Reading
- Tempoh Purata
- 24 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–25
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Reading ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–50
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Oxford ke Reading
- Tempoh Purata
- 24 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–25
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Reading ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–50
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Oxford ke London Paddington
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Oxford ke Reading
- Tempoh Purata
- 24 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €13–25
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Reading ke Gatwick Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–50
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
Kereta api dari Oxford ke London Paddington
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- Great Western Railway (GWR)
- Telefon
- +44 (0)3432 186 186
- Tapak web
- eurostar.com
Kereta api dari London St Pancras Intl ke Paris Nord
- Tempoh Purata
- 2 j 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €170–280
- Jadual di
- eurostar.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke La Rochelle Ville
- Tempoh Purata
- 2 j 58 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €90–140
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Paris Montparnasse 1 Et 2 ke La Rochelle Ville
- Tempoh Purata
- 2 j 52 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €80–140
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke La Rochelle
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nantes ke La Rochelle
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke La Rochelle Ville
- Tempoh Purata
- 2 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Bordeaux St Jean ke La Rochelle Ville
- Tempoh Purata
- 2 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €30–60
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Oxford ke Southampton Central
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €35–60
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Oxford ke Reading
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €14–21
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Oxford ke Reading
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €14–21
- Jadual di
- Cross Country
Kereta api dari Oxford ke Reading
- Tempoh Purata
- 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €14–21
- Jadual di
- Cross Country
- Telefon
- +44 (0) 8443 35 35 35
- E-mel
- customer.support@eurotunnel.com
- Tapak web
- leshuttle.com
Kereta api pengangkutan dari Folkestone ke Calais-Fréthun
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €140
- Jadual di
- leshuttle.com
- Standard fare
- €140
- Telefon
- +44 (0)345 026 4700
- Tapak web
- Thameslink
Kereta api dari Farringdon ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €19–25
- Jadual di
- Thameslink
- Telefon
- +44 1865 785400
- E-mel
- info@oxfordbus.co.uk
- Tapak web
- Oxford Bus Company
Bas dari Queens Lane ke Heathrow Central Bus Station
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- Oxford Bus Company
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari London Victoria ke Paris - Bercy-Seine Bus Station
- Tempoh Purata
- 9 j
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €30–55
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Paris - Bercy-Seine Bus Station ke La Rochelle - Bus Station
- Tempoh Purata
- 5 j 29 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- €35–65
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Rennes ke La Rochelle
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €17–29
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- 02 99 300 300
- E-mel
- communication@bretagne.bzh
- Tapak web
- BreizhGo
Bas dari Office du Tourisme ke Gare Routière
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- BreizhGo
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Rennes ke La Rochelle
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +44 3456 091 024
- E-mel
- contactcentre@brittanyferries.gg
- Tapak web
- condorferries.co.uk
Feri kereta dari Poole ke St Malo Ferry Port
- Tempoh Purata
- 6 j 45 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €50–240
- Jadual di
- condorferries.co.uk
- Telefon
- 0330 159 7000
- E-mel
- reservations@brittanyferries.com
- Tapak web
- brittany-ferries.co.uk
Feri kereta dari Portsmouth International Port ke St Malo Ferry Port
- Tempoh Purata
- 7 j 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €70
- Jadual di
- brittany-ferries.co.uk
- Tempah di
- brittany-ferries.co.uk
- Telefon
- 0825 138 100
- Tapak web
- compagniecorsaire.com
Feri dari St Malo Ferry Port ke Dinard Cale Corsaire
- Tempoh Purata
- 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €9
- Jadual di
- compagniecorsaire.com
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Oxford La Rochelle ke bas, dikendalikan oleh Oxford Bus Company, tiba di stesen Heathrow Central Bus Station.
La Rochelle adalah 1j lebih awal daripada Oxford. Ia kini 4:53 PM di Oxford dan 5:53 PM di La Rochelle.
Perkhidmatan Oxford La Rochelle ke kereta api, dikendalikan oleh Great Western Railway (GWR), tiba di stesen London Paddington.
Tempah tiket Oxford La Rochelle ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Oxford La Rochelle ke bas anda dalam talian dengan Omio.






















































