Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Novara ke Sesso dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Novara ke Milano Centraletrain 2011 / ...
- Naiki train dari Milano Centrale ke Reggio Emilia Avtrain Fr
1 j 46 min€38–71Pandu 200.5 km
Paling murah- Pandu dari Novara ke Sessocar 200.5 km
1 j 58 min€32–45Kereta api, bas
- Naiki train dari Novara ke Milano Porta Garibalditrain S6
- Naiki bus dari Milano - Famagosta ke Punto Blu di Reggio Emiliabus
3 j 29 minKereta api melalui Rho
- Naiki train dari Novara ke Rho-Fiera Milanotrain 2045 / ...
- Naiki train dari Rho-Fiera Milano ke Reggio Emilia Avtrain 9963 / ...
2 j 6 min€35–72Bas, barisan 98 bas
- Naiki bus dari Novara ke Milano, Autostazione Lampugnanobus 407 / ...
- Naiki bus dari lotto m1 m5 ke famagosta m2bus 98
- Naiki bus dari Milano - Famagosta ke Punto Blu di Reggio Emiliabus
4 j 9 min
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Novara ke Sesso adalah pandu yang berharga €30 - €45 dan mengambil masa 1j 58m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Novara ke Sesso adalah kereta api yang berharga €35 - €75 dan mengambil masa 1j 46m.
Tidak, tiada bas terus dari Novara ke Sesso. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Novara dan tiba di Punto Blu di Reggio Emilia melalui Milano, Autostazione Lampugnano, lotto m1 m5 dan Milano - Famagosta. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 9m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Novara ke Sesso. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Novara dan tiba di Reggio Emilia Av melalui Milano Centrale. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 1j 46m.
Jarak antara Novara dan Sesso adalah 205 km. Jarak jalan raya ialah 200.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Novara ke Sesso tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 1j 46m dan berharga €35 - €75.
Ia mengambil masa lebih kurang 1j 46m untuk bertolak dari Novara ke Sesso, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Novara Sesso ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Novara.
Perkhidmatan Novara Sesso ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, berlepas dari stesen Novara.
Cara terbaik untuk bertolak dari Novara ke Sesso adalah dengan kereta api yang mengambil masa 1j 46m dan berharga €35 - €75. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas dan barisan 98 bas, yang berharga dan mengambil masa 4j 9m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Novara, Itali dan Sesso, Itali?
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Novara ke Milano Centrale
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–10
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Novara ke Rho-Fiera Milano
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–8
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Milano Centrale ke Reggio Emilia Av
- Tempoh Purata
- 44 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €22–45
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Rho-Fiera Milano ke Reggio Emilia Av
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €23–50
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
- Telefon
- +39 06 8937 1892
- Tapak web
- italotreno.it
Kereta api dari Milano Centrale ke Reggio Emilia Av
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €19–40
- Jadual di
- italotreno.com
- Tempah di
- italotreno.it
Kereta api dari Rho-Fiera Milano ke Reggio Emilia Av
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–40
- Jadual di
- italotreno.com
- Tempah di
- italotreno.it
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Novara ke Milano Porta Garibaldi
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Novara ke Rho-Fiera Milano
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €3–5
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- +39 0362 185 0590
- E-mel
- info@onebus.it
- Tapak web
- onebus.it
Bas dari Milano - Famagosta ke Punto Blu di Reggio Emilia
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Jadual di
- onebus.it
Bas dari Milano - Famagosta ke Punto Blu di Reggio Emilia
- Tempoh Purata
- 1 j 21 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Jadual di
- onebus.it
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Novara ke Milano, Autostazione Lampugnano
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €3–6
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +39 02 3008 9000
- E-mel
- mail@autostradale.it
- Tapak web
- autostradale.it
Bas dari Novara ke Milano, Autostazione Lampugnano
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €9–15
- Jadual di
- autostradale.it
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Novara ke Milano, Autostazione Lampugnano
- Tempoh Purata
- 35 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €3–7
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- 02.48.607.607
- Tapak web
- ATM
Bas dari lotto m1 m5 ke famagosta m2
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €1
- Jadual di
- ATM
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Novara Sesso ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Milano, Autostazione Lampugnano.
Perkhidmatan Novara Sesso ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, tiba di stesen Milano Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Novara ke Sesso adalah 201 km. Ia mengambil masa lebih kurang 1j 58m untuk memandu dari Novara ke Sesso.






































