Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Nottingham ke Whitburn dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Grantham ke Yorktrain London Kings Cross - Newcastle / ...
- Naiki kereta api dari York ke Edinburgh Waverleytrain London Kings Cross - Edinburgh / ...
5 j 51 min£121–234Bas
Paling murah- Naiki bas dari Broad Marsh Bus Station ke Edinburgh, Bus Stationbus Ukn11
8 j 15 min£32–122Pandu 269.8 bt
- Pandu dari Nottingham ke Whitburncar 269.8 bt
4 j 46 min£67–97Kereta api ke Lapangan Terbang Birmingham, terbang ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Naiki kereta api dari Nottingham ke Birmingham New Streettrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Lapangan Terbang Edinburgh (EDI)plane BHX - EDI
4 j 57 min£65–148Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari Nottingham ke Sheffieldtrain
- Naiki kereta api dari Sheffield ke Edinburgh Waverleytrain
- Naiki bas dari Princes Street ke Crossbus X18
7 j 17 min£158–242Kereta api, bas melalui Manchester
- Naiki kereta api dari Nottingham ke Manchester Piccadillytrain
- Naiki kereta api dari Manchester Piccadilly ke Haymarkettrain
- Naiki bas dari Haymarket Station ke Crossbus X18
7 j 36 min£124–204Kereta api, kereta api ke London Luton, terbang ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Naiki kereta api dari Nottingham ke Ketteringtrain
- Naiki kereta api dari Kettering ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Lapangan Terbang Edinburgh (EDI)plane LTN - EDI
5 j 34 min£83–209Kereta api ke Lapangan Terbang Birmingham, terbang ke Lapangan Terbang Glasgow
- Naiki kereta api dari Nottingham ke Birmingham New Streettrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Lapangan Terbang Glasgow (GLA)plane BHX - GLA
5 j 49 min£71–161Kereta api, kereta api ke London Stansted, terbang ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Naiki kereta api dari Nottingham ke Elytrain
- Naiki kereta api dari Ely ke Stansted Airporttrain
- Terbang dari London Stansted (STN) ke Lapangan Terbang Edinburgh (EDI)plane STN - EDI
6 j 31 min£87–214Kereta api, kereta api ke London Luton, terbang ke Lapangan Terbang Glasgow
- Naiki kereta api dari Nottingham ke Ketteringtrain
- Naiki kereta api dari Kettering ke Luton Airport Parkwaytrain
- Terbang dari London Luton (LTN) ke Lapangan Terbang Glasgow (GLA)plane LTN - GLA
6 j 26 min£100–222
penerbangan Lapangan Terbang Birmingham (BHX) ke Lapangan Terbang Edinburgh (EDI)
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Nottingham ke Whitburn adalah bas yang berharga £30 - £130 dan mengambil masa 8j 15m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Nottingham ke Whitburn adalah pandu yang berharga £65 - £100 dan mengambil masa 4j 46m.
Tidak, tiada bas terus dari Nottingham ke Whitburn. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Broad Marsh Bus Station dan tiba di Cross melalui Princes Street. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 15m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Nottingham ke Whitburn. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Nottingham dan tiba di Bathgate melalui Grantham, York dan Edinburgh Waverley. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 51m.
Jarak antara Nottingham dan Whitburn adalah 334 batu. Jarak jalan raya ialah 271.4 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Nottingham ke Whitburn tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 5j 51m dan berharga £120 - £240.
Ia mengambil masa lebih kurang 5j 51m untuk bertolak dari Nottingham ke Whitburn, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Nottingham Whitburn ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Broad Marsh Bus Station.
Perkhidmatan Nottingham Whitburn ke kereta api, dikendalikan oleh London North Eastern Railway Limited (LNER), berlepas dari stesen Grantham.
Cara terbaik untuk bertolak dari Nottingham ke Whitburn adalah dengan kereta api yang mengambil masa 5j 51m dan berharga £120 - £240. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £30 - £130 dan mengambil masa 8j 15m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Nottingham, England dan Whitburn, Scotland?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £28–90
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 2 j 52 min
- Masa
- Jumaat dan Khamis
- Anggaran harga
- £28–90
Penerbangan dari London Luton ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £24–110
Penerbangan dari London Luton ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- £24–110
Penerbangan dari London Luton ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £24–110
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Lapangan Terbang Glasgow
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £26–85
Penerbangan dari Lapangan Terbang Birmingham ke Lapangan Terbang Glasgow melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Jumaat
- Anggaran harga
- £26–85
Penerbangan dari London Stansted ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Tempoh Purata
- 1 j 19 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £24–110
Penerbangan dari London Luton ke Lapangan Terbang Glasgow
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £35–110
Penerbangan dari London Luton ke Lapangan Terbang Glasgow melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- £35–110
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Stansted ke Lapangan Terbang Edinburgh
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £21–95
Penerbangan dari London Stansted ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Khamis
- Anggaran harga
- £21–95
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari London Stansted ke Lapangan Terbang Edinburgh melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Khamis, Jumaat, Rabu dan Ahad
- Anggaran harga
- £45–100
- Telefon
- +44 (0)3457 225 333
- E-mel
- customers@lner.co.uk
- Tapak web
- lner.co.uk
Kereta api dari Grantham ke York
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £29–40
- Jadual di
- lner.co.uk
Kereta api dari York ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 2 j 17 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £70–100
- Jadual di
- lner.co.uk
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari York ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 2 j 34 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £110–160
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Birmingham New Street
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £30–45
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Sheffield ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 3 j 48 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £140–210
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Birmingham New Street
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £30–45
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Ely ke Stansted Airport
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £21–30
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
- Telefon
- 03457 125 678
- Tapak web
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Sheffield
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £20–30
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Manchester Piccadilly
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £40–65
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Kettering
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £27–45
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Kettering ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £21–35
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Ely
- Tempoh Purata
- 1 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £40–65
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Kettering
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £27–45
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
Kereta api dari Kettering ke Luton Airport Parkway
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £21–35
- Jadual di
- eastmidlandsrailway.co.uk
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Nottingham ke Sheffield
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £16–29
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Haymarket
- Tempoh Purata
- 3 j 12 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £80–140
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 7245
- E-mel
- contactcentre@greateranglia.co.uk
- Tapak web
- greateranglia.co.uk
Kereta api dari Ely ke Stansted Airport
- Tempoh Purata
- 53 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- £19–35
- Jadual di
- greateranglia.co.uk
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Broad Marsh Bus Station ke Edinburgh, Bus Station
- Tempoh Purata
- 6 j 30 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £29–50
- Jadual di
- flixbus.fr
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- nationalexpress.com
Bas dari Broad Marsh Bus Station ke Edinburgh, Bus Station
- Tempoh Purata
- 7 j 20 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- £45–120
- Jadual di
- nationalexpress.com
- Telefon
- 0131 554 4494
- E-mel
- mail@lothianbuses.com
- Tapak web
- lothianbuses.com
Bas dari Princes Street ke Cross
- Tempoh Purata
- 1 j 35 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £2
- Jadual di
- lothianbuses.com
Bas dari Haymarket Station ke Cross
- Tempoh Purata
- 1 j 24 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £2
- Jadual di
- lothianbuses.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Nottingham Whitburn ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Edinburgh, Bus Station.
Perkhidmatan Nottingham Whitburn ke kereta api, dikendalikan oleh London North Eastern Railway Limited (LNER), tiba di stesen York.
Ya, jarak pemanduan antara Nottingham ke Whitburn adalah 271 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 46m untuk memandu dari Nottingham ke Whitburn.

































