Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Nancy ke Bremen dengan kereta api, bas, kereta api malam, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Nancy ke Strasbourgtrain Ter
- Naiki train dari Strasbourg ke Karlsruhe Hbftrain Ice / ...
- Naiki train dari Karlsruhe Hauptbahnhof ke Bremen Hbftrain 43
9 j 16 min€139–314Bas, kereta api malam
Paling murah- Naiki bus dari Nancy - Quai Sainte-Catherine ke Frankfurt - Main Bus Stationbus BlaBlaCar Bus
- Naiki nighttrain dari Frankfurt(Main)Hbf ke Bremen Hbfnighttrain Nj
12 j 16 min€58–149Pandu 612.7 km
- Pandu dari Nancy ke Bremencar 612.7 km
6 j€98–142Kereta api ke Luxembourg, terbang ke Lapangan Terbang Bremen
- Naiki train dari Nancy ke Thionvilletrain
- Terbang dari Luxembourg (LUX) ke Lapangan Terbang Bremen (BRE)plane LUX - BRE
7 j 34 min€110–325Kereta api melalui Cologne
- Naiki train dari Nancy ke Metz Villetrain Ter
- Naiki train dari Metz Ville ke Luxembourgtrain Ter
- Naiki train dari Luxembourg, Gare Centrale ke Trier, Hauptbahnhoftrain Re / ...
- Naiki train dari Trier, Hauptbahnhof ke Köln Hbftrain
- Naiki train dari Köln Hbf ke Bremen Hbftrain 43 / ...
10 j 29 min€81–295Bas
- Naiki bus dari Nancy - Quai Sainte-Catherine ke Brussels - Midi Train Stationbus BlaBlaCar Bus
- Naiki bus dari Brussels - Midi Train Station ke Bremen - Bus Stationbus BlaBlaCar Bus
14 j 15 min€65–116Kereta api ke Luxembourg, terbang ke Lapangan Terbang Hamburg, kereta api
- Naiki train dari Nancy ke Thionvilletrain
- Terbang dari Luxembourg (LUX) ke Lapangan Terbang Hamburg (HAM)plane LUX - HAM
- Naiki train dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbftrain
7 j 8 min€128–314Kereta api, kereta api ke Stuttgart, terbang ke Lapangan Terbang Bremen
- Naiki train dari Nancy ke Strasbourgtrain
- Naiki train dari Strasbourg ke Stuttgart Hbftrain
- Terbang dari Stuttgart (STR) ke Lapangan Terbang Bremen (BRE)plane STR - BRE
6 j 53 min€141–499Kereta api, kereta api ke Basel, terbang ke Lapangan Terbang Hamburg
- Naiki train dari Nancy ke Strasbourgtrain
- Naiki train dari Strasbourg ke St Louistrain
- Terbang dari Basel (BSL) ke Lapangan Terbang Hamburg (HAM)plane BSL - HAM
- Naiki train dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbftrain
8 j 19 min€129–415
Nancy ke Bremen dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Nancy ke Bremen adalah bas yang berharga €65 - €120 dan mengambil masa 14j 15m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Nancy ke Bremen adalah pandu yang berharga €95 - €150 dan mengambil masa 6j.
Tidak, tiada bas terus dari Nancy ke Bremen. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Nancy - Quai Sainte-Catherine dan tiba di Bremen - Bus Station melalui Brussels - Midi Train Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 14j 15m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Nancy ke Bremen. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Nancy dan tiba di Bremen Hbf melalui Strasbourg dan Karlsruhe Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 16m.
Jarak antara Nancy dan Bremen adalah 849 km. Jarak jalan raya ialah 612.7 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Nancy ke Bremen tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 16m dan berharga €130 - €320.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 16m untuk bertolak dari Nancy ke Bremen, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Nancy Bremen ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, berlepas dari stesen Nancy - Quai Sainte-Catherine.
Perkhidmatan Nancy Bremen ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Nancy.
Cara terbaik untuk bertolak dari Nancy ke Bremen adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 16m dan berharga €130 - €320. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €65 - €120 dan mengambil masa 14j 15m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Nancy, Perancis dan Bremen, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Bremen melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 32 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €140–550
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Bremen melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Masa
- Isnin, Hari Sabtu dan Ahad
- Anggaran harga
- €130–470
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–170
Penerbangan dari Stuttgart ke Lapangan Terbang Bremen melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Isnin ke Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €140–420
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 16 min
- Masa
- Selasa, Khamis, Hari Sabtu, Isnin dan Rabu
- Anggaran harga
- €110–390
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €100–380
- Tapak web
- klm.com
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Bremen melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–430
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €50–330
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Hamburg melalui Amsterdam Schiphol
- Tempoh Purata
- 3 j 56 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €65–370
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Bremen melalui London Stansted
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Masa
- Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €65–280
- Tapak web
- luxair.lu
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Hamburg
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €140–220
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Basel ke Lapangan Terbang Hamburg
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Masa
- Isnin, Jumaat, Ahad, Selasa, Rabu dan Khamis
- Anggaran harga
- €45–200
- Tapak web
- austrian.com
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Bremen melalui Vienna
- Tempoh Purata
- 4 j 40 min
- Masa
- Rabu, Khamis dan Ahad
- Anggaran harga
- €140–600
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Stuttgart ke Lapangan Terbang Bremen
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Selasa
- Anggaran harga
- €70–320
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Nancy ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke Karlsruhe Hbf
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €13–23
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nancy ke Thionville
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nancy ke Metz Ville
- Tempoh Purata
- 38 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €10–17
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Metz Ville ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €10–18
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nancy ke Thionville
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €15–26
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nancy ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Nancy ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 27 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €26–45
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Strasbourg ke St Louis
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €23–40
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Nancy ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Karlsruhe Hbf
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €16–24
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Metz Ville ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €12–19
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Nancy ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 29 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
Kereta api dari Nancy ke Strasbourg
- Tempoh Purata
- 1 j 3 min
- Kekerapan
- 3 kali sehari
- Anggaran harga
- €30–45
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Strasbourg ke Karlsruhe Hbf
- Tempoh Purata
- 41 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €13–30
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Karlsruhe Hauptbahnhof ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 5 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €100–240
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Köln Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j 3 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €55–120
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Strasbourg ke Stuttgart Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €27–60
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €20–45
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +43 (0) 51717
- Tapak web
- nightjet.com
Kereta api malam dari Frankfurt(Main)Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 4 j 45 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €30–101
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €97–101
- Couchette Carriage
- €60–75
- Seating Carriage
- €30–40
- Telefon
- +352 24 89 24 89
- Tapak web
- cfl.lu
Kereta api dari Luxembourg, Gare Centrale ke Trier, Hauptbahnhof
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Trier, Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixtrain.de
- Tapak web
- flixtrain.de
Kereta api dari Köln Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 3 j 7 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €25–40
- Jadual di
- flixtrain.de
- Tempah di
- flixtrain.de
- Telefon
- +49 581 97164164
- E-mel
- info@der-metronom.de
- Tapak web
- metronom
Kereta api dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €29
- Jadual di
- metronom
Kereta api dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €29
- Jadual di
- metronom
- Telefon
- +43 5 1717
- Tapak web
- Österreichische Bundesbahnen
Kereta api dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €29–45
- Jadual di
- Österreichische Bundesbahnen
Kereta api dari Hamburg Hbf ke Bremen Hbf
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €29–45
- Jadual di
- Österreichische Bundesbahnen
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Nancy - Quai Sainte-Catherine ke Frankfurt - Main Bus Station
- Tempoh Purata
- 6 j 25 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €28–50
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Nancy - Quai Sainte-Catherine ke Brussels - Midi Train Station
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €24–45
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Brussels - Midi Train Station ke Bremen - Bus Station
- Tempoh Purata
- 8 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–75
- Jadual di
- blablacar.co.uk
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Nancy - Quai Sainte-Catherine ke Frankfurt - Main Bus Station
- Tempoh Purata
- 5 j 20 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €30–50
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Brussels - Midi Train Station ke Bremen - Bus Station
- Tempoh Purata
- 6 j 25 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €50–75
- Jadual di
- FlixBus
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Nancy Bremen ke bas, dikendalikan oleh BlaBlaCar Bus, tiba di stesen Brussels - Midi Train Station.
Perkhidmatan Nancy Bremen ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Strasbourg.
Ya, jarak pemanduan antara Nancy ke Bremen adalah 613 km. Ia mengambil masa lebih kurang 6j untuk memandu dari Nancy ke Bremen.
Tempah tiket Nancy Bremen ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Nancy Bremen ke bas anda dalam talian dengan Omio.









































