Terdapat 7 cara untuk bertolak dari Muradnagar ke Mussoori dengan kereta api, bas, kereta, teksi, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Meerut City ke Dehraduntrain 12055 / ...
6 j 27 min₹1,057–3,353Kereta api, bas
Paling murah- Naiki train dari Muradnagar ke Haridwar Jntrain 14303
- Naiki bus dari Haridwar ke Mussoorie Library Roadbus redbusIndia_Bharat Benz A/C Seater /Sleeper / ...
8 j 38 min₹515–2,805Bas
- Naiki bus dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Educationbus
- Naiki bus dari Meerut ke Haridwarbus
- Naiki bus dari FlixBus Haridwar - Kashyap Ashram ke FlixBus Mussoorie - Library Roadbus
7 j 26 min₹1,556–3,685Pandu 227.3 km
- Pandu dari Muradnagar ke Mussooricar 227.3 km
3 j 48 min₹2,544–3,675Teksi
- Naiki taxi dari Muradnagar ke Mussooritaxi 227.3 km
3 j 48 min₹4,700–6,000Kereta api, terbang, teksi
- Naiki train dari Muradnagar ke New Delhitrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi (DEL) ke Lapangan Terbang Dehradun (DED)plane DEL - DED
- Naiki taxi dari Lapangan Terbang Dehradun (DED) ke Mussooritaxi
4 j 48 min₹5,057–9,590Kereta api, bas melalui Saharanpur
- Naiki train dari Muradnagar ke Saharanpurtrain 14661 / ...
- Naiki bus dari Saharanpur ke Dehradunbus Saharanpur - Dehradun
7 j 23 min₹860–4,020
Muradnagar ke Mussoori dengan kereta api, jalan kaki dan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Muradnagar ke Mussoori adalah kereta api dan bas yang berharga ₹500 - ₹2,900 dan mengambil masa 8j 38m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Muradnagar ke Mussoori adalah pandu yang berharga ₹2,500 - ₹3,700 dan mengambil masa 3j 48m.
Tidak, tiada bas terus dari Muradnagar ke Mussoori. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Ghaziabad dan tiba di FlixBus Mussoorie - Library Road melalui Meerut dan FlixBus Haridwar - Kashyap Ashram. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 26m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Muradnagar ke Mussoori. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Muradnagar dan tiba di Dehradun melalui Meerut City. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 27m.
Jarak antara Muradnagar dan Mussoori adalah 291 km. Jarak jalan raya ialah 227.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Muradnagar ke Mussoori tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 27m dan berharga ₹1,000 - ₹3,400.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 27m untuk bertolak dari Muradnagar ke Mussoori, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Muradnagar Mussoori ke bas, dikendalikan oleh Sana Travels, berlepas dari stesen Ghaziabad.
Perkhidmatan Muradnagar Mussoori ke kereta api, dikendalikan oleh Indian Railways, berlepas dari stesen Meerut City.
Cara terbaik untuk bertolak dari Muradnagar ke Mussoori adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 27m dan berharga ₹1,000 - ₹3,400. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga ₹1,500 - ₹3,700 dan mengambil masa 7j 26m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Muradnagar, India dan Mussoori, Uttarakhand, India?
- Tapak web
- goindigo.in
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi ke Lapangan Terbang Dehradun
- Tempoh Purata
- 52 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- ₹3,600–7,000
- Tapak web
- airindia.in
Penerbangan dari Lapangan Terbang Antarabangsa Indira Gandhi ke Lapangan Terbang Dehradun
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- ₹3,900–6,500
- Telefon
- 14646
- E-mel
- care@irctc.co.in
- Tapak web
- Indian Railways
Kereta api dari Meerut City ke Dehradun
- Tempoh Purata
- 4 j 31 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- ₹190–1,500
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹190–230
- Third AC (3A)
- ₹500–650
- Second AC (2A)
- ₹700–900
- First Class (1A)
- ₹1,100–1,500
Kereta api dari Muradnagar ke New Delhi
- Tempoh Purata
- 1 j 34 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- ₹120–950
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹120–150
- Third AC (3A)
- ₹350–430
- Second AC (2A)
- ₹460–600
- First Class (1A)
- ₹750–950
Kereta api dari Muradnagar ke Saharanpur
- Tempoh Purata
- 2 j 59 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- ₹160–1,300
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹160–190
- Third AC (3A)
- ₹440–550
- Second AC (2A)
- ₹600–750
- First Class (1A)
- ₹950–1,300
Kereta api dari Muradnagar ke Haridwar Jn
- Tempoh Purata
- 4 j 41 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- ₹180–1,500
- Jadual di
- Indian Railways
- Sleeper Class
- ₹180–220
- Third AC (3A)
- ₹500–650
- Second AC (2A)
- ₹650–850
- First Class (1A)
- ₹1,100–1,500
- Tapak web
- Sana Travels
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Jadual di
- Sana Travels
- Telefon
- 1800 267 9001
- E-mel
- support@nuego.in
- Tapak web
- NeuGo
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Tapak web
- NeuGo
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 2 j 50 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Tapak web
- NeuGo
- Telefon
- 91 82870 09889
- E-mel
- care@zingbus.com
- Tapak web
- Zingbus
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- ₹320–600
- Jadual di
- Zingbus
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- ₹330–700
- Jadual di
- Zingbus
- Telefon
- 91-7373800013
- E-mel
- helpdesk@tranzking.com
- Tapak web
- Tranzking Travels
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Jadual di
- Tranzking Travels
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Jadual di
- Tranzking Travels
- E-mel
- connect@leafybus.com
- Tapak web
- Leafybus
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 51 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Tapak web
- Leafybus
- Telefon
- +91 93181 81834
- Tapak web
- Travel Point World LLP
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Tapak web
- Travel Point World LLP
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 1 j 45 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Tapak web
- Travel Point World LLP
- Tapak web
- Kashmir Maxx
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Jadual di
- Kashmir Maxx
- Telefon
- +91 9799407141
- E-mel
- preet.singh12@yahoo.com
- Tapak web
- Mahadev Travels - Jaipur
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Tapak web
- Mahadev Travels - Jaipur
- Tapak web
- Mahadev Travels - Jaipur
- Tapak web
- Bombay Raja Roadlinks
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 2 j 35 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Jadual di
- Bombay Raja Roadlinks
- Telefon
- +91 98424 37444
- E-mel
- arunprasad@gmail.com
- Tapak web
- Al Travels
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Jadual di
- Al Travels
- Tapak web
- TSB Tour express
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- TSB Tour express
- Telefon
- +91 98990 56542
- E-mel
- rsyadavsmartbus1@gmail.com
- Tapak web
- RS Yadav Smart Bus
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Tapak web
- RS Yadav Smart Bus
- Tapak web
- Globehopper Mobility
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- Globehopper Mobility
- Tapak web
- omio.com
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 39 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- hanstravel.in
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 2 j 33 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Jadual di
- hanstravel.in
- Tapak web
- Holiday Appeal Private Limited
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- Holiday Appeal Private Limited
- Tapak web
- Shishpal Travels
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 55 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Jadual di
- Shishpal Travels
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 2 j 15 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Jadual di
- Shishpal Travels
- Telefon
- +91 8377971006
- E-mel
- laxmiholidays001@gmail.com
- Tapak web
- Laxmi Holidays
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- ₹650–1,400
- Jadual di
- Laxmi Holidays
Bas dari Meerut ke Haridwar
- Tempoh Purata
- 3 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- ₹700–1,500
- Jadual di
- laxmiholidays.com
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 2 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- ₹650–1,400
- Jadual di
- Laxmi Holidays
- E-mel
- golabusservice@gmail.com
- Tapak web
- Gola Bus Service
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Tapak web
- Gola Bus Service
- Tapak web
- Moon Light Travels Katra
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Jadual di
- Moon Light Travels Katra
- Telefon
- +91 9021264955
- E-mel
- nationaltravelsratnagiri@gmail.com
- Tapak web
- National Travels - Ratnagiri
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Tapak web
- National Travels - Ratnagiri
- Tapak web
- Raj Laxmi Travels
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Jadual di
- Raj Laxmi Travels
- Tapak web
- Ashok Bus Service
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 2 j 45 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Jadual di
- Ashok Bus Service
Bas dari Haridwar ke Mussoorie Library Road
- Tempoh Purata
- 4 j
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Jadual di
- Ashok Bus Service
- Tapak web
- Maa Tours Travels
Bas dari Ghaziabad ke Meerut APS College of Education
- Tempoh Purata
- 1 j 59 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Jadual di
- Maa Tours Travels
- Telefon
- +91 8404855555
- Tapak web
- FlixBus India
Bas dari FlixBus Haridwar - Kashyap Ashram ke FlixBus Mussoorie - Library Road
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- ₹210–400
- Tapak web
- FlixBus India
- Telefon
- +917303093510
- E-mel
- care@intrcity.com
- Tapak web
- intrcity.com
Bas dari Saharanpur ke Dehradun
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- ₹377–1,400
- Tempah di
- intrcity.com
- Sleeper
- ₹1,000–1,400
- Seat
- ₹390–550
- Tempoh Purata
- 2 j 20 min
- Anggaran harga
- ₹1,300–6,000
Chiku Cab
- Telefon
- +918448445504
- Tapak web
- chikucab.com
Meru Cabs
- Telefon
- +911144224422
- Tapak web
- meru.in
OLA cabs
- Telefon
- +91 9226547777
- Tapak web
- olacabs.com
Rajasthan Cab
- Telefon
- +91 9358811941
- Tapak web
- rajasthancab.com
Dehradun Taxi Service
- Telefon
- +91 98 97 97 32 55
- Tapak web
- dehraduntaxiservices.in
Doon Cabs
- Telefon
- +91 96 34 00 40 07
- Tapak web
- dooncabs.co.in
Doon Travel
- Telefon
- +91 63 98 48 50 08
- Tapak web
- doontravel.com
Car Yatra
- Telefon
- +91 96 90 16 90 69
- Tapak web
- facebook.com
Haridwar Car service
- Telefon
- +91 99 17 03 34 48
- Tapak web
- haridwarcarservice.com
Nature Holidays Travel
- Telefon
- +91 97 60 58 55 60
- Tapak web
- natureholidaystravel.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Muradnagar Mussoori ke bas, dikendalikan oleh Sana Travels, tiba di stesen Meerut APS College of Education.
Perkhidmatan Muradnagar Mussoori ke kereta api, dikendalikan oleh Indian Railways, tiba di stesen Dehradun.
Ya, jarak pemanduan antara Muradnagar ke Mussoori adalah 227 km. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 48m untuk memandu dari Muradnagar ke Mussoori.
Tempah tiket Muradnagar Mussoori ke bas anda dalam talian dengan Omio.































