Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Munich ke Linz am Rhein dengan kereta api, bas, kereta, kapal terbang, atau Kereta api pengangkutan
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari München Hbf ke Köln Messe/Deutz Bftrain 47 / ...
- Naiki kereta api dari Köln Messe/Deutz Bf ke Linztrain Rb27 / ...
5 j 22 min€118–430Kereta api melalui Mannheim
Paling murah- Naiki kereta api dari München Hbf ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain 47 / ...
- Naiki kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhoftrain 55 / ...
6 j 16 min€71–374Bas
- Naiki bas dari Munich central bus station ke Coblenz central train stationbus N93
- Naiki bas dari Koblenz Hauptbahnhof ke Linzbus Re8x / ...
8 j 5 minPandu 510.5 km
- Pandu dari Munich ke Linz am Rheincar 510.5 km
4 j 56 min€73–106Terbang ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn, kereta api
- Terbang dari Munich (MUC) ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn (CGN)plane MUC - CGN
- Naiki kereta api dari Flughafen Köln/Bonn Bf ke Linztrain
4 j 10 min€100–233Kereta api, bas
- Naiki kereta api dari München Ost ke Koblenz Hbftrain Nj
- Naiki bas dari Koblenz Hauptbahnhof ke Linzbus Re8x / ...
6 j 17 minKereta api pengangkutan, pandu
- Naiki Kereta api pengangkutan dari München Ost ke Fuldacartrain
- Pandu dari Fulda ke Linz am Rheincar
7 j 8 min€125–155Terbang ke Dusseldorf, kereta api
- Terbang dari Munich (MUC) ke Dusseldorf (DUS)plane MUC - DUS
- Naiki kereta api dari Köln Messe/Deutz Bf ke Linztrain
5 j 11 min€111–268Terbang ke Lapangan Terbang Frankfurt, kereta api
- Terbang dari Munich (MUC) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane MUC - FRA
- Naiki kereta api dari Frankfurt ke Siegburg Bftrain
- Naiki kereta api dari Troisdorf Bf ke Linztrain
4 j 52 min€100–312
Munich ke Linz am Rhein dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Munich ke Linz am Rhein adalah pandu yang berharga €70 - €110 dan mengambil masa 4j 56m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Munich ke Linz am Rhein adalah terbang dan kereta api yang berharga €100 - €240 dan mengambil masa 4j 10m.
Tidak, tiada bas terus dari Munich ke Linz am Rhein. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Munich central bus station dan tiba di Linz melalui Koblenz Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 5m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Munich ke Linz am Rhein. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari München Hbf dan tiba di Linz melalui Köln Messe/Deutz Bf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 22m.
Jarak antara Munich dan Linz am Rhein adalah 638 km. Jarak jalan raya ialah 510.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Munich ke Linz am Rhein tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 5j 22m dan berharga €110 - €430.
Ia mengambil masa lebih kurang 5j 22m untuk bertolak dari Munich ke Linz am Rhein, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Munich Linz am Rhein ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Munich central bus station.
Perkhidmatan Munich Linz am Rhein ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen München Hbf.
Cara terbaik untuk bertolak dari Munich ke Linz am Rhein adalah dengan kereta api yang mengambil masa 5j 22m dan berharga €110 - €430. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga dan mengambil masa 8j 5m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Munich, Jerman dan Linz am Rhein, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–270
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €40–260
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf melalui Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 47 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €85–210
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €60–270
- Tapak web
- lufthansa-city.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin, Rabu, Khamis dan Jumaat
- Anggaran harga
- €40–270
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Rabu, Hari Sabtu, Ahad, Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €40–260
- Tapak web
- eurowings.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Cologne-Bonn
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €75–210
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €75–230
- Tapak web
- condor.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 55 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €70–170
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Munich ke Dusseldorf melalui Zurich
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- €95–330
- Tapak web
- airbus.com
Penerbangan dari Munich ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j
- Masa
- Isnin ke Jumaat
- Anggaran harga
- €60–220
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari München Hbf ke Köln Messe/Deutz Bf
- Tempoh Purata
- 4 j 9 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €100–420
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari München Hbf ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 44 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €60–250
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €29–120
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Siegburg Bf
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €26–110
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Köln Messe/Deutz Bf ke Linz
Kereta api dari Flughafen Köln/Bonn Bf ke Linz
Kereta api dari Köln Messe/Deutz Bf ke Linz
Kereta api dari Troisdorf Bf ke Linz
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari München Hbf ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 2 j 44 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €35–80
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Frankfurt ke Siegburg Bf
- Tempoh Purata
- 39 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- €16–35
- Jadual di
- ns.nl
- Telefon
- +49 221 800 20 80
- E-mel
- info@msm-gruppe.de
- Tapak web
- msm-gruppe.de
Kereta api dari München Hbf ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 3 j 16 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Jadual di
- msm-gruppe.de
- Telefon
- +49 621 830 1200
- Tapak web
- suewex.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Koblenz Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 4 j 17 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- €26–40
- Jadual di
- suewex.de
- Telefon
- +32 70 79 79 79
- Tapak web
- belgiantrain.be
Kereta api dari München Ost ke Koblenz Hbf
- Tempoh Purata
- 5 j 7 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €80–170
- Jadual di
- belgiantrain.be
Kereta api dari Frankfurt ke Siegburg Bf
- Tempoh Purata
- 49 min
- Kekerapan
- 4 kali seminggu
- Anggaran harga
- €24–50
- Jadual di
- belgiantrain.be
- Telefon
- +43 (0) 51717
- Tapak web
- nightjet.com
Kereta api dari München Ost ke Koblenz Hbf
- Tempoh Purata
- 6 j 14 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €30–103
- Jadual di
- nightjet.com
- Tempah di
- nightjet.com
- Sleeper Carriage
- €98–103
- Couchette Carriage
- €60–75
- Seating Carriage
- €30–40
- Telefon
- +49 (0) 221 800 20 820
- E-mel
- info@urlaubs-express.de
- Tapak web
- urlaubs-express.de
Kereta api pengangkutan dari München Ost ke Fulda
- Tempoh Purata
- 4 j 27 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €95–110
- Jadual di
- urlaubs-express.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Munich central bus station ke Coblenz central train station
- Tempoh Purata
- 6 j 55 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €40–70
- Jadual di
- flixbus.fr
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Munich Linz am Rhein ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Coblenz central train station.
Perkhidmatan Munich Linz am Rhein ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Köln Messe/Deutz Bf.
Ya, jarak pemanduan antara Munich ke Linz am Rhein adalah 511 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 56m untuk memandu dari Munich ke Linz am Rhein.
Tempah tiket Munich Linz am Rhein ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.





























