Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Morecambe ke Cardiff dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Lancaster ke Crewetrain Edinburgh - London Euston / ...
- Naiki kereta api dari Crewe ke Cardiff Centraltrain Manchester Piccadilly - Cardiff Central / ...
4 j 16 min£81–138Bas
Paling murah- Naiki bas dari Bus Station Night Std ke Manchester Central Coach Stationbus 181
- Naiki bas dari Manchester Central Coach Station ke Sophia Gardensbus Cpa
7 j 49 min£43–113Pandu 214.7 bt
- Pandu dari Morecambe ke Cardiffcar 214.7 bt
4 j 34 min£53–76Kereta api ke Lapangan Terbang Edinburgh, terbang ke Lapangan Terbang Bristol, kereta api
- Naiki kereta api dari Lancaster ke Haymarkettrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Edinburgh (EDI) ke Lapangan Terbang Bristol (BRS)plane EDI - BRS
- Naiki kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Centraltrain
6 j 20 min£124–252Kereta api ke Lapangan Terbang Glasgow, terbang ke Lapangan Terbang Bristol, kereta api
- Naiki kereta api dari Lancaster ke Glasgow Centraltrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Glasgow (GLA) ke Lapangan Terbang Bristol (BRS)plane GLA - BRS
- Naiki kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Centraltrain
6 j 4 min£112–248Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Lapangan Terbang Heathrow London, kereta api
- Naiki kereta api dari Lancaster ke Manchester Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane MAN - LHR
- Naiki kereta api dari London Paddington ke Cardiff Centraltrain
6 j 3 min£153–449Kereta api, kereta api ke Newcastle, terbang ke Lapangan Terbang Bristol
- Naiki kereta api dari Lancaster ke Carlisletrain
- Naiki kereta api dari Carlisle ke Newcastletrain
- Terbang dari Newcastle (NCL) ke Lapangan Terbang Bristol (BRS)plane NCL - BRS
- Naiki kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Centraltrain
6 j 42 min£93–215Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Exeter, kereta api
- Naiki kereta api dari Lancaster ke Manchester Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Exeter (EXT)plane MAN - EXT
- Naiki kereta api dari Exeter St Davids ke Bristol Temple Meadstrain
- Naiki kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Centraltrain
6 j 10 min£146–309
Morecambe ke Cardiff dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Morecambe ke Cardiff adalah bas yang berharga £40 - £120 dan mengambil masa 7j 49m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Morecambe ke Cardiff adalah kereta api yang berharga £80 - £140 dan mengambil masa 4j 16m.
Tidak, tiada bas terus dari Morecambe ke Cardiff. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Euston Road School dan tiba di Sophia Gardens melalui Bus Station Night Std dan Manchester Central Coach Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 7j 49m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Morecambe ke Cardiff. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Lancaster dan tiba di Cardiff Central melalui Crewe. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 16m.
Jarak antara Morecambe dan Cardiff adalah 211 batu. Jarak jalan raya ialah 216 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Morecambe ke Cardiff tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 16m dan berharga £80 - £140.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 16m untuk bertolak dari Morecambe ke Cardiff, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Morecambe Cardiff ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Bus Station Night Std.
Perkhidmatan Morecambe Cardiff ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, berlepas dari stesen Lancaster.
Cara terbaik untuk bertolak dari Morecambe ke Cardiff adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 16m dan berharga £80 - £140. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £40 - £120 dan mengambil masa 7j 49m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Morecambe, England dan Cardiff, Wales?
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Lapangan Terbang Bristol
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £30–110
Penerbangan dari Lapangan Terbang Glasgow ke Lapangan Terbang Bristol
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £28–100
Penerbangan dari Newcastle ke Lapangan Terbang Bristol
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £28–85
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £55–200
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Exeter
- Tempoh Purata
- 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £75–160
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke Lapangan Terbang Bristol melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Isnin
- Anggaran harga
- £40–85
Penerbangan dari Lapangan Terbang Glasgow ke Lapangan Terbang Bristol melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 2 j 55 min
- Masa
- Isnin dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £45–95
- Tapak web
- loganair.co.uk
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Exeter
- Tempoh Purata
- 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £75–160
- Telefon
- +44 (0)345 528 0253
- Tapak web
- avantiwestcoast.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Crewe
- Tempoh Purata
- 1 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £26–45
- Jadual di
- avantiwestcoast.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Haymarket
- Tempoh Purata
- 2 j 7 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £60–110
- Jadual di
- avantiwestcoast.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Glasgow Central
- Tempoh Purata
- 2 j 3 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £60–110
- Jadual di
- avantiwestcoast.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Carlisle
- Tempoh Purata
- 50 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £25–45
- Jadual di
- avantiwestcoast.co.uk
- Telefon
- 03333 211 202
- Tapak web
- tfw.wales
Kereta api dari Crewe ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 2 j 32 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £55–95
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £15–26
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £15–26
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £15–26
- Jadual di
- tfw.wales
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 52 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £15–26
- Jadual di
- tfw.wales
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Haymarket
- Tempoh Purata
- 2 j 11 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £60–110
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Glasgow Central
- Tempoh Purata
- 2 j 19 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £60–110
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £22–40
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Carlisle
- Tempoh Purata
- 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £25–45
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £22–40
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 (0)345 7000 125
- E-mel
- gwr.feedback@gwr.com
- Tapak web
- gwr.com
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £17–35
- Jadual di
- gwr.com
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £17–35
- Jadual di
- gwr.com
Kereta api dari London Paddington ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 2 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £65–130
- Jadual di
- gwr.com
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £17–35
- Jadual di
- gwr.com
Kereta api dari Exeter St Davids ke Bristol Temple Meads
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £30–65
- Jadual di
- gwr.com
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 45 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £17–35
- Jadual di
- gwr.com
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- £20–29
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- £20–29
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- £20–29
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Exeter St Davids ke Bristol Temple Meads
- Tempoh Purata
- 57 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £40–60
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
Kereta api dari Bristol Temple Meads ke Cardiff Central
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- 6 kali seminggu
- Anggaran harga
- £20–29
- Jadual di
- crosscountrytrains.co.uk
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 24 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £25–45
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Carlisle ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 23 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £24–45
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Lancaster ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 1 j 24 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £25–45
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3457 225 333
- E-mel
- customers@lner.co.uk
- Tapak web
- lner.co.uk
Kereta api dari Carlisle ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 28 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- £21–29
- Jadual di
- lner.co.uk
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- nationalexpress.com
Bas dari Bus Station Night Std ke Manchester Central Coach Station
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- £10–25
- Jadual di
- nationalexpress.com
Bas dari Manchester Central Coach Station ke Sophia Gardens
- Tempoh Purata
- 4 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £30–85
- Jadual di
- nationalexpress.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Morecambe Cardiff ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen Manchester Central Coach Station.
Perkhidmatan Morecambe Cardiff ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, tiba di stesen Crewe.
Ya, jarak pemanduan antara Morecambe ke Cardiff adalah 216 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 34m untuk memandu dari Morecambe ke Cardiff.
Tempah tiket Morecambe Cardiff ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.






































