Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Milan ke Telfs dengan kereta api, bas, atau kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Milano Centrale ke Fortezza/Franzensfestrain Fr
6 j 34 min€66–123Bas
Paling murah- Naiki bus dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Innsbruck Südbahnstraßebus N95 / ...
6 j 47 min€44–65Pandu 325 km
- Pandu dari Milan ke Telfscar 325 km
4 j 39 min€55–79Kereta api melalui Verona
- Naiki train dari Milano Centrale ke Verona Porta Nuovatrain Fr
- Naiki train dari Verona Porta Nuova ke Brennero - Brennertrain 3844 / ...
6 j 51 min€61–108Kereta api melalui Bolzano
- Naiki train dari Milano Porta Garibaldi ke Bolzano-Bozentrain Re6
- Naiki train dari Bolzano Bozen ke Innsbruck Hauptbahnhoftrain Re
7 j 53 min€51–79
Milan ke Telfs dengan kereta api dan bas
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Milan ke Telfs adalah bas yang berharga €40 - €70 dan mengambil masa 6j 47m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Milan ke Telfs adalah pandu yang berharga €50 - €80 dan mengambil masa 4j 39m.
Tidak, tiada bas terus dari Milan ke Telfs. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Milano, Autostazione Lampugnano dan tiba di Telfs Obermarkt melalui Innsbruck Südbahnstraße Ersatzhaltestelle dan Innsbruck Hauptbahnhof. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 47m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Milan ke Telfs. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Milano Centrale dan tiba di Innsbruck Hauptbahnhof melalui Fortezza/Franzensfes dan Brennero - Brenner. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 34m.
Jarak antara Milan dan Telfs adalah 447 km. Jarak jalan raya ialah 325 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Milan ke Telfs tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 34m dan berharga €65 - €130.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 34m untuk bertolak dari Milan ke Telfs, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Milan Telfs ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Milano, Autostazione Lampugnano.
Perkhidmatan Milan Telfs ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, berlepas dari stesen Milano Centrale.
Cara terbaik untuk bertolak dari Milan ke Telfs adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 34m dan berharga €65 - €130. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €40 - €70 dan mengambil masa 6j 47m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Milan, Itali dan Telfs, Austria?
- Telefon
- +39 06 5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Fortezza/Franzensfes
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- €45–80
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Milano Centrale ke Verona Porta Nuova
- Tempoh Purata
- 1 j 14 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €20–35
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Verona Porta Nuova ke Brennero - Brenner
- Tempoh Purata
- 3 j 8 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €28–40
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Milano Porta Garibaldi ke Bolzano-Bozen
- Tempoh Purata
- 3 j 48 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €18–23
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- _AUSTRIAN_RAILWAYS_(ÖBB)
- Tapak web
- oebb.at
Kereta api dari Bolzano Bozen ke Innsbruck Hauptbahnhof
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Milano, Autostazione Lampugnano ke Innsbruck Südbahnstraße
- Tempoh Purata
- 5 j 35 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €35–55
- Jadual di
- FlixBus
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Milan Telfs ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Innsbruck Südbahnstraße.
Perkhidmatan Milan Telfs ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia Frecce, tiba di stesen Verona Porta Nuova.
Ya, jarak pemanduan antara Milan ke Telfs adalah 325 km. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 39m untuk memandu dari Milan ke Telfs.
Tempah tiket Milan Telfs ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.




















