Terdapat 8 cara untuk bertolak dari Middlesbrough ke Watford dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Darlington ke King's Crosstrain Newcastle - London Kings Cross / ...
3 j 57 min£91–170Bas
Paling murah- Naiki bus dari Bus Station Stand 11 ke Finchley Road / O2 Centrebus Ukn10 / ...
6 j 1 min£31–47Pandu 234.5 bt
- Pandu dari Middlesbrough ke Watfordcar 234.5 bt
3 j 47 min£57–82Kereta api ke Newcastle, terbang ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Naiki train dari Middlesbrough ke Newcastletrain
- Terbang dari Newcastle (NCL) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane NCL - LHR
4 j 56 min£65–267Kereta api, barisan 301 bas, barisan 602 bas
- Naiki train dari Middlesbrough ke Yorktrain
- Naiki train dari York ke Stevenagetrain
- Naiki bus dari Bus Station ke St Albans City stationbus 301 / ...
- Naiki bus dari St Albans City station ke High Streetbus 602
6 j 30 min£77–117Bas, barisan 321 bas
- Naiki bus dari Bus Station Stand Z ke Milton Keynes Coachwaybus 598 / ...
- Naiki bus dari Luton Station Interchange ke Beechen Grovebus 321
6 j 51 min£43–103Kereta api ke Lapangan Terbang Manchester, terbang ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Naiki train dari Middlesbrough ke Manchester Airporttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane MAN - LHR
5 j 47 min£96–318Kereta api ke Lapangan Terbang Edinburgh, terbang ke London Luton
- Naiki train dari Darlington ke Edinburgh Waverleytrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Edinburgh (EDI) ke London Luton (LTN)plane EDI - LTN
6 j 24 min£100–277
Middlesbrough ke Watford dengan kereta api dan jalan kaki
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Middlesbrough ke Watford adalah bas yang berharga £30 - £50 dan mengambil masa 6j 1m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Middlesbrough ke Watford adalah pandu yang berharga £55 - £85 dan mengambil masa 3j 47m.
Tidak, tiada bas terus dari Middlesbrough ke Watford. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Bus Station Stand 11 dan tiba di King Street melalui Finchley Road / O2 Centre dan Edgware Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 1m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Middlesbrough ke Watford. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Middlesbrough dan tiba di Watford Junction melalui Darlington dan London Euston. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 57m.
Jarak antara Middlesbrough dan Watford adalah 266 batu. Jarak jalan raya ialah 235.8 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Middlesbrough ke Watford tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 57m dan berharga £90 - £170.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 57m untuk bertolak dari Middlesbrough ke Watford, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Middlesbrough Watford ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Bus Station Stand Z.
Perkhidmatan Middlesbrough Watford ke kereta api, dikendalikan oleh London North Eastern Railway Limited (LNER), berlepas dari stesen Darlington.
Cara terbaik untuk bertolak dari Middlesbrough ke Watford adalah dengan kereta api yang mengambil masa 3j 57m dan berharga £90 - £170. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £30 - £50 dan mengambil masa 6j 1m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Middlesbrough, England dan Watford, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Newcastle ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £45–230
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £50–200
- Tapak web
- easyjet.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke London Luton
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £23–120
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke London Luton melalui Belfast (Aldergrove)
- Tempoh Purata
- 3 j 5 min
- Masa
- Khamis, Selasa, Jumaat dan Hari Sabtu
- Anggaran harga
- £23–120
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke London Luton melalui Belfast City
- Tempoh Purata
- 3 j 25 min
- Masa
- Rabu
- Anggaran harga
- £23–120
- Tapak web
- ryanair.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Edinburgh ke London Luton melalui Dublin
- Tempoh Purata
- 3 j 20 min
- Masa
- Isnin, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £45–120
- Telefon
- +44 (0)3457 225 333
- E-mel
- customers@lner.co.uk
- Tapak web
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Darlington ke King's Cross
- Tempoh Purata
- 2 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £80–120
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Middlesbrough ke York
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- 5 kali seminggu
- Anggaran harga
- £17–25
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari York ke Stevenage
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £55–80
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
Kereta api dari Darlington ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 1 j 56 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £55–80
- Jadual di
- London North Eastern Railway Limited (LNER)
- Telefon
- +44 800 200 6060
- E-mel
- enquiries@northernrailway.co.uk
- Tapak web
- northernrailway.co.uk
Kereta api dari Middlesbrough ke Newcastle
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £18–35
- Jadual di
- northernrailway.co.uk
- Telefon
- +44 345 600 1671
- E-mel
- tpecustomer.relations@tpexpress.co.uk
- Tapak web
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Middlesbrough ke York
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £17–30
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
Kereta api dari Middlesbrough ke Manchester Airport
- Tempoh Purata
- 2 j 54 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £45–80
- Jadual di
- tpexpress.co.uk
- Telefon
- +44 3447 369 123
- E-mel
- customer.relations@crosscountrytrains.co.uk
- Tapak web
- Cross Country
Kereta api dari Darlington ke Edinburgh Waverley
- Tempoh Purata
- 2 j 2 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £85–120
- Jadual di
- Cross Country
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Bus Station Stand 11 ke Finchley Road / O2 Centre
- Tempoh Purata
- 4 j 30 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £26–45
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +44 344 800 44 11
- E-mel
- customer.services@arriva.co.uk
- Tapak web
- arrivabus.co.uk
Bas dari Bus Station ke St Albans City station
- Tempoh Purata
- 1 j 32 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- £1–3
- Tempah di
- arrivabus.co.uk
- Adult Single All Zone
- £1–3
Bas dari Luton Station Interchange ke Beechen Grove
- Tempoh Purata
- 1 j 34 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- £1–3
- Tempah di
- arrivabus.co.uk
- Adult Single All Zone
- £1–3
- Telefon
- 01707 255764
- E-mel
- unobus@herts.ac.uk
- Tapak web
- Uno
Bas dari St Albans City station ke High Street
- Tempoh Purata
- 1 j 11 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £4
- Jadual di
- Uno
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Bus Station Stand Z ke Milton Keynes Coachway
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £35–95
- Jadual di
- National Express
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Middlesbrough Watford ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen Milton Keynes Coachway.
Perkhidmatan Middlesbrough Watford ke kereta api, dikendalikan oleh London North Eastern Railway Limited (LNER), tiba di stesen King's Cross.
Ya, jarak pemanduan antara Middlesbrough ke Watford adalah 236 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 47m untuk memandu dari Middlesbrough ke Watford.
Tempah tiket Middlesbrough Watford ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Middlesbrough Watford ke bas anda dalam talian dengan Omio.





























