Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Miami ke Riverview dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Miami Amtrak Station ke Tampatrain Floridian
6 j 42 min$81–166Pandu 237.6 bt
Paling murah- Pandu dari Miami ke Riverviewcar 237.6 bt
4 j 45 min$44–63Bas
- Naiki bus dari Miami Airport Station ke Tampa Bus Stationbus FlixBus 2421 / ...
8 j 27 min$48–86Terbang dari Miami, barisan 30 bas, barisan 360 bas
- Terbang dari Miami (MIA) ke Tampa (TPA)plane MIA - TPA
- Naiki bus dari TPA Internat'l Airport Post Office ke Marion Transit Centerbus
- Naiki bus dari Marion Transit Center ke Bloomingdale Ave @ Watson Rdbus
4 j 40 min$756–1,106Kereta api, bas
- Naiki train dari Miami Airport Station ke Fort Lauderdale Stationtrain Trirail
- Naiki bus dari Ft Lauderdale Broward Park & Ride ke Tampa Bus Stationbus Greyhound US0740s
10 j 23 min$48–90Kereta api ke Fort Lauderdale, terbang, barisan 30 bas, barisan 360 bas
- Naiki train dari Metrorail Transfer Station ke Fort Lauderdale Airport Stationtrain
- Terbang dari Fort Lauderdale (FLL) ke Tampa (TPA)plane FLL - TPA
- Naiki bus dari TPA Internat'l Airport Post Office ke Marion Transit Centerbus
- Naiki bus dari Marion Transit Center ke Bloomingdale Ave @ Watson Rdbus
5 j 24 min$129–561
Miami ke Riverview dengan kereta api dan bas
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Miami ke Riverview adalah pandu yang berharga $40 - $65 dan mengambil masa 4j 45m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Miami ke Riverview adalah terbang dan barisan 30 bas dan barisan 360 bas yang berharga $750 - $1,200 dan mengambil masa 4j 40m.
Tidak, tiada bas terus dari Miami ke Riverview. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Miami Airport Station dan tiba di Bloomingdale Ave @ Watson Rd melalui Marion Transit Center. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 27m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Miami ke Riverview. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Miami Amtrak Station dan tiba di Tampa melalui . Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 42m.
Jarak antara Miami dan Riverview adalah 270 batu. Jarak jalan raya ialah 239 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Miami ke Riverview tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 42m dan berharga $80 - $170.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 42m untuk bertolak dari Miami ke Riverview, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Miami Riverview ke bas, dikendalikan oleh Flixbus USA, berlepas dari stesen Miami Airport Station.
Perkhidmatan Miami Riverview ke kereta api, dikendalikan oleh Amtrak, berlepas dari stesen Miami Amtrak Station.
Cara terbaik untuk bertolak dari Miami ke Riverview adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 42m dan berharga $80 - $170. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga $45 - $90 dan mengambil masa 8j 27m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Miami, FL, Amerika Syarikat dan Riverview, Hillsborough County, FL, Amerika Syarikat?
- Tapak web
- aa.com
Penerbangan dari Miami ke Tampa
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $40–290
- Tapak web
- flybreeze.com
Penerbangan dari Fort Lauderdale ke Tampa
- Tempoh Purata
- 1 j 7 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $100–470
- Tapak web
- jetblue.com
Penerbangan dari Fort Lauderdale ke Tampa
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $40–310
- Tapak web
- southwest.com
Penerbangan dari Fort Lauderdale ke Tampa
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- $40–310
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +1 800-872-7245
- Tapak web
- amtrak.com
Kereta api dari Miami Amtrak Station ke Tampa
- Tempoh Purata
- 5 j 26 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- $75–170
- Jadual di
- amtrak.com
- Telefon
- +1 800-874-7245
- E-mel
- Tri-RailCustomerExperience@sfrta.fl.gov
- Tapak web
- Tri Rail
Kereta api dari Miami Airport Station ke Fort Lauderdale Station
- Tempoh Purata
- 46 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $4–6
- Jadual di
- Tri Rail
- Weekend | Holiday
- $5
- Weekday
- $4–6
Kereta api dari Metrorail Transfer Station ke Fort Lauderdale Airport Station
- Tempoh Purata
- 28 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $3–6
- Jadual di
- Tri Rail
- Weekend | Holiday
- $5
- Weekday
- $3–6
- Telefon
- +1 (855) 626-8585
- Tapak web
- Flixbus USA
Bas dari Miami Airport Station ke Tampa Bus Station
- Tempoh Purata
- 7 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- $40–70
- Jadual di
- Flixbus USA
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +1 214-849-8100
- E-mel
- ifsr@greyhound.com
- Tapak web
- greyhound.com
Bas dari Miami Airport Station ke Tampa Bus Station
- Tempoh Purata
- 8 j 15 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- $40–85
- Jadual di
- greyhound.com
- Tempah di
- greyhound.com
Bas dari Ft Lauderdale Broward Park & Ride ke Tampa Bus Station
- Tempoh Purata
- 7 j 10 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- $40–80
- Jadual di
- greyhound.com
- Tempah di
- greyhound.com
- Telefon
- +1 813-254-4278
- Tapak web
- gohart.org
Bas dari TPA Internat'l Airport Post Office ke Marion Transit Center
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- $2
- Jadual di
- gohart.org
Bas dari Marion Transit Center ke Bloomingdale Ave @ Watson Rd
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $2–4
- Jadual di
- gohart.org
Bas dari TPA Internat'l Airport Post Office ke Marion Transit Center
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- $2
- Jadual di
- gohart.org
Bas dari Marion Transit Center ke Bloomingdale Ave @ Watson Rd
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- $2–4
- Jadual di
- gohart.org
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Miami Riverview ke bas, dikendalikan oleh Flixbus USA, tiba di stesen Tampa Bus Station.
Perkhidmatan Miami Riverview ke kereta api, dikendalikan oleh Amtrak, tiba di stesen Tampa.
Ya, jarak pemanduan antara Miami ke Riverview adalah 239 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 4j 45m untuk memandu dari Miami ke Riverview.












