Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Metz ke Hesse dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Metz Ville ke Forbachtrain Ter
- Naiki train dari Forbach(F) ke Frankfurttrain 82
4 j 6 min€48–102Bas
Paling murah- Naiki bus dari Metz ke Frankfurt central train stationbus N90 / ...
4 j 21 min€19–34Pandu 248.1 km
- Pandu dari Metz ke Frankfurt am Maincar 248.1 km
2 j 17 min€40–58Kereta api, terbang
- Naiki train dari Metz Ville ke Luxembourgtrain
- Terbang dari Luxembourg (LUX) ke Lapangan Terbang Frankfurt (FRA)plane LUX - FRA
3 j 47 min€108–357Bas, kereta api
- Naiki bus dari Metz ke Wiesbaden central train stationbus N1335
- Naiki train dari Wiesbaden Hauptbahnhof ke Frankfurttrain S1 / ...
4 j 51 min€28–61Kereta api melalui Saarbrücken
- Naiki train dari Metz Ville ke Forbachtrain Ter
- Naiki train dari Saarbrücken Hbf ke Frankfurttrain Re3
5 j 17 min€49–104
Metz ke Hesse dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Metz ke Hesse adalah bas yang berharga €19 - €35 dan mengambil masa 4j 21m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Metz ke Hesse adalah pandu yang berharga €35 - €60 dan mengambil masa 2j 17m.
Tidak, tiada bas terus dari Metz ke Hesse. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Metz dan tiba di Frankfurt central train station melalui . Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 21m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Metz ke Hesse. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Metz Ville dan tiba di Frankfurt melalui Forbach(F) dan Frankfurt. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 4j 6m.
Jarak antara Metz dan Hesse adalah 288 km. Jarak jalan raya ialah 248.1 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Metz ke Hesse tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 4j 6m dan berharga €45 - €110.
Ia mengambil masa lebih kurang 4j 6m untuk bertolak dari Metz ke Hesse, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Metz Hesse ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Metz.
Perkhidmatan Metz Hesse ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), berlepas dari stesen Metz Ville.
Cara terbaik untuk bertolak dari Metz ke Hesse adalah dengan kereta api yang mengambil masa 4j 6m dan berharga €45 - €110. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga €19 - €35 dan mengambil masa 4j 21m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Metz, Perancis dan Hesse, Jerman?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 53 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €95–330
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Luxembourg ke Lapangan Terbang Frankfurt
- Tempoh Purata
- 52 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €220–330
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- https://track.effiliation.com/servlet/effi.redir?id_compteur=23007591&url=https%3A%2F%2Fwww.sncf-connect.com%2Fde-de%2F
Kereta api dari Metz Ville ke Forbach
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–21
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Metz Ville ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 1 j 1 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- €10–18
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
Kereta api dari Metz Ville ke Forbach
- Tempoh Purata
- 47 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €12–21
- Jadual di
- track.effiliation.com
- Tempah di
- track.effiliation.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Forbach(F) ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 13 min
- Kekerapan
- seminggu sekali
- Anggaran harga
- €35–80
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Saarbrücken Hbf ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 2 j 35 min
- Kekerapan
- 3 kali seminggu
- Anggaran harga
- €35–75
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +33 1 84 94 36 35
- Tapak web
- sncf-connect.com
Kereta api dari Metz Ville ke Luxembourg
- Tempoh Purata
- 42 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €12–19
- Jadual di
- sncf-connect.com
- Tempah di
- sncf-connect.com
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Wiesbaden Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Telefon
- +49 6731 999 27-27
- E-mel
- info@vlexx.de
- Tapak web
- vlexx
Kereta api dari Saarbrücken Hbf ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €35–50
- Jadual di
- vlexx
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Metz ke Frankfurt central train station
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €21–35
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari Metz ke Wiesbaden central train station
- Tempoh Purata
- 3 j 55 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- €22–35
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Metz ke Frankfurt central train station
- Tempoh Purata
- 3 j 40 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €18–30
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Tempahan & Cara untuk Ke Sana
Perkhidmatan Metz Hesse ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Frankfurt central train station.
Perkhidmatan Metz Hesse ke kereta api, dikendalikan oleh Société Nationale des Chemins de fer Français (SNCF), tiba di stesen Forbach.
Ya, jarak pemanduan antara Metz ke Hesse adalah 248 km. Ia mengambil masa lebih kurang 2j 17m untuk memandu dari Metz ke Hesse.

































