Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Mergozzo ke Bern dengan kereta api, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Mergozzo ke Domodossolatrain Re
- Naiki kereta api dari Domodossola ke Brigtrain Ec / ...
- Naiki kereta api dari Brig ke Berntrain Ic8 / ...
3 j 11 minCHF 45–115Kereta api melalui Spiez
Paling murah- Naiki kereta api dari Mergozzo ke Domodossolatrain Re
- Naiki kereta api dari Domodossola ke Spieztrain Ec / ...
- Naiki kereta api dari Spiez ke Berntrain Ic8 / ...
3 j 11 minCHF 35–115Pandu 261.5 km
- Pandu dari Mergozzo ke Berncar 261.5 km
3 j 52 minCHF 43–62Kereta api, terbang
- Naiki kereta api dari Mergozzo ke Gallaratetrain
- Terbang dari Milan Malpensa (MXP) ke Zurich (ZRH)plane MXP - ZRH
- Naiki kereta api dari Zürich Flughafen ke Berntrain
5 j 18 minCHF 111–331Kereta api #2
- Naiki kereta api dari Stresa ke Berntrain Ec
3 j 41 minCHF 40–85
Mergozzo ke Bern dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Mergozzo ke Bern adalah kereta api melalui Spiez yang berharga SFr 35 - SFr 120 dan mengambil masa 3j 11m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Mergozzo ke Bern adalah kereta api yang berharga SFr 45 - SFr 120 dan mengambil masa 3j 11m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Mergozzo ke Bern. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mergozzo dan tiba di Bern melalui Domodossola dan Brig. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 11m.
Jarak antara Mergozzo dan Bern adalah 167 km. Jarak jalan raya ialah 261.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mergozzo ke Bern tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 11m dan berharga SFr 45 - SFr 120.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 11m untuk bertolak dari Mergozzo ke Bern, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Mergozzo Bern ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, berlepas dari stesen Mergozzo.
Perkhidmatan Mergozzo Bern ke kereta api, dikendalikan oleh Trenitalia, tiba di stesen Domodossola.
Ya, jarak pemanduan antara Mergozzo ke Bern adalah 262 km. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 52m untuk memandu dari Mergozzo ke Bern.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Mergozzo, Itali dan Bern, Switzerland?
- Tapak web
- swiss.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Zurich
- Tempoh Purata
- 58 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 50–310
- Tapak web
- ethiopianairlines.com
Penerbangan dari Milan Malpensa ke Zurich
- Tempoh Purata
- 1 j 15 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- CHF 90–180
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Mergozzo ke Domodossola
- Tempoh Purata
- 34 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 3–5
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Mergozzo ke Gallarate
- Tempoh Purata
- 1 j 16 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 6–11
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Mergozzo ke Domodossola
- Tempoh Purata
- 25 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 2–4
- Jadual di
- trenord.it
Kereta api dari Mergozzo ke Gallarate
- Tempoh Purata
- 1 j 6 min
- Kekerapan
- dua kali seminggu
- Anggaran harga
- CHF 4–6
- Jadual di
- trenord.it
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Domodossola ke Brig
Kereta api dari Brig ke Bern
Kereta api dari Zürich Flughafen ke Bern
Kereta api dari Domodossola ke Spiez
Kereta api dari Spiez ke Bern
- Telefon
- +39 06 68475475
- E-mel
- ufficiogruppi@trenitalia.it
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Domodossola ke Brig
- Tempoh Purata
- 28 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- CHF 15–55
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- CHF 35–55
- 2nd Class
- CHF 15–20
Kereta api dari Domodossola ke Spiez
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- CHF 26–65
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- CHF 45–65
- 2nd Class
- CHF 26–35
Kereta api dari Stresa ke Bern
- Tempoh Purata
- 2 j 14 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- CHF 40–85
- Jadual di
- trenitalia.com
- 1st Class
- CHF 55–85
- 2nd Class
- CHF 40–55
- Telefon
- +41 58 327 32 71
- Tapak web
- bls.ch




















