Terdapat 4 cara untuk bertolak dari Mendrisio ke Ferrara dengan kereta api, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Mendrisio ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Bologna Centraletrain Fr
- Naiki train dari Bologna Centrale ke Ferraratrain Fr
2 j 47 min€48–140Pandu 272.3 km
- Pandu dari Mendrisio ke Ferraracar 272.3 km
3 j 33 min€48–68Kereta api, terbang
- Naiki train dari Mendrisio ke Monzatrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Linate (LIN) ke Lapangan Terbang Borgo Panigale (BLQ)plane LIN - BLQ
- Naiki train dari Bologna Centrale ke Ferraratrain
6 j 27 min€106–263Kereta api melalui Mendrisio
- Naiki train dari Mendrisio ke Milano Centraletrain
- Naiki train dari Milano Centrale ke Bologna centraletrain
- Naiki train dari Bologna Centrale ke Ferraratrain Fr
3 j 3 min€53–130
Mendrisio ke Ferrara dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Mendrisio ke Ferrara adalah pandu yang berharga €45 - €70 dan mengambil masa 3j 33m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Mendrisio ke Ferrara adalah kereta api yang berharga €45 - €140 dan mengambil masa 2j 47m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Mendrisio ke Ferrara. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mendrisio dan tiba di Ferrara melalui Milano Centrale dan Bologna Centrale. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 2j 47m.
Jarak antara Mendrisio dan Ferrara adalah 318 km. Jarak jalan raya ialah 272.3 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mendrisio ke Ferrara tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 2j 47m dan berharga €45 - €140.
Ia mengambil masa lebih kurang 2j 47m untuk bertolak dari Mendrisio ke Ferrara, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Mendrisio Ferrara ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), berlepas dari stesen Mendrisio.
Perkhidmatan Mendrisio Ferrara ke kereta api, dikendalikan oleh Swiss Federal Railways (SBB CFF FFS), tiba di stesen Milano Centrale.
Ya, jarak pemanduan antara Mendrisio ke Ferrara adalah 272 km. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 33m untuk memandu dari Mendrisio ke Ferrara.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Mendrisio, Switzerland dan Ferrara, Itali?
- Tapak web
- ita-airways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €140–490
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Rome
- Tempoh Purata
- 3 j 26 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €110–210
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–550
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Munich
- Tempoh Purata
- 3 j 37 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €140–490
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j 35 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €90–550
- Tapak web
- airdolomiti.it
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Frankfurt
- Tempoh Purata
- 4 j
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- €150–550
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Munich
- Tempoh Purata
- 4 j 15 min
- Masa
- Hari Sabtu
- Anggaran harga
- €140–490
- Tapak web
- aeroitalia.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Cagliari
- Tempoh Purata
- 5 j 30 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €110–600
- Tapak web
- flexflight.dk
Penerbangan dari Lapangan Terbang Linate ke Lapangan Terbang Borgo Panigale melalui Cagliari
- Tempoh Purata
- 5 j 30 min
- Masa
- Isnin dan Jumaat
- Anggaran harga
- €110–600
- Telefon
- +41 848 446 688
- Tapak web
- sbb.ch
Kereta api dari Mendrisio ke Milano Centrale
Kereta api dari Mendrisio ke Milano Centrale
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Milano Centrale ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 20 minit
- Anggaran harga
- €30–65
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–14
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–14
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 26 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €7–14
- Jadual di
- Trenitalia Frecce
- Telefon
- +39 06 68475475
- Tapak web
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Milano Centrale ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 2 j 41 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €22–50
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 32 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €5–11
- Jadual di
- Trenitalia Intercity
- Telefon
- +39 06 8937 1892
- Tapak web
- italotreno.it
Kereta api dari Milano Centrale ke Bologna Centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 17 min
- Kekerapan
- 4 kali sehari
- Anggaran harga
- €27–55
- Jadual di
- italotreno.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–12
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–12
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Milano Centrale ke Bologna centrale
- Tempoh Purata
- 1 j 4 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €27–55
- Jadual di
- ItaloTreno
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 29 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €6–12
- Jadual di
- ItaloTreno
- Telefon
- +39.06.5210550
- Tapak web
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €5–10
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €5–10
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
Kereta api dari Bologna Centrale ke Ferrara
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €5–10
- Jadual di
- trenitalia.com
- Tempah di
- trenitalia.com
- Telefon
- +39 02 7249 4494
- E-mel
- my-link@trenord.it
- Tapak web
- trenord.it
Kereta api dari Mendrisio ke Monza
- Tempoh Purata
- 48 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- €4–6
- Jadual di
- trenord.it
























