Terdapat 5 cara untuk bertolak dari Mauer ke Mannheim dengan kereta api, kereta, teksi, atau trem
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Mauer, Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain Re / ...
45 min€5–24Pandu 34 km
- Pandu dari Mauer ke Mannheimcar 34 km
40 min€5–8Teksi
- Naiki taxi dari Mauer ke Mannheimtaxi 34 km
40 min€75–95Kereta api melalui Heidelberg, Hauptbahnhof
- Naiki train dari Mauer, Bahnhof ke Heidelberg, Hauptbahnhoftrain S8 / ...
- Naiki train dari Heidelberg, Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhoftrain S2 / ...
48 min€5–23Kereta api, trem
- Naiki train dari Mauer, Bahnhof ke Heidelberg, Hauptbahnhoftrain S8 / ...
- Naiki tram dari Heidelberg, Hauptbahnhof ke Mannheim, Paradeplatztram Rnv 5
1 j 14 min€8–19
Mauer ke Mannheim dengan kereta api
Membandingkan Pilihan Perjalanan Anda
Cara paling murah untuk pergi dari Mauer ke Mannheim adalah pandu yang berharga €5 - €8 dan mengambil masa 40 min.
Cara terpantas untuk bergerak dari Mauer ke Mannheim adalah pandu yang berharga €5 - €8 dan mengambil masa 40 min.
Ya, terdapat perkhidmatan kereta api terus yang berlepas dari Mauer, Bahnhof dan tiba di Mannheim, Hauptbahnhof. Perkhidmatan berlepas sekali sehari, dan beroperasi Isnin hingga Sabtu. Perjalanan ini mengambil masa lebih kurang 45 min.
Jarak antara Mauer dan Mannheim adalah 37 km. Jarak jalan raya ialah 34 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mauer ke Mannheim tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 45 min dan berharga €5 - €24.
kereta api dari Mauer, Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof mengambil masa 45 min termasuk pertukaran dan berlepas sekali sehari.
Perkhidmatan Mauer Mannheim ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), berlepas dari stesen Mauer, Bahnhof.
Perkhidmatan Mauer Mannheim ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Regio (DB Regional), tiba di stesen Heidelberg, Hauptbahnhof.
Ya, jarak pemanduan antara Mauer ke Mannheim adalah 34 km. Ia mengambil masa lebih kurang 40 min untuk memandu dari Mauer ke Mannheim.
Tempah tiket Mauer Mannheim ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Mauer, Jerman dan Mannheim, Jerman?
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Mauer, Bahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
Kereta api dari Mauer, Bahnhof ke Heidelberg, Hauptbahnhof
Kereta api dari Heidelberg, Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
Kereta api dari Mauer, Bahnhof ke Heidelberg, Hauptbahnhof
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Heidelberg, Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 12 min
- Kekerapan
- setiap 2 jam
- Anggaran harga
- €3–7
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 621 830 1200
- Tapak web
- Süwex
Kereta api dari Heidelberg, Hauptbahnhof ke Mannheim, Hauptbahnhof
- Tempoh Purata
- 16 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- €8–11
- Jadual di
- Süwex
- Telefon
- +42 621 465 4444
- E-mel
- info@rnv-online.de
- Tapak web
- RNV Rhein-Neckar-Verkehr GmbH
Trem dari Heidelberg, Hauptbahnhof ke Mannheim, Paradeplatz
- Tempoh Purata
- 43 min
- Kekerapan
- setiap 15 minit
- Anggaran harga
- €5–7
- Jadual di
- RNV Rhein-Neckar-Verkehr GmbH
- Tempoh Purata
- 40 min
- Anggaran harga
- €75–95
GTM-24
- Telefon
- +49 621 15207676
- Tapak web
- gtm-24.de
Shuttletaxi24 Mannheim
- Telefon
- +49 162 265 7469
- Tapak web
- shuttletaxi24.de
Taxi Böhm
- Telefon
- +49 621738561
- Tapak web
- taxiboehm.com
Taxi Monnem
- Telefon
- +49 179 9040196
- Tapak web
- taximonnem.de
Taxi Zentrale Mannheim eG
- Telefon
- +49 0621 218 18
- Tapak web
- taxi-mannheim.de










