Terdapat 10 cara untuk bertolak dari Mannheim ke Nottingham dengan kereta api, bas, kereta, Kereta api pengangkutan, kapal terbang, atau feri kereta
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Köln Hbftrain 42 / ...
- Naiki train dari Köln Hbf ke Bruxelles Miditrain 79
- Naiki train dari Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi ke London St Pancras Intltrain Eil
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Nottinghamtrain
9 j 21 min£222–497Bas
Paling murah- Naiki bus dari Mannheim central bus station ke Luxembourg, P+R Bouillonbus N36
- Naiki bus dari Luxembourg P+R Bouillon ke London Victoria Green Line Stationbus
- Naiki bus dari London Victoria ke Broad Marsh Bus Stationbus
17 j 24 min£60–135Pandu, Eurotunnel
- Pandu dari Mannheim ke Calais-Fréthuncar
- Naiki cartrain dari Calais-Fréthun ke Folkestonecartrain
- Pandu dari Folkestone ke Nottinghamcar
10 j 1 min£245–312Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Birmingham
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Lapangan Terbang Birmingham (BHX)plane FRA - BHX
- Naiki train dari Birmingham New Street ke Nottinghamtrain
6 j 4 min£112–264Kereta api, bas
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Trier, Hauptbahnhoftrain Re1
- Naiki bus dari Trier, Balduinsbrunnen/Hbf ke Luxembourgbus L32 / ...
- Naiki train dari Luxembourg ke Bruxelles-Miditrain Ic / ...
- Naiki train dari Brussel-Zuid ke London St. Pancras Int.train
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Nottinghamtrain
13 j 1 minPandu, feri kereta
- Pandu dari Mannheim ke Calaiscar
- Naiki carferry dari Calais ke Port of Dovercarferry
- Pandu dari Port of Dover ke Nottinghamcar
11 j 2 min£154–259Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Manchester
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Lapangan Terbang Manchester (MAN)plane FRA - MAN
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Nottinghamtrain
7 j 10 min£120–264Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang London City
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Lapangan Terbang London City (LCY)plane FRA - LCY
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Nottinghamtrain
6 j 43 min£177–431Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane FRA - LHR
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Nottinghamtrain
6 j 51 min£149–380Kereta api, terbang ke Lapangan Terbang Gatwick London
- Naiki train dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Lapangan Terbang Gatwick London (LGW)plane FRA - LGW
- Naiki train dari Gatwick Airport ke London St Pancras Intltrain
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Nottinghamtrain
7 j 3 min£152–340
Mannheim ke Nottingham dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Mannheim ke Nottingham adalah bas yang berharga £55 - £140 dan mengambil masa 17j 24m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Mannheim ke Nottingham adalah kereta api dan terbang yang berharga £110 - £270 dan mengambil masa 6j 4m.
Tidak, tiada bas terus dari Mannheim ke Nottingham. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mannheim central bus station dan tiba di Broad Marsh Bus Station melalui Luxembourg P+R Bouillon dan London Victoria. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 17j 24m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Mannheim ke Nottingham. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mannheim, Hauptbahnhof dan tiba di Nottingham melalui Köln Hbf, Brussel-Zuid / Bruxelles-Midi dan London St Pancras Intl. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 9j 21m.
Jarak antara Mannheim dan Nottingham adalah 646 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mannheim ke Nottingham tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 9j 21m dan berharga £220 - £500.
Ia mengambil masa lebih kurang 9j 21m untuk bertolak dari Mannheim ke Nottingham, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Mannheim Nottingham ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Mannheim central bus station.
Perkhidmatan Mannheim Nottingham ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Mannheim, Hauptbahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mannheim ke Nottingham adalah dengan kereta api yang mengambil masa 9j 21m dan berharga £220 - £500. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £55 - £140 dan mengambil masa 17j 24m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Mannheim, Jerman dan Nottingham, England?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Birmingham
- Tempoh Purata
- 1 j 36 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £80–410
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Manchester
- Tempoh Purata
- 1 j 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £35–220
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang London City
- Tempoh Purata
- 1 j 25 min
- Masa
- Isnin, Selasa, Rabu, Khamis, Jumaat dan Ahad
- Anggaran harga
- £100–280
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 40 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £40–250
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Lapangan Terbang Heathrow London melalui Dusseldorf
- Tempoh Purata
- 3 j 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £65–240
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- https://www.bahn.de/
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Köln Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £35–130
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Köln Hbf ke Bruxelles Midi
- Tempoh Purata
- 1 j 52 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- £30–120
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £11–40
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £11–40
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £11–40
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £11–40
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £11–40
- Jadual di
- bahn.de
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- FlixBus
Bas dari Mannheim central bus station ke Luxembourg, P+R Bouillon
- Tempoh Purata
- 3 j 30 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- £15–25
- Jadual di
- FlixBus
Bas dari London Victoria ke Broad Marsh Bus Station
- Tempoh Purata
- 3 j 10 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £14–23
- Jadual di
- FlixBus
- Telefon
- +353 818 300 400
- E-mel
- info@irishferries.fr
- Tapak web
- irishferries.com
Feri kereta dari Calais ke Port of Dover
- Tempoh Purata
- 1 j 30 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- £21–65
- Jadual di
- irishferries.com
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Mannheim Nottingham ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Luxembourg, P+R Bouillon.
Nottingham 1j belakang Mannheim. Ia kini 11:51 PM di Mannheim dan 10:51 PM di Nottingham.
Perkhidmatan Mannheim Nottingham ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Köln Hbf.
Tempah tiket Mannheim Nottingham ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Mannheim Nottingham ke bas anda dalam talian dengan Omio.











