Terdapat 6 cara untuk bertolak dari Mannheim ke Cheb dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain 20 / ...
- Naiki kereta api dari Frankfurt ke Nürnberg Hbftrain 41 / ...
- Naiki kereta api dari Nürnberg Hbf ke Chebtrain
6 j 3 minKč 2,048–6,340Bas
Paling murah- Naiki bas dari Mannheim central bus station ke Frankfurt central train stationbus FlixBus 108 / ...
- Naiki bas dari Frankfurt central train station ke Chebbus 068 / ...
8 j 35 minKč 823–1,528Bas, kereta api
- Naiki bas dari Heidelberg ke Nuremberg - Bus Stationbus BlaBlaCar Bus
- Naiki kereta api dari Nürnberg Hbf ke Chebtrain Re33
7 j 31 minKč 1,261–2,049Pandu 369.5 km
- Pandu dari Mannheim ke Chebcar 369.5 km
3 j 31 minKč 1,377–1,989Kereta api, terbang
- Naiki kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurttrain
- Terbang dari Lapangan Terbang Frankfurt (FRA) ke Nuremberg (NUE)plane FRA - NUE
- Naiki kereta api dari Nürnberg Hbf ke Chebtrain
5 j 18 minKč 3,155–6,219Kereta api melalui Würzburg
- Naiki kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Würzburg Hbftrain 11 / ...
- Naiki kereta api dari Würzburg Hbf ke Nürnberg Hbftrain 25 / ...
- Naiki kereta api dari Nürnberg Hbf ke Chebtrain
6 j 34 minKč 1,891–6,447
Mannheim ke Cheb dengan kereta api
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Mannheim ke Cheb adalah bas yang berharga 800 Kč - 1 600 Kč dan mengambil masa 8j 35m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Mannheim ke Cheb adalah pandu yang berharga 1 300 Kč - 2 000 Kč dan mengambil masa 3j 31m.
Tidak, tiada bas terus dari Mannheim ke Cheb. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mannheim central bus station dan tiba di Cheb melalui Frankfurt central train station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 8j 35m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Mannheim ke Cheb. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Mannheim, Hauptbahnhof dan tiba di Cheb melalui Frankfurt dan Nürnberg Hbf. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 6j 3m.
Jarak antara Mannheim dan Cheb adalah 452 km. Jarak jalan raya ialah 369.5 km.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mannheim ke Cheb tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 6j 3m dan berharga 2 000 Kč - 6 500 Kč.
Ia mengambil masa lebih kurang 6j 3m untuk bertolak dari Mannheim ke Cheb, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Mannheim Cheb ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, berlepas dari stesen Mannheim central bus station.
Perkhidmatan Mannheim Cheb ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), berlepas dari stesen Mannheim, Hauptbahnhof.
Cara terbaik untuk bertolak dari Mannheim ke Cheb adalah dengan kereta api yang mengambil masa 6j 3m dan berharga 2 000 Kč - 6 500 Kč. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga 800 Kč - 1 600 Kč dan mengambil masa 8j 35m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Mannheim, Jerman dan Cheb, Republik Czech?
- Tapak web
- lufthansa.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Frankfurt ke Nuremberg
- Tempoh Purata
- 45 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- Kč 2,200–3,800
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 37 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- Kč 340–1,400
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Frankfurt ke Nürnberg Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 1 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- Kč 1,000–3,900
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- Kč 320–1,300
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Würzburg Hbf
- Tempoh Purata
- 2 j 40 min
- Kekerapan
- 5 kali sehari
- Anggaran harga
- Kč 900–3,600
- Jadual di
- bahn.de
Kereta api dari Würzburg Hbf ke Nürnberg Hbf
- Tempoh Purata
- 56 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- Kč 450–1,800
- Jadual di
- bahn.de
- Telefon
- +49 30 2970
- Tapak web
- bahn.de
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 1 j 5 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- Kč 360–550
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Nürnberg Hbf ke Cheb
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- Kč 700–1,100
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Nürnberg Hbf ke Cheb
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- Kč 700–1,100
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Nürnberg Hbf ke Cheb
- Tempoh Purata
- 1 j 44 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- Kč 700–1,100
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Würzburg Hbf ke Nürnberg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 18 min
- Kekerapan
- setiap 3 jam
- Anggaran harga
- Kč 470–750
- Jadual di
- bahn.de
- Tempah di
- bahn.de
Kereta api dari Nürnberg Hbf ke Cheb
- Telefon
- +31 30 751 5155
- Tapak web
- ns.nl
Kereta api dari Mannheim, Hauptbahnhof ke Frankfurt
- Tempoh Purata
- 31 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- Kč 190–400
- Jadual di
- ns.nl
Kereta api dari Würzburg Hbf ke Nürnberg Hbf
- Tempoh Purata
- 1 j 12 min
- Kekerapan
- dua kali sehari
- Anggaran harga
- Kč 270–600
- Jadual di
- ns.nl
- Telefon
- +3 318 576 2228
- Tapak web
- blablacar.co.uk
Bas dari Heidelberg ke Nuremberg - Bus Station
- Tempoh Purata
- 3 j
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- Kč 440–800
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Bas dari Mannheim central bus station ke Frankfurt central train station
- Tempoh Purata
- 1 j 10 min
- Kekerapan
- setiap 4 jam
- Anggaran harga
- Kč 180–330
- Jadual di
- blablacar.co.uk
Butiran HubunganButiran Hubungan
- Telefon
- +49 30 300 137 300
- E-mel
- service@flixbus.com
- Tapak web
- https://www.flixbus.fr
Bas dari Mannheim central bus station ke Frankfurt central train station
- Tempoh Purata
- 1 j 20 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- Kč 170–290
- Jadual di
- flixbus.fr
Bas dari Frankfurt central train station ke Cheb
- Tempoh Purata
- 6 j 15 min
- Kekerapan
- sekali sehari
- Anggaran harga
- Kč 650–1,200
- Jadual di
- flixbus.fr
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Mannheim Cheb ke bas, dikendalikan oleh FlixBus, tiba di stesen Frankfurt central train station.
Perkhidmatan Mannheim Cheb ke kereta api, dikendalikan oleh Deutsche Bahn Intercity (DB IC), tiba di stesen Frankfurt.
Ya, jarak pemanduan antara Mannheim ke Cheb adalah 370 km. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 31m untuk memandu dari Mannheim ke Cheb.
Tempah tiket Mannheim Cheb ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.
Tempah tiket Mannheim ke Chebbas anda dalam talian dengan Omio dan FlixBus.


























