Terdapat 9 cara untuk bertolak dari Manchester ke Shefford dengan kereta api, bas, kereta, atau kapal terbang
Pilih pilihan di bawah untuk melihat arahan langkah demi langkah dan bandingkan harga tiket serta masa perjalanan dalam perancang perjalanan Rome2Rio.
Kereta api
Terbaik- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke London Eustontrain Manchester Piccadilly - London Euston
- Naiki train dari London St Pancras Intl ke Arleseytrain Horsham - Peterborough / ...
3 j 28 min£97–158Bas
Paling murah- Naiki bus dari Manchester Central Coach Station ke Milton Keynes Coachwaybus 541 / ...
5 j 47 min£33–77Pandu 151.3 bt
- Pandu dari Manchester ke Sheffordcar 151.3 bt
3 j 17 min£38–54Terbang Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Heathrow London, kereta api, bas
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)plane MAN - LHR
- Naiki train dari Farringdon ke Stevenagetrain
- Naiki bus dari Bus Station ke Northbridge Streetbus
5 j 14 min£83–306Kereta api, bas
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Milton Keynes Centraltrain Manchester Piccadilly - London Euston / ...
- Naiki bus dari Central station ke Bus Stationbus X5
3 j 48 min£52–85Kereta api, bas melalui Peterborough
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Peterboroughtrain
- Naiki train dari Peterborough ke Stevenagetrain
- Naiki bus dari Bus Station ke Northbridge Streetbus 9A / ...
5 j 29 min£87–151Terbang Lapangan Terbang Manchester ke London Luton
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke London Luton (LTN)plane MAN - LTN
6 j 17 min£64–144Kereta api ke Liverpool, terbang ke London Luton
- Naiki train dari Manchester Piccadilly ke Liverpool South Parkwaytrain
- Terbang dari Liverpool (LPL) ke London Luton (LTN)plane LPL - LTN
6 j 44 min£66–201Terbang Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton, kereta api, bas
- Terbang dari Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton (SOU)plane MAN - SOU
- Naiki train dari Southampton Airport Parkway ke London Waterlootrain
- Naiki train dari London Bridge ke Stevenagetrain
- Naiki bus dari Bus Station ke Northbridge Streetbus
6 j 4 min£122–287
penerbangan Lapangan Terbang Manchester (MAN) ke Lapangan Terbang Heathrow London (LHR)
Soalan dan Jawapan
Cara paling murah untuk pergi dari Manchester ke Shefford adalah bas yang berharga £30 - £80 dan mengambil masa 5j 47m.
Cara terpantas untuk bergerak dari Manchester ke Shefford adalah pandu yang berharga £35 - £55 dan mengambil masa 3j 17m.
Tidak, tiada bas terus dari Manchester ke Shefford. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Manchester Central Coach Station dan tiba di Northbridge Street melalui Milton Keynes Coachway dan Bus Station. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 5j 47m.
Tidak, tiada kereta api terus dari Manchester ke Shefford. Walau bagaimanapun, terdapat perkhidmatan yang berlepas dari Manchester Piccadilly dan tiba di Arlesey melalui London St Pancras Intl. Perjalanan ini, termasuk pertukaran, mengambil masa lebih kurang 3j 28m.
Jarak antara Manchester dan Shefford adalah 227 batu. Jarak jalan raya ialah 152.2 batu.
Cara terbaik untuk bertolak dari Manchester ke Shefford tanpa kereta adalah dengan kereta api yang memerlukan 3j 28m dan berharga £95 - £160.
Ia mengambil masa lebih kurang 3j 28m untuk bertolak dari Manchester ke Shefford, termasuk pertukaran.
Perkhidmatan Manchester Shefford ke bas, dikendalikan oleh National Express, berlepas dari stesen Manchester Central Coach Station.
Perkhidmatan Manchester Shefford ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, berlepas dari stesen Manchester Piccadilly.
Cara terbaik untuk bertolak dari Manchester ke Shefford adalah dengan kereta api yang mengambil masa 3j 28m dan berharga £95 - £160. Sebagai alternatif, anda boleh menaiki bas, yang berharga £30 - £80 dan mengambil masa 5j 47m, anda juga boleh terbang, yang berharga £60 - £150 dan mengambil masa 6j 17m.
Syarikat apakah yang menjalankan perkhidmatan antara Manchester, England dan Shefford, England?
- Tapak web
- britishairways.com
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Heathrow London
- Tempoh Purata
- 1 j 9 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £50–210
Penerbangan dari Lapangan Terbang Manchester ke Lapangan Terbang Antarabangsa Southampton
- Tempoh Purata
- 50 min
- Masa
- Setiap hari
- Anggaran harga
- £75–170
- Telefon
- +44 (0)345 528 0253
- Tapak web
- Avanti West Coast
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke London Euston
- Tempoh Purata
- 2 j 8 min
- Kekerapan
- setiap 30 minit
- Anggaran harga
- £65–110
- Jadual di
- Avanti West Coast
Kereta api dari Manchester Piccadilly ke Milton Keynes Central
- Tempoh Purata
- 1 j 38 min
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £45–80
- Jadual di
- Avanti West Coast
- Telefon
- +44 (0)3717 81 81 81
- Tapak web
- National Express
Bas dari Manchester Central Coach Station ke Milton Keynes Coachway
- Tempoh Purata
- 4 j
- Kekerapan
- setiap jam
- Anggaran harga
- £29–70
- Jadual di
- National Express
Lagi Soalan dan Jawapan
Perkhidmatan Manchester Shefford ke bas, dikendalikan oleh National Express, tiba di stesen Milton Keynes Coachway.
Perkhidmatan Manchester Shefford ke kereta api, dikendalikan oleh Avanti West Coast, tiba di stesen London Euston.
Ya, jarak pemanduan antara Manchester ke Shefford adalah 152 batu. Ia mengambil masa lebih kurang 3j 17m untuk memandu dari Manchester ke Shefford.
Tempah tiket Manchester Shefford ke kereta api anda dalam talian dengan Omio.









